Skrytapravda.cz se připojuje k výzvě Stanislava Novotného, předsedy Asociace nezávislých médií, který  ve svém otevřeném dopise vyzývá premiéra Andreje Babiše k udělení politického azylu v České republice.
 
 
Vážený pane premiére,
zatčení Juliana Assange pobouřilo celý demokratický svět. Zakladateli WikiLeaks hrozí mnohaleté vězení. Veřejnost přitom nebyla seznámena s jediným věrohodným důkazem, který by svědčil v jeho neprospěch. Demokracie stojí a padá se svobodou slova!
A proto se naléhavě obracím právě na Vás, pane předsedo vlády České republiky, abyste Julianu Assangeovi poskytl politický azyl v České republice. Naše země uměla lidem, ohroženým bezdůvodnou perzekucí, pomoci už mnohokrát v minulosti. Nefalšované sympatie okolního světa si nepochybně získá, dokáže-li to i tentokrát.
S díky předem za porozumění a vstřícné stanovisko    


V Praze 12.4.2019
Stanislav Novotný
předseda Asociace nezávislých médií
 
 
Pane premiére Babiši, dokažte za podvodného patolízala Roberta Pelikána z ANO, který vydal údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do USA, že Česká republika je stále svobodná a hrdá zem, a předložte tím důkaz, že nejsme vazaly Bílého domu jako jsme byli v době Československa pod SSSR v době Brežněva!