Slovo dočasnost dle okupace Varšavské smlouvy z roku 1968 je definována číslovkou 21. Tolik let trvalo, než nás opustil poslední voják.

 

Tento rok to bude rovných 20 let, kdy spacákový terorista Ruml obsadil velín České televize na Kavčích horách.

 

A "náctiletí" už ani nevědí, o co šlo. Od roku 1990 do roku 2000 byla naprostá svoboda slova a kritériem byla pouze lež. Neboli vše, co se stalo, bylo zveřejněno. Pak, před vstupem do Evropské unie bylo nutné předkládat pouze verzi, schválenou Bruselem, či americkou ambasádou. A důvod byl jasný:

 

Nadšení pro Evropskou unii vyprchalo, stále více lidí ji začalo přirovnávat k RVHP a ústřední výbor z Bruselu začal mít strach, že  Česká republika vysloví NE.

 

Proto bylo třeba obsadit Českou televizi, kde se tohoto úkolu zhostil spacákový terorista Ruml na výbornou za pomoci kulturní fronty, dnes pod známější přezdívkou "Pražská kavárna lepšolidí". Tato parta obsadila velín a nepropustila ani jednu informaci, která by byla negativní na Evropskou unii, byť naprosto pravdivá. A lidé uvěřili. Mysleli, že je to Rumlova pravda.

Dnes už všichni vědí, že parta, která si přivlastnila veřejnoprávní médium a žije si královsky z našich poplatků lže, či ohýbá pravdu v každém pořadu zvaním pouze přátel kývačů, kteří z toho tyjí. A nyní, když parta, která si uzurpuje vlastnictví České televize dostala strach, že bude vykopnuta na smetiště dějin, zahájila ofenzívu, že je ohrožena svoboda slova. Je, ale ta jejich, zcenzurovaná.

A proto vznikla petice koncesionářů, kterou zde v odkazu vidíte:

 

 Petici najdete Vraťme veřejnoprávní média jejich koncesionářům! .

 

Přidáte se k nám?