Jako šéf Agrofertu musel udělat mnoho strategických rozhodnutí. Stejně jako předseda vlády. Nyní mu však začíná lámat vaz nejhorší strategické rozhodnutí: do vlády vzal kolaboranty, kteří neobhajují Českou republiku, ale Brusel, NATO a  k ochraně používají tajných služeb aniž národu sdělí, kde je hranice a jejichž dlouhé prsty zasahují od RRTV přes BIS, prapodivné ministerstvo zahraničí až přes kontakty s CIA a honem na obyčejný český lid jak v roce 1939.

 

I pětice kolaborantů z roku 1968, co pozvala pro změnu vojska Varšavské smlouvy, už mezi obyčejný lid nesměla a vždy budou na černé listině.

 

Navíc není jasno, jak je možné, že údajně nemají vliv na státní zástupce, soudce a justici, přesto se jim v kauze "Lidový dům" úspěšně daří protahovat vše donekonečna a ještě ovlivnit soudce.

Proč ten dojem: sta a možná tisíce kauz skončilo tak, ža za malý dluh přišla rodina či manželé nepřiměřenými a ještě utajenými úroky o dům, byt, či všechny úspory v řádech milionů. Přišel exekutor a hotovo. Oběti skončily na ulici. Zde ministr vnitra a jeho pracovníci dokázali, kam až jejich moc sahá. Nejde o to, že asi úroky nebyly adekvátní. Ale neplatí pravidlo: padni, komu padni?

 

A samozřejmě lidé to cítí, vědí, kam sahá moc ČSSD na facebooku, kam sahá moc ČSSD do justice, do státních orgánů, do internetu, do osobních svobod a garance České televize lhát lidem do očí za posvěcení ministesrstva vnitra a RRTV pod gescí ČSSD.

 

A kdo drží ochrannou ruku nad politickými neziskovkami?

Opět ČSSD

Kdo brání referendu o členství v Evropské unii?

Opět ČSSD.

Kdo rozvrátil inkluzí školství?

Opět ČSSD

Kdo držel vlastizrádce či lépe kolaboranty s evropskou říší  na ministertsvu vnitra z řad Evropských hodnot a ještě je platil? Chovanec, Hamáček a...

Opět ČSSD

 

Samozřejmě musel Hamáček jako ministr vnitra vědět, že na Václaváku nedemonstruje lid, ale chátra, co je závislá na evropských dotacích (umělecká fronta v čele s dotovaným Hrušínským, milionářem Klusem a dalšími) a měla by o ně přijít, proto je ochotná za demonstrace platit.

Hamáček vrazil Babišovi kudlu do zad. A Babiše strategické rozhodnutí jít do vlády s touto ničeho se neštítící se skupinou bylo jedno z nejhorších. Přitom s SPD by měl jednoduchý život, pokud by splnil několik jednoduchých podmínek: neotevíral dveře migrantům, hájil pozice České republiky a zastavil platby neziskovým organizacím, které vymývají mozky dětem ve školách a ovládají masmédia. I ministry mohlo mít ANO své.

Kudlu v zádech už asi Babiš nevyndá: je příliš hluboko a naštvaní lidé (nikoliv zaplacení propagandou a ze zahraničí, jak se provalilo) se už houfují jinde. Čas přichází.

ČSSD je zlo a dokud nezmizí, Václavské náměstí bude plné. A může se Hamáček a jeho miniparta nějak vzpamatovat? Může, pokud odkryje karty, přizná, kdo osobně řídí cenzuru, kdo pronásleduje občany České republiky a vyhodí kolaboranty napojené na Brusel a USA.

Čas přichází, premiére Babiši. A podzim bude asi horký...

Mimochodem i lidé v čele s Jourovou za ANO se  v Bruselu začali chovat jako zločinci a bojují proti svému národu. Babiši, není toho nějak moc?