Neuvěřitelná šaškárna v Lidovém domě, který už mnozí přezdívají pro prostoduché postavičky typu Sobotky, Pocheho, Petříčka, Šmardy, gender soudružek Marxové, Maláčové vycházející jakoby po destilátu dům lihový či líháč.

 

A tak nám to zase ukázali, kluci a děvčata z ČSSD

Velké, převeliké usnesení, že může ČSSD nadále zůstat ve vládě, nebo také ne…

A když jo, tak jo a když ne, tak ne. Nebo možná jo, protože kdyby náhodou ne, tak třeba i jo.

Tak tohleto komediální nic, zoufale se držící vládních křesílek nám vládne. Nebo se nemůže odlepit od dotačního cecíku a dohledu nad ním přes ministerstvo vnitra nějakého Hamáčka.  

Jo, prý nám rozdá Maláčová peníze. Naše. Hádejte, z jaké strany je? Áno, hádáte správě, Maláčová, která nám rozdává naše peníze je za stranu ČSSD. Vítězný ryk gender soudružky z ČSSD zní: ukradla jsem vám peníze a těšte se, já vám je budu vracet, když na nás budete hodní.

 

Ano, tahle pošahaná strana se stále silněji podobá jakési Čaputové – Slovence, která dokonce vyhrožuje Číně a Rusku.

 

Kde se berou tihle vypatlanci? A jak jinak je nazvat? A šílený strach z SPD dokresluje, v jaké jsou kondici.

Takže závěr: usnesli jsme se, že můžeme odejít z vlády, hrdě oznámil Onderka. Na to se ale nemuseli usnášet, to vědí i malé děti. A jak je trapnému komikovi opět z Moravy – Vysočiny, konkrétně z Nového města na Moravě Šmardovi, který úpěnlivě prosí i vládní pašalíky a místo aby sám bez ostudy odstoupil, zařadil se po bok Pocheho, Petříčka, poskakuje jak tajtrdlík a směje se. Fakt budoucí ministr…

Nebylo dost té trapné šaškárny?