Socha Koněva je opět politá barvou. Čistit už ji nebudeme, odvezte ji, říká radnice. Kdo je ta paní radnice? Rodina Kolářova: tatíček z Evropských hodnot, synáček (TOP 09) s partou Pirátů primátora Hřiba od Gottwaldova a tanečník od tyče pro gaye Jakub Janda?

 

Pomník Obětem 2. světové války

Autor: Filip Vojtášek, 19.03.2017

Umístění: Praha 4, Doudlebská 1334, proti domu čp. 1334

Nápis:
V KVĚTNU 1945
BYLI NA TOMTO MÍSTĚ ZAVRAŽDĚNI

FRANTIŠEK BARTOŇEK
JAROMÍR BROUSIL
JUSTIN DYMNIČ
FILIP DZEDZIK
VLADIMÍR DZEDZIK
VÁCLAV FAFEJTA
VÁCLAV HARAMUL
JIŘÍ HOMONAJ
JOSEF HOZÁK
MICHAEL KOPILOV
JAROSLAV KRONBERG
MATĚJ KUDRHALT
JAROSLAV NEMANSKÝ
JAN PRAŽÁK
ZDENĚK PRAŽÁK
BOHUSLAV ŠRAJER
FRANTIŠEK ŠRAJER
JOSEF KRONBERG
JOSEF TOMEŠ

TŘI NEZNÁMÍ RUDOARMĚJCI
ČEST JEJICH PAMÁTCE!
ONV 4

Poznámka:

8. května provedli příslušníci KG Wallenstein protiútok a zajali 23 obránců statku Reiknechtka, Byli odvedeni směrem k Doudlebské, kde si museli vykopat hrob a pak byli zavražděni.
(zdroj: Jiří Padevět, Krvavé finále)


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-0004-20647
Pomník přidal: Mgr. Vladimír Ježek

 

Synek nenávistného Petra Koláře Kolář Ondřej studoval jak jinak mediální studia na Fakultě sociálních věd práva na Západočeské univerzitě v Plzni. Pak synáček  Petra Koláře nastoupil opět jak jinak na komickou školu Peheho a sestry Jau Jau Biomasové Bursíkové, přednášející  svazačky Moniky Pajerové s honosným názvem  New York University in Prague a pak přes slavného knížete číra Karla Schwarzenberga se vyšvihl na starostu Prahy 6. Úžasná evoluční dráha.

Jako červená nit se táhne propojení Václav Havel, Petr Kolář, číro Schvarzenberg, think tank Evropské hodnoty tanečníka od tyče pro gaye Jakuba Jandy, komunisty generála Petra Pavla, synáček Koláře Ondřej z TOP 09... A můžete sami pokračovat.

To, co politicky obsadilo Prahu, nebyla volební neznalost, ale špičkově promyšlený tah, kterému nyní čelí prezident Zeman, premiér Babiš a strašně těžko se ty nitky dohledávají. Málokdo vůbec tuší, že otcem starosty Prahy 6 je fanatický, extremistický bývalý velvyslanec Kolář. Nenávistný Kolář, které měl prsty v "Sarajevu", v "Lajos Bács a Radjiv M. Sinha", neboli v rozepsaném sponzorském daru Šrajbera ODS, kdy pak další tvrdili, že Klaus má konta a vily v Rakousku a pak se Železný musel omluvit  a sponzorské dary už jsou dnes legální. A ti, co tvrdili, že Klaus má tajné konto, z ostudou práskli do bot.

A ta nenávist z tatíčka přešla na synáčka a pokud jde Klaus popředu, tatíček Evropských hodnot Petr Kolář a synáček Ondřej Kolář starosta Prahy 6 (TOP 09) by raději šli pozpátku, aby se od Klause odlišili. Bohnice hadr.

 

A co významného nenávistný tatíček Evropských hodnot Kolář,  synáček starosta Prahy 6 Kolář (TOP 09) a Pirát z Gottwaldova Hřib udělali?

Hlavní zásluhou je extremistické nadávání na Rusko, Na Čínu, na Putina a to jsou jejich zásluhy, které si politruci Evropské unie jako komunista v NATO generál Petr Pavel velice cení  a Evropské hodnoty tanečníka od tyče pro gaye Jakuba Jandy nadávky na Rusko a Čínu adorují.

 

Ondřej Kolář se v roce 2016 ostře ohradil proti návštěvě čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Praze a způsobu, jakým mu podle jeho vyjádření čelní představitelé České republiky "skákali šipky do trenek". V dubnu 2017 radnice Prahy 6 zaplatila 50 000 korun za rozhovor Koláře v pánském časopise Playboy, což neuniklo zájmu médií. Situace byla vysvětlena pochybením zaměstnance radnice. Kolář následně celou kauzu ukončil tím, že uhradil Praze 6 částku za článek ze svých vlastních peněz.

Veřejný zájem a vyvolala i Kolářova iniciativa doplnit k pomníku kontroverzního sovětského maršála Koněva na Praze 6. A toho využívá chátra, která překrucuje dějiny a útočí na poctivé občany.

 

Největší drzost těchto extremistů z řad Pirátů a TOP 09? Prý Dejvice sochu maršála Koněva nechtějí. Ty Dejvice jsou extremistická antiruská rodina Kolářů a Evropské hodnoty tanečníka od tyče Jakuba Jandy s primátorem Pirátem Hřibem z Gottwaldova. Oříznutá demokracie jak v roce 1948: a na občany Prahy a České republiky se zapomnělo? Přesně jako za Gottwalda!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • wolfram

  SPD, kde je "islám"?! Strašné, co SPD předložila za bezzubou novelu trestního zákoníku, velké zklamání! SPD, vždyť žvaníte o nenávistné idelologii jak vítači, fakt gól do vlastní branky!

  Proč SPD ve své novele nepožaduje PŘÍMO A DOSLOVA ZAKÁZAT ISLÁM a NACISMUS? Proč naopak nenavrhujete zrušit stále platnou, svinskou PROTIKOMUNISTICKOU NOVELU TRESTNÍHO ZÁKONÍKU Z ROKU 2000 Z PERA POSLANCŮ ODS, KDU-ČSL, UNIE SVOBODY (zákon č. 405/2000 Sb.), která zavedla, že TŘÍDNÍ ZÁŠŤ JE V ČESKU TRESTNÝ ČIN: "Kdo hlásá třídní zášť, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let." a "Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické nebo komunistické genocidium nebo jiné zločiny nacistů nebo komunistů proti lidskosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta." (tehdejší § 261 a § 261a trestního zákoníku, dnes § 403 a § 405 trestního zákoníku).
  Zákon č. 405/2000 předložila dne 14. 4. 2000 skupina poslanců ODS, KDU-ČSL a UNIE SVOBODY, jejich zástupcem byl Jiří Payne: Jiří Payne, Radim Chytka, Vladimír Doležal, Jaroslav Melichar, Oldřich Vojíř, Josef Jalůvka, Petr Koháček, Zdeněk Švrček, Libor Ježek, Eva Dundáčková, Miloš Titz, Václav Hanuš, Alena Páralová, Jiří Papež, Miloslav Kučera ml., Václav Krása, Zdeňka Horníková, Pavel Suchánek, Jan Zahradil, Václav Nájemník, Veronika Nedvědová, Petr Mareš, Miloslav Výborný, Michal Doktor, Petr Pleva, František Pejřil, Augustin Bubník, Libor Krátký, Jan Svoboda, Pavel Lang, Tomáš Teplík, Milan Cabrnoch, Lucie Talmanová, Jan Klas, Václav Brousek, Josef Ježek, Jan Vidím, Tomáš Kladívko, Tom Zajíček, Miroslav Krajíček, Kateřina Dostálová, Stanislav Němec, Milan Zuna, Jiří Drda, Jiří Patočka, Josef Krejčí, Miroslav Beneš, Marek Benda, Jan Kasal, Miroslav Kalousek, Jaromír Talíř, Jan Grůza, Tomáš Kvapil, Ludmila Müllerová, Pavel Severa, Libor Ambrozek, Pavel Šafařík, Ladislav Šustr, Karel Kühnl, Josef Janeček, Petr Hort, Jaroslav Pešán, Pavel Hrnčíř, Miroslav Krajíček, Jaroslav Plachý, Karel Sehoř, Václav Brousek, Jiří Bílý, Bohuslav Záruba, Miroslava Němcová, Eduard Vávra, Petr Nečas, Vlastimil Tlustý, Pavel Pešek, Václav Krása, Karel Kühnl, Ivan Pilip, Pavel Němec, Ladislav Korbel, Petr Matějů, Ivana Hanačíková, František Ondruš, Stanislav Volák, Monika Mihaličková, Jiří Vlach, Pavel Svoboda. Podepsáni pod zákonem Klaus v. r. Havel v. r. Zeman v. r.

  Zákon č. 405/2000 Sb.Zákon, kterým se mění zákon č. 140/1961 Sb., trestní zákon, ve znění pozdějších předpisů
  https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-405
  Legislativní proces
  http://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?o=3&t=599&sp=1
  Zákon č. 40/2009 Sb., aktuální trestní zákoník
  https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2009-40#cast2
  Návrh poslanců Tomia Okamury, Radima Fialy a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 40/2009 Sb., trestní zákoník, ve znění pozdějších předpisů
  Zástupce předkladatele: Okamura T. a další
  Doručeno poslancům: 20. prosince 2017
  V § 403 odst. 1 zákona č . 40/2009 Sb., trestní zákoník, se za slovo „hnutí “ vkládají slova „nebo ideologii“ a slovo „směřuje“ se nahrazuje slovem „směřují “.
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rozvoral-SPD-Chceme-aby-propagace-nenavistne-ideologie-byla-trestnym-cinem-593469

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Neznam tu novelu SPD. Ale budte realista. Zkuste v Evrope zakazat Islam, kdyz politici EU pracuji na zaplaveni Evropy Muslimy a jeji premene na Kalifat! A my jsme prece v EU a lide nechteji z EU! Proc myslite, ze EU nechce uzavrit migracni proudy do Evropy? Francie, Nemecko, GB, Svedsko, atd. Spoctete si podil Muslimu, podivejte se na Muslimy ve vedeni mest a komunit! To se lidem zatajuje!
  EU mela Islam zakazat ihned, jako fasismus, protoze je to nesnasenliva ideologie a nabozenstvi!

 • Dan

  Dnes v sobotu 24.8.2019 me po pul 9 Cro Plus stanice zvedla ze zidle.
  Byl tam komentar jednoho smejda z Metropolitni univerzity v Praze (ano, tam pusobi i nejlinejsi pingl z New Yorku Pehe, co si koupil titul Dr. a ze zacatku ho i v Praze pouzival!). Cele jmeno je Metropolitni univerzita New York. New York zatajuji, aby lide nevedeli, odkud vitr vane! To je ale banda grazlu!!!!!
  Komentar byl ke kulatemu zalozeni NATO. Na otazku, kde vsude NATO zasahlo dosud, jmenoval udalosti po 11. zari WTC.
  Nevyjmenoval ale utoky a ucast NATO pri zniceni Srbska, Libyie, Syrie, Iraku! To je prece podlost, lez, manipulace posluchacu!!! 11. zari si znicily USA notabene samy a ta agrese potom je tedy valecny zlocin, vyzadujici potrestani a kompenzace USA! Vsak to vyplave na povrch jako vsechny ty lzi a podlosti USA a Deep Statu!

 • Dan

  V odpovědi na: Ivan Čapek

  Z komousskym odpadem se dostali do politiky i tito lide, kteri ovsem opozici nevadi. Vadi jenom Babis a SPD.

 • Stieglitz

  Nechápu, proč se Pražáci s tím Koněvem furt tak serou.
  Chodil jsem na gympl, který se jmenoval "Koněvka", podle ulice, na které se nacházel. Už 30 let je to Vídeňská....

 • Dan

  V odpovědi na: Stieglitz

  To ty Nowaku nikdy nepochopis?

 • Dan

  CSSD hrozila odchodem z vlady, kdyz nebude po jejim. Kvuli Pochemu, Smardovi, penezum z rozpoctu statu. Byly to jenom hrozby smejda, ktery se drzi penezovodu jako hovno kosile. Z huby si delaji zumpu, zasady neznaji, lithium prodali, ci darovali, prachy na fetaky a socky vyhazuji. Asi dovegetuji do konce obdobi a pak prijde jejich funus. Doufejme, obcane vidi co je to za smecku bezzasadovych smejdu a zaprodancu cizim zajmum!

 • Jen takové upřesnění, žampoš hřib není z Gottwaldova, ale ze Slavičína. A já jsem rád, že má kolář strach a Jen ho nehte, ať se bojí.

 • .

  V odpovědi na: Ladislav Sovadina

  Tak jsem se mrknul. Okres Zlín (v letech 1949–1990 okres Gottwaldov) , Slavičín (německy Slawitschin) je město v okrese Zlín ve Zlínském kraji, 22 km jihovýchodně od Zlína na říčce Říka. Takže prakticky jo. Nebuďme hnidopiši.

  Největší města
  Název města Počet obyvatel
  Zlín (Gottwaldov) 75 112

 • Slavek

  otto Kolář z Č. Budějovic je rodina nebo jen shoda jmen?:)

Nejnovější články