Informaci o angažování influencerů a ambasadorů prezentoval na páteční konferenci o důvěryhodnosti brandů nazvané Důvěrismus sám ředitel korporátních vztahů a komunikace České televize Vít Kolář. Kolář během své prezentace zmínil, že počet lidí souhlasících s výrokem, že ČT je důvěryhodná, klesl mezi lety 2014 a 2019 o více než pětinu, a to je již hodnota, kterou je nutné se prý zabývat.

 

A BIS hlásá, že všichni, kdo nesouhlasí s Českou televizí,  jsou agenti cizí mocnosti východní a je čas 75% národa vsadit do vězení. Nebo alespoň zablokovat jejich pohled na svět a Brusel. Napadlo vás, kdo bude platit BIS a vojenské výdaje, až zůstane pouze daňový poplatník z ROMEA.cz, lidé z Chánova a podobných lokalit, když majorita bude sedět na Pankráci?

 

Jasně, selský rozum to vylučuje, ale měla STB selský rozum?

Důvěryhodnost veřejnoprávní České televize je sice dlouhodobě jedna z nejvyšších v české mediální krajině, ale v posledních letech mírně klesá. Podle údajů, které na páteční konferenci o důvěryhodnosti brandů nazvané Důvěrismus prezentoval ředitel korporátních vztahů a komunikace České televize Vít Kolář, počet lidí souhlasících s výrokem, že ČT je důvěryhodná, klesl mezi lety 2014 a 2019 o více než pětinu. „A to je číslo, kterým už se pochopitelně musíme zabývat. Trend poklesu důvěryhodnosti sice zažívají i světové veřejnoprávní instituce, například BBC, takže částečně jde o světový trend, ale podle nás k tomu přispívají i domácí faktory,“ uvedl během své prezentace na konferenci Kolář.

Záhada, mimo školních pionýrů pod dohledem "Člověk v tísni" nadává na Českou televizi dnes už kde kdo. Za druhé, další detaily o ambasadorech či influencerech, jejich jména či počet nechtěl Kolář na dotazy INFO.CZ rozvádět. Mnohé „jejich tváře jsou však veřejnosti známé,“ říká. Ale my můžeme snadno rozklíčovat: Vrábel, Jakub Janda, parta Newsroom 24, Václav Moravec a doplňte si další...

A jak se důvěryhodnost zvedá? Mnoho lídí nenávidí reklamy a tak mají dvě možnosti. Buď ztlumí zvuk, nebo přepne na Čt24, kde je mluvené slovo. A přestože Českou televizi lidé (kolik se můžete přesvědčit všude) berou jako nejtvrdší dezinformační kanál, peníze platit musí. Chcete televize bez Čt? Nevadí, zaplatíte Čt. Kdyby každý zaplatil korunu, nasypete jí každý den více jak deset milionů korun. A vynásobte si to cenou, kterou platíte, i když plátců je méně. To je vejvar. To se to propagandě mlaská, když jí lid cáluje.

Povinně.

Ze zákona.

Tržně.

Strhnou nám a my musíme držet huby!

 P.S. Pusťte Čt do volné soutěže a uvidíte, kolik máte skutečných diváků.

 

A už dřívější informace

Neuvěřitelná urážka národa z Česká televize v čele s Dvořákem: 61% lidí je NEGRAMOTNÝCH, protože nám a Evropské unii nevěří!