A zábavná, několikahodinová šou v přímém přenosu "Čau lidi" pokračovala: mluvčí Hamáček a Babiš v přímém přenosu. Naší přítomností jsme ukázali, že bojujeme za lidi. Jsou sice mrví, ale vidíte, že i ty zastřelené ochráníme. Naše BIS nespí a všechny vás vidí.

 

A z Evropské unie a od soudu ze Štrasburku se blíží výtka: kdybyste zakázali nelegální zbraně, střelec by se lekl a nikoho by nezastřelil. Vy, v České republice zákonem, že nelegální zbraně jste nezakázali, nesete svůj hřích až do Chrámu Božího hrobu v Jeruzalémě, zovaného Golgota.

 

A v tomto duchu se nese veselé šou Čt, jak přežít, když vás zastřelí, jak se máte chovat, když jste mrtví, a v tomto duchu se i vyjadřují všechny významné osobnosti, které Česká televize osloví. A hned nám vypráví Borek z Izraele, jak tam mají úžasný systém, že zastřelí vše, co se hne. A dle zkušeností pak vyletí i nemocnice do povětří...

 1. Vážení, jestliže vás někdo zastřelí, dbejte pokynů a zachovejte správné evakuační postupy. 
 2. Dbejte pokynů GDPR, nechť zastřelené správně identifikují (nepřesné vyplnění kolonek se trestá)
 3. Každý zastřelený má přednostní evakuační právo
 4. Všichni mají zkušenosti, umí poradit, jenom jaksi pronásledují všechny slušné a ti šmejdi vždy předeběhnou
 5. Je nutné zakázat nelegální zbraně...

A hnojometi v České televizi pokračují:

vykládají kdyby, co kdyby by bylo jaksi bylo a jak se má kdo chovat, když se na něj střílí, zatímco ti, co skutečně nás, občany chrání, pak dostanou placku a jdou vyplňovat stupidní lejstra.

 

Nic o tom, že někteří teroristé vybízejí k podřezání prezidenta, že Milion chvilek burcuje k násilí, že člen ODS chce všechny pověsit a zuřivost díky nim ve společnosti eskaluje. Místo toho se tam plandá Hamáček z ČSSD, uroní slzu a odkráčí předat peníze politickým neziskovkám.

 

Co by mělo být v každém civilizovaném státě: itinerář, že politik se nesmí natřásat před kamerou při neštěstích, že zodpovídá a odpovídá pouze nejvyšší velitel zásahu (ať policie, hasičů apod.), že ve veřejnoprávním médiu budou pouze strohá zprávy, byť třeba opakované se základními fakty a nikoliv domněnkami a že je nepřípustná zábavná šou kvůli sledovanosti. Poskok ministr zdravotnictví mrtvé nezachrání, stejně tak poskok Hamáček mrtvé nezachrání, pouze se pletou a tyjí z cizího neštěstí.

VÁŽENÍ POLICISTÉ (ale pouze vy, co v terénu nasazujete za nás životy)

My, občané si vaší práce velice vážíme a nedáme na vás dopustit. Alespoň většina z nás. A prosíme: mějte slitování s Hamáčkem. On tam chudák stojí venku na větru a musí mluvit do televize za ČSSD. Chápete, jaké je to vypětí? Vy si jenom honíte gaunery a pouze vás v nejhorším zastřelí, zatímco on musí vše vysvětlit a odkecat. Ta práce je na zhroucení.

Ale upřímně, je mi z něj a jemu podobných (lidsky) na blití! A vám upřímně a do třetice, za vaši práci upřímně děkuji.

 

Odjinud, navíc od skutečného experta výše názor potvrzuje

Zásah policejních složek byl podle izraelského bezpečnostního experta Davida Bohbota zoufalý, ba katastrofální! Ukázal, že i přes údajné plánování, jak by se mělo reagovat, skutečný plán neexistuje. Ministr vnitra nechrání zájmy občanů této země. Média přinášejí rozhovory s rádoby odborníky, zpravodajské štáby se pletou na místě zásahu, a nikdo je nevykáže. Do objektu a kolem něj si chodí každý, jak chce, kolem jezdí auta, MHD funguje, jako by se nic nestalo. Tohle se nám může šeredně vymstít, protože jsme v přímém přenosu ukázali, jak jsme neakceschopní…

 P.S. Výše popsané je o šíleném médiu zvaném Česká televize, i když se zdá, že za excesem člověka na vraha jsou lékaři s naprosto nevhodným až s krutým informováním o ukončení jeho života jako pacienta. Snad vyšetřování zjistí víc.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Hahaha, já jsem myslel, že židomafie Železný a Písařovicová v České televizi jsou tak rozrušení, že střelec nešel střílet je.

 • *

  ZÁKAZ NELEGÁLNÍCH ZBRANÍ UŽ EXISTUJE, gymnazistovi Hamáčkovi už úplně přeskočilo...
  Nedovolené ozbrojování, § 279 Pospíšilova tr.zák.
  (1) Kdo bez povolení vyrobí, sobě nebo jinému opatří nebo přechovává střelnou zbraň nebo její hlavní části nebo díly nebo ve větším množství střelivo nebo zakázaný doplněk zbraně, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.
  https://zakony.kurzy.cz/40-2009-trestni-zakonik/paragraf-279/

 • *

  Pche, to si zkuste. Po válce každý držel zbraně, co odhodil Wehrmacht, i malá děcka. No a co, nikomu to nevadilo.
  Vážení čtenáři, víte, že střelné zbraně se pokusili odebrat českému obyvatelstvu jenom NACISTI v roce 1939 a pak tito HAVLOFAŠISTI, hned v roce 1990? Co taky čekat od Havla a jeho kancléře Schwarzeberga z kolaborantských rodin.
  1) nařízení RP 20/39 říšského protektora o držení zbraní v území protektorátu Böhmen und Mähren ze dne 1. srpna 1939. Podepsán Reichsprotektor SS-Obergruppenführer Konstantin von Neurath.
  2) novela č. 175/1990 Sb. ze dne 2. května 1990, kterou se mění Trestní zákoník 1961. Novela, kromě mnoha dalších změn, zavedla trestnost držení i jedné zbraně!!! Do té doby, po celý socialismus trestní zákoník hovořil pouze o trestnosti v případě zbraně hromadně účinné či o přechovávání zbraní (tj. v množném čísle). Novela je z 2. května 1990 a jsou pod ní podpisy Václava Havla, Alexandra Dubčeka a Mariána Čalfy.

 • Wolfram

  Jejda, kolaps Česko-somálska. Myslíte, že při zániku současné kleptokratické státní struktury by mohla pomoci Česká armáda?

 • Hamáček (ČSSD) je podezřelý z operace Gladio

  Na fotografii je místo činu - čekárna ještě neohledané kriminalisty a neoznačené papírovými čísly.
  https://i.redd.it/b2sdwwls4u341.jpg

 • Hamáček (ČSSD) je podezřelý z operace Gladio

  Jako v Christchurch. Chybí čtyři oběti. Ale neva. Jako na Novém Zélandu zakážeme legální zbraně.
  "Při operaci Gladio využívá strach obyvatel Evropy z nové vlny terorismu, jehož smyslem je, aby se znejistělí občané přiklonili k policejním státům, kde ozbrojení vojáci a policisté na ulicích chránící jejich "svobodu", budou jen špičkou ledovce nové totality."

 • Ministerstvo vnitra České republiky, 13. 11. 2019

  Ministr vnitra přijal zástupce Světového židovského kongresu. Zveřejnili metodiku k ochraně měkkých cílů
  Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) přijal dnes, 13. listopadu 2019, vedoucí představitele Světového židovského kongresu (WJC), konkrétně ředitele Centra bezpečnosti a krizového řízení WJC Ernesta Herzoga a specialistku na krizový management Centra Gabrielu Ben David.
  Společně zveřejnili novou Metodiku koordinace měkkého cíle pro fázi po bezpečnostním incidentu. Materiál pro Ministerstvo vnitra (MV) vytvořilo právě Centrum bezpečnosti a krizového řízení WJC. Jde o materiál, který má provozovatelům a majitelům měkkých cílů pomoci správně postupovat a minimalizovat škody v případě násilného, mj. i teroristického útoku.
  "Máme opatření i metodiky, jak minimalizovat hrozbu útoku. Přesto provozovatelé škol, nákupních center, divadel, církevních budov nebo restaurací potřebují jasný návod, co dělat i v případě, pokud by u nich k násilnému útoku došlo," uvedl Jan Hamáček k účelu metodiky. Ministr vnitra upozornil, že i když neexistuje konkrétní hrozba útoku, je nutné, aby měkké cíle, tedy veřejně přístupná místa s nižší úrovní zabezpečení, měly i v souvislosti s bezpečnostní situací v Evropě vypracované postupy pro všechny možné rizikové scénáře a dokázaly zmírnit následek útoku a rychle se vrátit k rutinnímu provozu. "S židovskou komunitou máme v oblasti bezpečnosti nadstandardní vztahy a při ochraně měkkých cílů využíváme také zkušenosti izraelských partnerů. Děkuji proto zástupcům centra bezpečnosti za tuto spolupráci," doplnil Jan Hamáček. Materiál je samozřejmě využitelný pro všechny měkké cíle.
  Mezi další témata schůzky patřil i nárůst antisemitských útoků v Evropě, který se zatím Česku vyhýbá. Přesto však MV s českou židovskou komunitou v oblasti bezpečnosti dlouhodobě spolupracuje. Ministr vnitra zástupce WJC ujistil, že jakékoli projevy antisemitismu jsou pro Česko nepřijatelné. Už v lednu 2019 přijaly obě komory Parlamentu ČR pracovní definici antisemitismu. To by mělo přispět k zefektivnění odhalování antisemitských trestných činů.
  Nejen metodika
  Novou Metodiku koordinace měkkého cíle pro fázi po bezpečnostním incidentu naleznete v příloze i na stránkách MV. Hned zítra a pozítří, 14. a 15. listopadu 2019, proběhne k metodice školení pro krajské policejní specialisty na měkké cíle, zástupce krajů, kteří připravují projekty z dotací MV na ochranu měkkých cílů, a bezpečnostní manažery měkkých cílů, např. z Národního technického muzea, Všeobecné fakultní nemocnice v Praze nebo Karlínského hudebního divadla.
  Materiály k ochraně měkkých cílů, včetně dalších metodik naleznete zde, informace k dotačnímu programu MV na ochranu měkkých cílů zde.
  Klára Dlubalová
  pověřená řízením odboru tisku a PR
  https://www.mvcr.cz/clanek/ministr-vnitra-prijal-zastupce-svetoveho-zidovskeho-kongresu-zverejnili-metodiku-k-ochrane-mekkych-cilu.aspx