Rychetskému schází ještě pár měsíců, aby dohnal svého vůdce z SSSR slavného Leonida Iljiče Brežněva, či dokonce předehnal. Továrišč Leonid Brežněv jel na nembutal a také se držel nejvyššího Sovětu jako klíště.

 

  Soudruh Leonid Iljič Brežněv, po osmnáct let generální tajemník ÚV KSSS.

Bývalý komunista Pavel Rychetský, po sedmnáct let předseda Ústavního soudu České republiky.

Leonid Iljič Brežněv, trpěl aterosklerózou, od roku 1976, kdy prodělal infarkt a byl ve stavu klinické smrti, byl závislý na nembutalu. Jeho pohřeb byl mimořádně pompézní, za rakví neslo 44 důstojníků polštáře s vyznamenáními. Čestná salva byla tak mohutná, až vzbudila domněnku, že státníkova rakev při spouštění do hrobu spadla. A v Československu byl jásot a nadšení, jako kdyby dávali čtrnáctý plat a k tomu promítali Charlese Chaplina.

 

Bývalý komunista Pavel Rychetský ještě žije. V nejvyšší funkci. Zda též jede na nembutal nevíme. Rudou knížku už nemá, dnes je nekomunista a prý antikomunista. Každá doba si žádá své hrdiny.

6. srpna 2003 byl jmenován soudcem a předsedou Ústavního soudu. Funkce ústavního soudce trvá deset let. Rychetský dopředu prohlásil, že podruhé chce funkci soudce Ústavního soudu zastávat jen do roku 2017. Tento názor změnil. V Hospodářských novinách dne 2. ledna 2020 prohlásil, že mandát dokončí.

 

A další podobnost čistě náhodná:

A my, my jsme stranou československého proletariátu a naším nejvyšším revolučním štábem je skutečně Moskva. A my se chodíme do Moskvy učit, víte co? My se od ruských bolševiků do Moskvy chodíme učit, jak vám zakroutit krk," hlásal Klement Gottwald.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ucime-se-jak-vam-zakroutit-krkem-hrimal-pred-80-lety-klement-gottwald.A091220_172744_domaci_iky

 

„Jistěže si dovedu představit příslušníky jistých bezpečnostních složek, kteří budou postupně požadovat větší míru kontroly komunikace veřejnosti, elektronické komunikace, různých těch facebooků a jiných jevů. Přitom takovou kontrolu nelze realizovat bez velmi zásadních a hlubokých zásahů do lidských práv a svobod. Ta kontrola prostě neumí být selektivní, ta musí být paušální,“ říká Pavel Rychetský.

 

A nejúžasnější symbol totalitního myšlení? To jsou paradoxy pane Vaněk, zaznělo v Havlově Audienci...

V roce 1948 komunistické zrůdy pronásledovaly obyčejné komunisty a komunisti obviňovali komunisty, kdo je větší komunista. Nyní bývalí komunisté jako generál Petr Pavel, Svěrák, Štětina a jim podobní obviňují Válkovou a Babiše, kdo byl tenkrát větší komunista a opět se mydlí mezi sebou. A opět ti "kvalitní bývalí bolševici" tvrdí, že mají jedinou pravdu oni  a nikoliv ti druzí "nekvalitní bývalí bolševici". Rozdíl je pouze v tom, že už nikdo z nich nemá Rudé knížky a všichni myslí proevropsky.

 

A jaksi nikdo z nich nechápe, že nikoliv Rudá knížka, ale okřikování a osekávání svobody slova, či dokonce zavírání za slovní i třeba nehezké výroky jsou znakem totality a že je to v nich, i kdyby sami sebe tisíckrát nazývali demokratickou hlavní silou demokratického státu!

 

A to je slavný rok 2020! V demokratickém státě se funkce obměňují a vůdci střídají. Rychetský nás vrací zpět do totality. Možná ho z funkce vynesou nohama napřed. Už jednou komunistou byl...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • ¨

  EU parlament nedavno odhlasoval, ze 2. svet. valku zahajili Naciste a Rusko. Cesti poslanci nehlasovali(!) a za to je platime! Je to dalsi krok v informacni studene valce proti Rusku falsovanim dejin. Sam V.V. Putin uznal za nutne se temto lzim osobne postavit. Tady na videu vysvetluje cely vyvoj udalosti, ktery doklada, jak zapadni zeme mely smlouvy s Hitlerem jeste pred smlouvou se SSSR a o zrade Ceskoslovenska zapadnimi mocnostmi v Mnichove. Je to i dokument o nasi historii.
  Dejte prosim dal! V anglictine a rustine.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=899&v=fjfc6dipAKU&feature=emb_logo

 • ¨

  V odpovědi na: ¨
 • Farage brani Orbana v EU parlamentu

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Farage brani Orbana v EU parlamentu

  Díky, excelentní, to musí v idět víc lidí.

 • *

  Rychetský, jak vidíte, není komunista, ale chazarská zlodějská rakovina, která zotročila Česko!

 • *

  "Soudce JUDr. Pavel Rychetský ve vyjádření k námitce podjatosti stěžovatele uvedl, že se necítí podjatý a námitku považuje za nedůvodnou. V Komunistické straně Československa byl pouze 3 roky, v letech 1966-1969, kdy se naopak usilovalo o nápravu křivd spáchaných tehdejším režimem, a ze strany vystoupil, jakmile se toto úsilí stalo marným. Rovněž zpravodajská funkce k uvedenému stanovisku pléna Ústavního soudu nemůže zakládat důvody pro jeho vyloučení. Dále dodal, že není v žádném vztahu k účastníkům řízení nebo projednávané věci."
  http://nalus.usoud.cz/Search/GetText.aspx?sz=3-2456-17_1

 • Žid Rychetský

  Všichni řvete jak muslimové jsou invazivní. a co jsou židi. Mocichtiví, invazivní, parazitní zločinci!
  ČÁSTEČNÝ SEZNAM ŽIDŮ A ŽIDOVSKÝCH MÍŠENCŮ V POLITICE ČSFR, ČR a SR po r. 1989
  Daniel Kroupa, Michael Žantovský, Pavel Rychetský, Jiří Dienstbier, Petr Pithart, Tomáš Sokol, Zdeněk Jičínský, Walter Komárek, Karel Kühnl, Antonín Baudyš, Rita Klímová, Egon Lánský, Radim Palouš, Anna Röschová, Luděk Pachman, Josef Zieleniec, Martin Palouš, Jiří Müller, Jaroslav Šabata, Ján Čarnogurský, Jozef Bakšay, Miloslav Ransdorf, Jiří Ruml, Ivan Čarnogurský, Roman Zelenay, Oldřich Kužílek, Jan Ruml, Jozef Mikloško, Peter Weiss, Pavol Kanis, Fedor Gál, Pavel Bratinka, Michal Kraus, Peter Tatár, Jozef Matula, Václav Klaus (Pružinský), Václav Benda (Charim Afterduft), Petr Mareš, Milan Uhde, Pavel Dostál, Ivan Gabal, Vladimír Špidla, Marek Benda, Karel Dyba, Petr Kučera, Jan Stráský, František Benda, Luboš Dobrovský (Jehudim Guttmann), Jiří Pelikán, Stanislav Devátý, Jan Štern, Pavel Tigrid (Schönfeld), Zdeněk Mlynář, Jan Sokol, Petr Moss, Vladimír Železný (Eisenkraft), Čestmír Hofhanzl, Václav Fischer, Vladimír Mlynář, Richard Falbr, Josef Lux, Cyril Svoboda, František Janouch, Michal Prokop, Pavel Kohout (Hahn), Jaroslava Moserová, Jiří Honajzer, Petr Miller, Rudolf Slánský (Salzmann), Jan Zahradil, Jiří Schneider, Jiří Pehe, Vladimír Vetchý, Jan Kavan, Jaroslav Bašta, Ludvík Vaculík, Jiří Grůša, Zuzana Roithová, Ivo Mathé, Ivan Laluha, Milan Ftáčnik, Richard Salzmann, Tibor Böhm, Otto Kremer, Ivan Hudec, Olex Schlesinger, Karol Stome, Jiří Kincl, Oldřich Černík, Tomáš Ježek, Jan Šolc, Ivan Fišera, Eduard Goldstücker, Vladimír Dlouhý (Fanklstein), Peter Bútora, Boris Zala, Miroslav Kusý, Ján Flamik, Jan Weig,l Eva Rubinsteinová, Jiří Skalický, Pavel Mertlík, Václav Exner, Martin Stropnický, Josef Tošovský, Otakar Motejl, Ivan Klíma (Izák Kauders), Jiří Payne, Jan Kalvoda, Dana Bérová, Vladimír Budínský, Jan Kasl, Jaroslav Kořán, Petr Matějů, Karel Machovec, Václav Grullich, Jozef Wagner, Ivan Pilip, Petr Uhl, Miloš Kužvart, Marie Noveská, Jan Vidím, Eduard Zeman, Jaromír Schling, Martin Bojar, Ivo Svoboda, Ota Šik, Dana Němcová, Jan Kačer, Jaroslav Palas, Jiří Křižan, Mikuláš Dzurinda, Josef Krejsa, David Rath, Dušan Tříska, Emanuel Mandler, Laura Rajsiglová, Zdeněk Masopust, Jan Urban, Petruška Šustrová, Ján Flamik, Ladislav Vlašič, Jan Klak, Ladislav Snopko, Juraj Molnár, Vladimír Prikler, Vladimír Ondruš, Zuzana Mistríková, Ivan Laluha, Peter Sokol, Zuzana Tvrdá, Miklós Duray (Durdžinský), Gábor Zászlos, Olga Pavúková, Jozef Prokeš, Olga Andelová, Vladimír Miškovský, Ladislav Košta, Peter Sokol, Ivan Hudec, Martin Porubjak, Ján Mlynárik, Hvězdoň Kočtúch, Milan Kňažko, Jozef Moravčík, Gabriela Rothmayerová, Štefan Kvietik, Zuzana Tvrdá, Michal Lobkowicz, Jana Bobošíková, Svatopluk Karásek, Tomáš Kvapil, Milan Šimonovský, Viktor Fischl, Alexandr Vondra, Vlasta Parkanová, Petr Bratský, Miroslav Kalousek, Jiří Bílý, Ladislav Jakl, Milan Urban, Václav Krása, Rudolf Blažek, Ivan David, Milan Štěch... Andrej Babiš, Alena Schillerová, Jan Hamáček, Vojtěch Filip.

 • ¨

  V odpovědi na: Žid Rychetský

  Pak se divite, jak to v Cesku vypada. Zidi drzi pohromade a podporuji se. To je vlastnost, kterou nezide postradaji. Vedle vysokeho IQ jim to pomaha dostat se na mocenske pozice a ubranit je. V. Havel do seznamu pred smrti taky patril.

 • ¨

  Vysledky prace US Tink tanku RAND na oslabeni a zniceni Ruska.
  https://deliandiver.org/2020/01/rand-jak-destabilizovat-rusko-a-pretizit-jeho-sily.html
  Mnohe z akci uz probihaji jako vystoupeni z jadernych smluv, atd.
  Je to seznam podrazu a podlosti z zidovskych mozku, pripravujicich i NWO.
  Odporna ukazka US snazeni, vsemi prostredky sve konkurenty znicit.

 • Konjunkce Saturn+ Pluto 11. 11. 1982

  Konjunkce Saturn+Pluto = změna politiky a zboření starého světa. Brežněv zemřel 10. 11. 1982 a následující den 11. 11. 1982 byla konjunkce Saturn+Pluto ve Vahách. Bing ho. 12. 11. 1982 se ujal funkce generálního tajemníka KSSS šéf KGB Andropov, který si vybral za svého nástupce Gorbačova. Oba zničili socialismus a Sovětský svaz. Tím začala jedna politická éra, řekněme "neoliberální éra" (jejímž největším mezníkem byla opozice Saturn a Pluto ze znamení Blížence do Střelce 11. září 2001) a tato éra skončila minulou neděli 12. 1. 2020 konjunkcí Saturn+Pluto v Kozorohu. Ocituji: "Saturn v konjunkci s Plutem má totiž velkou moc změnit zdánlivě nedotknutelný stav věcí, ať už jde o státní instituce, vlády, velké firmy nebo světové mocnosti. Saturn ve znamení Kozoroha znamená výraznou autoritu, Pluto volá po transformaci, výrazné přeměně, zničení všeho, co je přežité a nefunkční. Planetární postavení roku 2020 přinese počátek konce kapitalismu ve formě, jaký je doposud znám. Konjunkce Saturnu a Pluta ve znamení Kozoroha naznačuje, že něco musí „zemřít“, aby byl zřízen nový systém. Pluto je symbolem nového světa s jinými pravidly. Bude nastolena nová rovnováha mezi vlastními zájmy a zájmy veřejnosti. Výhody, které doposud měla průmyslová odvětví ovládaná znamením Kozoroha, tj. banky, velké korporace a těžký průmysl, budou odstraněny. Na změny v bankovnictví, v platebních systémech a měnách ostatně ukazuje i postavení Uranu ve znamení Býka."
  Podrobnosti na:
  Saturn konjunkce Pluto v 2020 (autorka MKB)
  https://www.horoskopy-online.cz/saturn-konjunkce-pluto-v-2020
  https://zeny.iprima.cz/astroclanky/nejhorsi-dny-roku-2020-podle-astrologie-kdy-byste-si-meli-davat-pozor
  Horoskopy nad šálkem čaje
  https://www.facebook.com/horoskopy.nad.salkem.caje/posts/2601204706600305?__tn__=K-R