Každý den, každý pořad začíná tím, že Babiš vypnul stát a nikdo to Soukupovi nechce nahradit. A i když mu už každý vysvětlil, že když je neschopný, tak ať nevydírá, zas a znovu běhá za každým, jaké má ztráty z reklam a kdo mu to zaplatí.

 

A také skladba hostů podle toho vypadá

Tu Řeporyjec pošahaný, tu ricinový Pirát Hřib, tu Kocáb, co vyhnal chudáky dědečky a babičky - starousedlíky z Matiční společně Václavem Havlem, tu extremistický zástupce opoziční, jehož jediným smyslem je nadávat na Babiše a Zemana, Čínu a Rusko a hlásat o zářných zítřcích božské EU.

Každý den má Soukup projev, že to takhle dál nejde, že Babiš vypnul ekonomiku, že mu Babiš nechce pomoct, vláda nic nedělá, nechá ho umřít, chudák Soukup, co s tím uděláte moji milí Piráti, Kocábové, pomožte prosím, já se budu plazit v prachu, já už budu hodný soudruzi z Bruselu...

 

Tragédie, či tragikomedie?

Soukupe, když na to nemáte, tak Barrandov zavřete a nekvílejte, jak je vláda špatná. Prostě nemáte reklamy, protože jste neschopný a zařadil jste se mezi FORUM 24, Evropské hodnoty a celou plejádu obskurních pseudomediálních štěků s monologem na pláč.

Soukupe, dám vám radu: zavřete ten cirkus a neztrapňujte se stále víc. Zpočátku jste vypadal jako naivní, nezkušený planoucí zástupce pravdy a práva.

Kde ty loňské sněhy jsou.

 

Dnes je Soukup lidem k smíchu a navíc mnozí nadávají, že čím víc mu teče do bot, tím víc je z něj cítit nenávist, kterou už ani neskrývá. Prostě takový Šafr z Forum 24 křížený Jakubem Jandou od tyče z Evropských hodnot. Nic víc...

 

 Související

Proč se údajný bojovník za pravdu Soukup (Barrandov) najednou chová jak magor? Už se provalilo...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • At jde uz Soukup konecne do p.dele!

  Jeho vysilace jsou bulvar vetsi jak TV NOVA, prolozeny nekonecnymi reklamami. Jedine prezidentovi Zemanovi se podarilo prinutit Soukupa, aby mu neustale neskakal do reci. Neustale dlouhe prerusovani reklamami a k tomu jeste odkazy na Soukupovy online prodejni weby z vysilani dela potravu pro priblble ovcany. Soukup neni spravedlivy, neustale pomlouva lidi, kteri k tomu nemohou zaujmout sve stanovisko a tim se stilizuje sam do pochybne autority, ktera ma vedet a umet vsechno nejlepe. V posledni dobe jsem prestal sledovat co se tam deje, je mi jedno o cem tam zvani.

  Krátká URL:
 • *

  Buďme spravedliví, 1x pozval ruské Noční vlky, PhDr. Vítovou z Aliance národních sil, několikrát Černohorského do publika v Aréně a Ivetě Bartošové natočil Vánoce s Ivetou. Ale že by Tereza Spencerová nebo Investigace.cz měla pořad na TV Barrandov, ani nápad, to Soukupa ani nenapadlo.
  TV Barrandov vždycky byla jen "mírná kritika v mezích Zlodějistánu" a teď taková zrada, převlékač kabátů Soukup, chce se mi z něj zvracet.

 • Co neudelaji prachy

  V odpovědi na: *

  s nadejnym Soukupempo v dobe jeho startu! Ze zacatku to byl zavan cerstveho vzduch oproti medialni proamericke a eurohujerske zumpe zvane CT. On se ovsem geopolitice vyhybal a soustredil se na zabomysi spory ceske politicke sceny. Az mu bulvarni udalosti a honba za prachy prerostly pres jeho asi puvodni zamer, stat se stikou v TV zpravodajstvi. Taky podlehl v nerovnem souboji se statem subvencovanou zumpou CT, ktera je nedotknutelna. On si na vse musi vydelat a spolumajitele Cinani jsou skrblici.

 • *

  Ale proč píšete o takových pičovinách a ne, jak v přímém přenosu v Poslanecké sněmovně vyřvávají o předražených zdravotnických nákupech ožralý gigazloděj Kalousek a ožralý Babišův gigazloděj Hájek, do roku 2013 dlouholetý manažer pro Koláčka a Otavu v OKD, který v médiích hýká, že "že našim daňovým poplatníkům byly ukradeny desítky miliard, horníkům, mým kolegům, 44 tisíc bytů", a o tom, že on kradl v OKD s Viktorem Koláčkem a Petrem Otavou ani slovo. Do politiky byl Hájek (ANO) zjevně vyslán po boku Babiše, aby multimiliardářským rodinám Koláčků a Otavů zajistil pokračující beztrestnost a blokoval znárodnění.
  http://www.josef-hajek.cz/profil
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Agent-BIS-Bomba-kolem-OKD-Vysetreno-Sobotka-nahravka-Bakala-mlci-ale-jini-promluvili-598782
  V parlamentu sedí zločinecké tlupy, rozdávají si ze státního, zadlužují půlbilionovým rozpočtovým deficitem za rok 2020 vás, vaše děti, vnoučata, pravnoučata, prapravnoučata, máte nějakou morálku, zdravý rozum? Bože můj. Slušní lidé obracejí korunu a oni kradli miliardy a biliony ze státních podniků, bank, dotací a nestalo se jim dosud nic, žádné znárodnění a hrají divadélko, jak budou kontrolovat 1 miliardu za předražené zdravotnické pomůcky. Vždyť jen zeť Schillerové číšník Rusňák ukradl 1,8 miliardy z ostravské kampeličky Unibon a soudkyně ho před rokem osvobodila.
  31.01.2019 Obžalovaní z vytunelování záložny Unibon byli zproštěni viny
  Krajský soud v Ostravě zprostil obžaloby podnikatele Daneše Zátorského, Davida Rusňáka a Radka Hradila obžalované z podílu na vytunelování ostravské záložny Unibon. Podle obžaloby způsobili škodu až 120 milionů korun, hrozilo jim až deset let vězení. Firmy, které patřily Zátorskému nebo v nichž měl podíl, si v letech 2005 až 2011 braly v Unibonu úvěry. Úvěry podepisovali Rusňák a Hradil. Soudkyně Šárka Skalská ale konstatovala, že se jim žádnou vinu nepodařilo prokázat. Záložně Unibon odebrala ČNB licenci v roce 2012. Fond pojištění vkladů později vyplatil klientům záložny více než 1,8 miliardy korun. Škoda přes 120 milionů, jíž se obžaloba týkala, představovala pouze nezaplacenou jistinu a podle státní zástupkyně Brigity Bilíkové jde jen o zlomek skutečných škod.
  https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/obzalovani-z-vytunelovani-zalozny-unibon-byli-zprosteni-viny_512135.html

 • Problem je v tom, ze krast

  V odpovědi na: *

  ve velkem neni trestano. Zlodeji si nakradli tolik, ze nejaky ten milion pro justicni ratliky, co je maji soudit jim nic neudela. Ratlici je osvobodi. Vsimnete si jak pomahaji Janouskovi aby se vyhnul nocovani ve vezenske cele!

 • dali

  V odpovědi na: *

  Pokud víte o zlodějnách pana Kalouska, tak podle zákona na něj musíte podat oznámení, ale protože nic nevíte jen bahapustě lžete tak jděte do prrrr.....

 • dali

  Ale copak, Dvořák otočil a už se nehodí?? Co máte tady proti pánum Hřibovi, panu Novotnýmu, který si s rusákem vytřel dokonale řiŤ a pnu Kocábovi, který vypakoval okupanta rusáka, nehodí se co, tady je jasně vidět pod kým sloužíte, kolaborantská košťata ,Rusákem placený prolhané stránky!
  Raději napište článek o Rusku, jaký je bordel tam. Dnes jim uniklo více jak 20 000 tun oleje do řeky a do okolní přírody, díky jejich bordelu a ruské tuposti. Proč tady nic o tom nečtu, jen pomluvy Západu a dnešní politiku v ČR?
  zMEŤE SI PŘED VLASTNÍM ruským PRAHEM VY KOLABORANTI!!