Kam až zajnou neskutečně drzí extremisté jako je Železný a Moravec? Kde berou tu drzost, že televize je jejich a tak si tam mohou urážet koho chtějí, kopat do koho chtějí a český občan má držet hubu a krok?

 

Železný tvrdí, že je svoboda slova a může si urážet koho chce, jak chce, že mu veřejnoprávní médium patří

a nikdo ho nezastaví!

Pane Železný, žádné malé extremistické skupince Česká televize nepatří. Ta Česká televize je veřejnoprávní a patři lidu České republiky, nikoliv vám. Ta neskutečná drzost je na okamžité odvolání generálního ředitele Dvořáka, pokud nevyrazí redaktora Železného!

 

... mně, prosím, ponechte právo, abych kdekoli naopak veřejně odsuzoval...

Je zvláštní, že 31 let po revoluci člověk musí použít dikci zákona, aby vysvětlil něco, co by mělo být jasně daným společenským axiomem…

Podepsán autor moderátor ČT Vladímír Železný

 

Moderátore Železný, drze a špinavě jste zaměnil slovo moderátor za slovo majitel!

Kdo jste, moderátore Železný?

V České televizi nemáte absolutně vůbec žádné právo si říkat, co si myslíte, a co vás napadne. Jste pouhý hochštapler moderátor a máte právo akorát držet hubu! A uvádět hosty na obrazovku! Na svém webu si pište zhovadilosti jaké chcete, ale Česká televize není váš majetek, takže vaše idiotismy si přeneste mezi své extrémisty!

Kde byl váš hlas o svobodě, když byli souzeni lidé za výroky, že romský tábor nebyl vyhlazovací, ale pracovní? Kde je vaše hrdinnost, když se Moravec a Jourová naváží a vyhrožuje lidem, kteří nemají "váš správný, europejský" názor? A komunista generál Petr Pavel,  komunista Rychetský ve veřejnoprávním médiu nevadí? Samozřejmě jste byl podělaný protestovat, protože jste zbabělec a nula! Ale pod ochranou vyjete a špiníte!

 

Myslíte redaktore Železný, že okupace České televize úzkou partou extremistů v roce 2000 bude trvat donekonečna?

Kdo jste, že si osobujete právo urážet hrdiny a osvoboditele Čecho-Slováků, Ukrajinců, Poláků a dalších národů? Co jste za zrůdu, která se nezastaví před ničím? Jděte k čertu a už se nevracejte!

Pokud nedostane Železný padáka, měl by ho dostat okamžitě generální ředitel Dvořák!

 P.S. Další hajzl, kterému bylo v roce 1989 šesnáct let a vykládá, jak jsme tenkrát za komunistů, ještě než se narodil, žili!

 

Související

Bude neuvěřitelná urážka našeho hrdiny generála Ludvíka Svobody v České televizi bez potrestání?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Kde mizi nase dane?

  Jak nas nase policie nechrani, jak nas statni zastupci nechrani, ze Slachta neni pan cisty a jine sokujici informace:
  https://www.youtube.com/watch?v=sd6mCMBdI4g

 • Wolfram

  Je obrovská ostuda českého národa nechat si vládnout velkozloději Babišem, Železným, Kellnerem, Bakalou atd. Zavřete je do vězení a nebudete se muset rozčilovat, že urazili generála Svobodu.

 • Z toho je jasné, že Železného děd, občan Polska Eisenkraft

  nebojoval ve Svobodově armádě. Do Československa se vypečení Eisenkraftové vetřeli po válce podvodem. Železného děd Eisenkraft s novým jménem Fedor Železný byl 1. 12. 1950 usazen v Praze do funkce generálního tajemníka mezinárodní rozhlasové organizace OIR ovládané Sověty!
  Není tedy ani překvapení, že otec Voloďa Železný (narozen 1945 v Samaře, ve městě stojí socha Švejka) s Lauderem a Kellnerem okradli český stát o 10,5 miliardy "odškodnění za neochránění investice do televize NOVA" a spratek Železný se promenáduje v České televizi jako jeho děd v rozhlase a drží režim.

  Zdroj: Miroslav Brož - HRDINOVÉ OD SOKOLOVA, Avis 2005:
  vojín Eisenkraft Teodor (Železný Fedor)
  * 1.5.1916 Polský Těšín
  + 12.8.1991 Praha
  Jednotka v bitvě u Sokolova: protitanková rota (jmenný seznam)
  Kmenové číslo: 1068/m
  Zapsán do stavu 1.ČSSPP: Buzuluk 20.11.1942
  Vyznamenání:
  1948 - Sokolovská pamětní medaile
  Zraněn v bojích u Sokolova. Následně ztratil z jednotkou kontakt a do Kujbyševa dorazil 20.4.1943. Dalších bojů se již neúčastnil, ale pracoval jako novinář v Samaře.
  Přijal jméno Fedor Železný.
  Po válce působil jako novinář, publicista, rozhlasový reportér a dlouholetý překladatel na velvyslanectví Mongolska v Praze aktivně napomáhal rozvoji všestranných čs.- mongolských vztahů.

  "Ve 30. letech vznikla ve Francii Mezinárodní rozhlasová unie tzv. URI. Z té se posléze vyvinula OIR, která byla v roce 1950 přesunuta do Prahy. Z organizace navíc odešly některé západní státy. Prvním generálním tajemníkem OIR je v Praze jmenován Fedor Železný 1. 12. 1950."
  Rok 1950 - "Když na protest proti sovětské hegemonizaci východní Evropy opustily rozhlasy demokratických zemí mezinárodní rozhlasovou organizaci OIR ovládanou Sověty a založily organizaci vlastní, přerušila se celá dosavadní spolupráce i v oblasti techniky."
  "V roce 1950 někteří členové (převážně západoevropští) opustili organizaci Organisation Internationale de Radiodiffusion (OIR), aby vytvořili novou Evropskou vysílací unii (EBU), mezi nimi Belgie, Egypt, Francie, Itálie, Libanon, Lucembursko, Monako, Maroko, Nizozemsko, Tunisko a Jugoslávie. Vysílající organizace z těchto zemí zůstali členy: Albánie, Bulharsko, Československo, Finsko (rovněž členem EBU), východní Německo, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Sýrie a Sovětský svaz. V důsledku toho ústředí OIR a jeho technické centrum bylo přemístěno z Bruselu do Prahy v roce 1950."
  https://www.valka.cz/Eisenkraft-Teodor-Zelezny-Fedor-t35825
  https://www.svoboda-williams.com/lifestyle/praha/clanek/1755-cermak-eisenkraft
  Strana 30:
  https://is.cuni.cz/webapps/zzp/download/130173994
  Strana 13:
  https://informace.rozhlas.cz/sites/default/files/documents/bf6d8f8d9db0194eff511eac23bdf0eb.pdf
  https://en.wikipedia.org/wiki/International_Radio_and_Television_Organisation

  Další bájivý lhář je falešný “plukovník” Pravomil Raichl (1921 - 2002), kterého rovněž neznal nikdo ze Svobodovy čs. armády, skutečných účastníků bitvy o Sokolova a Dukly. Pravomil Raichl emigroval do USA, kde vlastnil domek v Oregonu a pracoval pro CIA a US Army. Prezident Havel udělil v roce 2000 mediální hvězdě "protifašistického a protikomunistického odboje" Raichlovi nejvyšší vyznamenání Řád bílého lva.

  “Avšak ani jeden z legendárních činů pana plukovníka Raichla se však pro časové a prostorové rozpory nemohl odehrát tak, jak je popisován v literatuře.”
  (kniha Pravomil Raichl: Život na hranici smrti, ve které lhal, že jako čs. voják bojoval a došel z Buzuluku až do Československa)
  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/jak-se-pan-plukovnik-pravomil-ladislav-raichl-stal-medialni-hvezdou-tretiho-odboje
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2381752-pravomil-raichl-treti-odboj-nikdy-nevzdal-po-revoluci-chtel-zabit-prokuratora-vase

 • Zelezny ma zrejme pridelenou ulohu v CT.

  Provokovat, falsovat dejiny, likvidovat narodni hrdiny.
  Ta spociva v demontazi nasich hrdinu. Chcete-li narod pokorit, vzit mu jeho hrdost, pak znicte mytos jeho skutecnych hrdinu, kteri narodu obetovali svuj zivot. Vypichnete slabosti a nesrovnalosti v jeho zivote bez ohledu na dobu ve ktere se odehraly. Vyzvednete zapory a sokujte verejnost jeho urazkami. Zelezny je Trockista, propujcil se k tomu ve sluzbach Deep Statu, ktery ovlada naseho kolonizatora USA.
  V CCCP demontoval Trockista Chruscov ruskeho 'Boha' Stalina, pod jehoz vedenim Ruda armada drtive porazila neporazitelnou nemeckou armadu a jeji evropske spojence ve Velke vlastenecke valce. Chruscov udelal ze Stalina vraha milionu. Jmeno Stalingrad jako memento porazky zapadu bylo zmeneno na Volgograd, ostatky Stalina byly odstraneny z mauzolea a pohrbeny u kremelske zdi. Nic nemelo pripominat Rusum jejich vudce a zachrance. Prepisovaly se ucebnice dejepisu. Tak se lame duse naroda jeho zradci.
  Zelezny je rovnez Zid jako byl Trockij a je Trockistou v CT. Byvaly alkoholik a syn 'Volejte rediteli' Zelezneho, co nam ukradl 10 miliard.
  Svoboda zil a byl vystaven spouste zvratu politickych i kariernich, veznen, osouzen, znovu zvednut az do funkce nejvyssi.
  Kdo byl general Svoboda k upomenuti:
  http://www.novarepublika.cz/2020/07/ludvik-svoboda-jeho-pribeh-cteni-nejen.html

 • Manzele Svobodovi bydleli v Brevnove

  ve sve vile. 1968 za vseobecne euforie a vzepeti naroda, ktery si uzival Prazske jaro zorganizovali Svobodovi sbirku zlata, sperku mezi obcany republiky. Ta sbirka se mela stat soucasti zlateho pokladu nasi zeme. Nevim kolik zlata se do invaze stacilo nashromazdit. Jiste je, ze Tosovsky nas zlaty poklad prodal za babku zapadnim bankam, Rothschildum. Cela transakce byla dloho utajovana. Cast naseho pokladu v GB, kde byl ukryt pred Nemci GB nevratila.Pouzil se na kryti nakladu pro nasi zahranicni armadu. Zapad nas vzdy jenom odrbal a zradil jako v Mnichove. Jeho poskoci u nas v politice nas okradli v jeho zajmu rovnez jako Tosovsky. A okradaji nas dodnes zisky z nasich narodnich podniku, ktere privatizovali a za babku prodali zapadnim bankam a firmam. Zisk, ktery vyprodukujeme odteka skoro nezdaneni na zapad. Proto se nemuzeme zvednout s zivotni urovni.

 • PŘÍSLUŠNÍK NKVD FEDOR ŽELEZNÝ ZE SSSR

  SOVĚTSKÁ TAJNÁ POLICIE. Otřesné! Ke zdi, ksindle!

 • Česko - ráj zlodějů

  Vladmír Železný (TRIKOLORA) bude kandidovat do Senátu v říjnu 2020 v senátní obvodě č. 54 – Znojmo. Jako nezávislý kandidát vyhrál ve znojemském obvodu volby do Senátu před osmnácti lety, kdy zvítězil už v prvním kole. Pošahaní Češi volí zloděje.

 • Zelezny znici Trikoloru.

  V odpovědi na: Česko - ráj zlodějů

  Proc si to myslim? Jeho minulost to doklada.
  Kandiduje tam, kde je neznaji, daleko od Prahy. Neco daji do kasicky a hned maji otevrene dvere vsude i u volicu.

 • Navod od CIA:

  V odpovědi na: Česko - ráj zlodějů

  Chcete-li znicit nejak hnuti, ci politickou stranu, vstupte do ni a pracujte pro ni tak, abyste se dostal do jejiho vedeni a mohl vedeni prevzit. Pak ji povedete do kytek. Ucinne a uplne jednoduche!