Půl hodiny otázek o ničem. Je to umění ptát se na nic, ale k čemu je tento zbytečný čas, který si povinně platíme? Přitom otázky, které jsou zásadní, vystrašená nebo hloupá redaktorka nedává! Velký bratr se dívá?

 

COVID 19

K čemu je nám dobré vědět, že Franta Vonásek vystřídá Pepu Nováka a ten bude běhat s telefonem a hledat trasu pana koronavira, když ve vzduchu visí kardinální otázka s pandemií COVID 19?

A sedmibodová otázka zní:

 1. Pane premiére, je normální, aby se "milion" občanů válelo doma za plat nazývající "kovidné", zatímco sem MPSV Maláčové a MV Hamáčka tahá statisíce Ukrajinců a Poláků, kteří mezi nás ve velkém zanášejí koronavir?
 2. Proč má český občan platit testy za koronavir, když to sem tahají agenturní zaměstnanci přes Polsko?
 3. Proč má český občan platit policajty za zvýšený dohled na ubytovnách, zatímco čeští občané berou kovidné a válejí se doma?
 4. Vážně musíme udělat dluh 500 miliard, abychom je přeposílali na Ukrajinu a do Polska, eventuálně do Rumunska?
 5. Nebylo by lepší přiznat na rovinu, že plníme rozkaz pomáhat Ukrajině a lepší je posílat jim peníze rovnou, abychom je zde nemuseli hlídat a trpět domácí vězení díky koronavirové nákaze a kriminalitě?
 6. Proč je míra nezaměstnanosti po koronaviru 2,6%, když ve skutečnosti je kolem 30%, dostávají razítka od zkorumpovaných lékařů, že se údajně starají o děti, bolí je záda, mají kovidné a...
 7. Zkuste sehnat lidi na práci od zedníků přes pomoc v zemědělství či lesnictví. Nejsou lidi. Milion bere kovidné, milion se válí v neziskových organizacích a půl milionu politologů nás hlídá,co si máme myslet a zda si to skutečně myslíme.

Bolševická totalita je zpět. A dokažte, že to není pravda!

 

Tento zločin se nám vymstí a paní "inteligentní či samoregulovatelná" redaktorka se ptá na dohled nad koronavirem. Fakt úžasná Česká televize. Nejde o to útočit na premiéra, ale pokládat otázky, které jsou skutečně pro občany České republiky důležité a nikoliv zástupné - velký bratr se z Bruselu dívá. Vážně ten rozdíl nedokáže Česká televize pochopit?

 

Čtvrtletní zpráva o migraci za 2. čtvrtletí 2020

 Počet dlouhodobě či trvale pobývajících cizinců na území ČR vzrostl na více než 618 tisíc, nicméně růst byl způsobem zejména zvýšeným zájmem občanů EU o registraci v ČR, jež není povinná. Za první polovinu roku 2020 bylo registrováno o politický azyl celkem 428 osob, nejvíce z Ukrajiny. (Ukrajina je teroristický stát?)

Klára Dlubalová
pověřená řízením odboru tisku a PR

 

Dovysvětlení

Samozřejmě milion je slovní obrat, nikoliv přesné číslo stejně jako 30%. Někteří "odborníci na dezinformace" by se toho mohli zase chytit. Ale principiálně si každý může dohledat, zda je výše popsané pravda.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Pamatujte si jmeno Allen Dulles, CIA

  V odpovědi na: Doposud skryta pravda.

  Ten tuto operaci vedl a pozdeji i Warenovu komisi, ktera vysetrovala vrazdu JFK. Dulles delal vse proto, aby se pravi vinici nenasli, a nastrcila se misto nich loutka, kterou zabili jeste pred zacatkem procesu. Za vrazdou stala take CIA, proto se dodnes pravda nevi.

 • *

  V odpovědi na: Pamatujte si jmeno Allen Dulles, CIA

  A mají z toho Američané a CIA radost, jak v roce 1989 zničili a ožebračili český národ, východní Evropu, pak Irák, Libyi, Sýrii, Jemen, tolika lidem zničili život?! Na co kapitalistům ty peníze jsou?! Pažravý zloděj Babiš samozřejmě radost má.

 • Čech

  V odpovědi na: *

  mýlíte se. ožebračení bylo až po roce 2000.

 • Podobna operace nacistu a jejich tajne sluzby.

  V odpovědi na: Doposud skryta pravda.

  Probehla jeste pred prepadenim SSSR podle planu Barbarossa. Jeji cilem bylo oslabeni veleni sovetske armady. Nemecka tajna sluzba prihrala NKVD vyrobene kompromitujici materialy na sovetskou generalitu. Ze chteji zradit zemi. Nebyl cas na vysetrovani, Marsal Tuchacevskij a cela rada jinych generalu byli popraveni. Jejich misto zaujali politruci a nezkuseni velitele nizsiho stupne, kteri se ucili vojenskemu remeslu pri vpadu Nacistu na ustupu a z ohromnych chyb, ktere svou nezkusenosti zpusobili.
  O teto tragedii se malo vi. Zpusobila zbytecnou smrt spousty vojaku Rude armady a jejich zajeti. Generalni stab Rude armady zacal uspesne fungovat az pri obrane Moskvy, kde Nemci utrpeli prvni velkou porazku pri protiutoku Rude armady.
  Allen Dulles a nacisticka tajna sluzba meli uspech, protoze cesti komuniste a Stalin uverili jejich podvrhum.

 • *

  Jéje, já jsem myslel, že Babiše vyslýchají policisté zásahové jednotky URNA! Neuvěřitelní velkozloději státních podniků a bank Babiš, Kellner, Křetínský, Roman, Bakala, Komárek, Tykač, Chrenek, Zemek, Vítek, ti už ne uzráli, ale přezráli jak 30 let staré tvarůžky. Vinou nefungující policie, justice a zfalšovaných voleb nesmrdí ve Valdicích a na Pankráci, kam patří, ale vládnou.

  Bilionový koronavirový tunel je Babišův největší podvod, žádná koronavirová epidemie se v Česku nekonala - pravděpodobně díky účinnému socialistickému očkování BCG vakcínou proti TBC!!! Ne že by se Bill Gates nesnažil vyhubit důchodce, ale nepodařilo se mu to.

  Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.
  https://www.arfa.cz/docent-mudr-balik-tady-zadna-pandemie-nikdy-nebyla-media-siri-paniku-lide-umiraji-na-jine-zavaznejsi-nemoci-nyni-mame-na-celou-republiku-pouhych-25-vazne-nemocnych-pacientu/

  "Nemoc jako pandemická chřipka 1918 by mohla zabít 30 milionů lidí během 6 měsíců", řekl Bill Gates v dubnu 2018, a dodal, že nová nemoc možná nebude chřipka, ale něco, co jsme ještě nikdy neviděli. "Svět by se měl na to připravit jako na válku", řekl Bill Gates.
  April 27, 2018 Bill Gates thinks a coming disease could kill 30 million people within 6 months — and says we should prepare for it as we do for war
  https://www.businessinsider.com/bill-gates-warns-the-next-pandemic-disease-is-coming-2018-4

 • *

  Milí Češi, chcete dřít a splácet za stát jak mourovatí? Vaši předkové museli tvrdě dřít a splatit i státní dluh z doby nesvobody, čímž se rozumí dluh tzv. Protektorátu Čechy a Morava a tzv. Slovenského státu. Nárůst státního dluhu ze 38,4 mld. Kč v roce 1939 na 98,1 mld. Kč v roce 1945 přitom způsobil obrovský matrikulární příspěvek Říši. Ale po válce žádné prominutí, státní dluh se musí splácet, ač si na dluh užíval Adolf Hitler a okupanti Němci.

  Natož když si užívají soukromé banky z vymyšleného programu Covid III a Babišův Agrofert, Volskwagen Škoda Auto, Křetínský EPH miliardy korun na mzdy svých zaměstnanců měsíčně z vymyšleného programu Koronavirus.

  Kolik záruk v rámci programu COVID III získá banka
  Česká spořitelna 36 383 318 248 Kč
  Komerční banka 33 920 132 359 Kč
  Československá obchodní banka 30 894 357 576 Kč
  UniCredit Bank Czech Republic 18 955 658 305 Kč
  Raiffeisenbank 14 921 572 508 Kč
  MONETA Money Bank 10 802 682 739 Kč
  Sberbank CZ 4 182 498 151 Kč
  Oberbank AG pobočka ČR 3 063 525 981 Kč
  Citi Bank Europe 2 594 354 320 Kč
  PPF banka 2 223 725 458 Kč
  J & T BANKA 2 054 995 899 Kč
  https://www.podnikatel.cz/clanky/podivejte-se-za-jakou-hodnotu-uveru-v-ramci-covid-iii-muze-rucit-vase-banka/

  "K velikosti matrikulárního příspěvku se pak J. Novotný (2006) vyjádřil takto: Výše daně přesahovala všechna dosavadní měřítka. Bylo to maximum, které mohlo být podle názoru Němců z protektorátního území touto
  cestou odsáto. Platby na matrikulární příspěvek přesáhly úhrn tzv. protektorátního dluhu, činily přes 42 miliard K. Situace v dalších okupovaných zemí byla obdobná, což jenom potvrzuje "rabující" přístup německé okupační správy k fiskální části veřejných financí okupovaných zemí."
  Zákon č. 168/1949 Sb. Zákon o konečné úpravě vnitřního státního dluhu a některých jiných dluhů z doby do 31. prosince 1945 Úprava vnitřního státního dluhu z doby do 31. prosince 1945.
  Oddíl I. Vydání konversních půjček.
  (1) Za účelem konverse vnitřního státního dluhu československého z doby do 31. prosince 1945, čítajíc v to i tak zvaný dluh protektorátní a slovenský a jiné státem později převzaté dluhy z této doby, a ve výši potřebné k této konversi budou vydány tyto konversní půjčky:
  a) sjednocená státní půjčka ve 4 emisích (§§ 2 a 3),
  b) 3 % státní půjčka umořitelná v letech 1960 až 1989 (§ 4).
  § 4.
  (1) 3 % státní půjčka umořitelná v letech 1960 až 1989 bude vydána v dluhopisech na doručitele po 1 000, 5 000, 10 000, 50 000, 100 000 a 1 000 000 Kčs.
  (2) Úroky ze 3 % státní půjčky umořitelné v letech 1960 až 1989 se budou vypláceti jednou ročně pozadu vždy dne 16. května, po prvé dne 16. května 1950.
  (3) 3 % státní půjčka umořitelná v letech 1960 až 1989 bude umořena podle umořovacího plánu, vypracovaného na základě přibližně stejných ročních anuit, a to podle volby finanční správy buď volným nákupem, nikoli však nad jmenovitou hodnotu, nebo slosováním. Slosování, pokud k němu dojde, bude se konati vždy v březnu; slosovaný kapitál bude vyplacen vždy dne 16. května.

  https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1949-168

 • Protektor ze zapadu nas vzdy okrade.

  V odpovědi na: *

  At to byli Nemci za Protektoratu nebo ted EU a USA. EU je podmnozina ovladana USA. Je schopna se branit jenom tehdy, slape-li ji mafian z USA na pytlik. EU vi, ze Nord Stream II potrebuje a zacina se branit. Dansko zdrzelo pokladani potrubi az do zari kvuli 'treni tresek' ! Dansko a Nizozemi jsou nejvetsi poskoci USA v Evrope. COVID-19 je jenom zaminkou pro ohromne zadluzeni Evropy. Nad penezi nebude mit nikdo radnou kontrolu, rozkradou se jako Granty z EU. A politici nam budou lhat a lhat.

 • Ty otazky na Babise

  jsou demagogie. Chteli Babisi kopat jamu, ale ty otazky jsou tak blbe, ze se s nimi Babis levou rukou vyrovna. Smesuji se tam problemy, ci ukazy, ktere nemaji spolu vubec nic spolecneho. Asi v tom smyslu - proc chodime na zachod, kdyz muzeme kakat preci na ulici. Uroven medii pod psa, cenzura a mlceni o nepokojich v Emerice, zato sahodlouhe povidani Mitrofanova a demonstracich nekolika stovek v Chabarovsku kvuli zatceni gubernatora, podezreleho z objednavani vrazd svych odpurcu. Opravdu 'vyvazenost'! A take neskryvane zklamani Mitrofanova, ze se protesty v Rusku nerozsiruji jako v Juesej. Bodet by jo. Putin podporil mlade rodiny pri vystavbe bydleni. Stat prevezme 35 % nakladu na byt, vystavbu, renovaci domu atd. Zamlcovano ve svobodnych mediich coz je standard rusofobie. Proc to neni mozne i u nas? Vzit prachy neziskovkam a nekolik desitkam organizaci na podporu cikanu, zestihlit statni spravu a prachy by byly! Socialni bydleni se stale odsouva a obce prodavaji obecni byty a pak nemaji pro socialy ubytovani.

 • Rudolf

  V odpovědi na: Ty otazky na Babise

  Mitrofanov je odpad.Podle toho na něho musíme také nahlížet.

 • Media krmi ovcany.