"Česká republika by se měla projevit jako důvěryhodný partner. Já věřím, že obhájíme postoj k flexibilní solidaritě, která v Evropské unii byla a bude," vyhrožuje Šojdrová.

 

BOJUJEME PROTI DEZINFORMACÍM

 

Paní Šojdrová,

rozdíl je mezi solidaritou

a zneužíváním sociální pomoci!

 

 A už kdysi dávno nám hlásala Roithová, že se nemáme nechat strašit

 

 

A Šojdrová si i dnes stále mele svou

"Já bych ještě zdůraznila také tu část těch neregistračních center, tu screeningovou to screeningové období kdy o těch lidech budeme znát maximum kdy budou identifikovaní čili nemůžou m á nelegál nelágálně se pohybovat po celém území Evropské unie." nenechá se zastavit.

"A zdůraznila bych ještě jeden aspekt a to je velká pozornost nedoprovázeným dětem. Ty mají být posuzováni především jako děti. Podle úmluvy o právech dítěte." stále dokola plácá zástupkyně KDU-ČSL Šojdrová.

 

Jak souvisí Adolf Hitler a převýchova dětí u nacistů s požadavkem převýchovy dětí uprchlíků z Afriky?

Pani Šojdrová pozor, vaše posedlost dětmi a převýchovou se příliš podobná nacistické germanizaci: v rámci ideologického šíření německé kultury jako té nejdokonalejší byla germanizace plánovaně uplatňována v podrobených zemích (Francie, Československo, Jugoslávie a další); děti byly odebírány rodičům na převýchovu a též byly vypracovány plány odsunu původního obyvatelstva do oblastí od Říše velmi vzdálených. K odstranění slovanských národů z Čech (v rámci konečného řešení české otázky), Polska a evropské části Sovětského svazu, zčásti formou germanizace, a k jejich náhradě Němci byl vytvořen Generalplan Ost. S porážkou Německa roku 1945 se s germanizací přestalo jako se symbolem nacismu.

 

Konečné řešení české otázky (německy: Endlösung der tschechischen Frage) je nacionálněsocialistický pojem pro germanizaci českomoravského prostoru. Na rozdíl od Konečného řešení židovské otázky nebylo záměrem nacistů Čechy zlikvidovat, ale germanizovat je. V poněmčení českého obyvatelstva totiž nacisté spatřovali dlouhodobě jedinou možnost zajištění trvalé stability v tzv. srdci Říše.

 Vážně desetileté vousaté děti z Afriky a některých muslimských zemí vyráží na oceán, aniž by věděly, kde se narodily, ale velmi dobře znají způsob, jak a čím se v Evropě právně ohánět? Vážně zvěrstva a ohrožení Evropy je pod gescí celoživotní imunity?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Prijmutim ekonomickych migrantu

  co vsude zapaluji sve tabory v Recku a Italii, aby donutily za pomoci Sojdrovych evropske zeme je prijimat, se Evropa stane uprchlickym rajem definitivne. Navnadime i ty, co v Africe a Arabii jeste vahaji, jestli se maji dat na cestu za lepsim zivotem a stedrymi davkami v Evrope, zda podporime neziskovky , co je dovazeji na svych lodich do Evropy, zda podporime ohromny paseracky byznys, ktery z tech chudaku zdima ty posledni penize za jejich prevoz do Evropy.
  Chceme-li tomuto vyvoji zabranit, musime rigorozne postupovat. Migranty z taboru dusledne vracet do zeme puvodu a ty co uz jsou v Evrope a nemaji narok na azyl rovnez. Je to jedine reseni. Tyto migranty z taboru vracet a pomahat jejich zemim rozvijet hospodarstvi, aby jejich obyvatelstvo videlo perspektivu i ve vlastni zemi.
  Dusledne zamitat zadosti o azyl od migrantu, kteri nemaji pas, protoze se pak tezko dohleda, kam se maji vratit a evropske zeme se o ne musi starat.
  Jak videt, stale neni plan globalistu na premenu a likvidaci Evropy pohrben: Evropu premenit v konfliktni uzemi, kde spolu budou zapasit muslimove a puvodni krestanske obyvatelstvo. Diky vysoke porodnosti muslimu bude Evropa promenena v islamsky Kalifat. Z chramu sv. Vita a jinych kostelu a bazilik se stanou mesity jako z Hagia Sophia v Istanbulu.
  Chceme to?
  Problem spociva v tom, ze obyvatelstvo to nechce, nase media a politici naopak. Je to dano nasi prislusnosti k EU a US protektoratu.
  Proto jsme meli byt z NATO a EU uz vcera venku!

 • Pod kourovou clonou

  strachu z COVID-19 na nas pripravuji v EU komisi zaplaveni migranty za pomoci nasich politiku v cele s Al Hamadim z Aspen institutu. Cpak COVID, ten jednou zmizi, ale muslimske smazky a vyzirky u nas zustanou a budou chraneni politiky a mediemi. Znasilnovani nasich holek? Najizdeni do lidi? Bodani lidi na ulici. To je jenom jejich folklor, rekne Al Hamadi.
  Informace o COVIDU a nove migracni politice EU komise si prectete na arfa.cz.
  Lekari a primari, rikajici lidem pravdu o viru uz zacinaji mit strach, protoze je likviduji, vyhazuji z prace. Je to dukaz, ze strach z COVIDu je pouzivan k nastoleni diktatury.

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Vliv noseni rousek na detske zdravi.

  Od té doby, co začala Česká televize a Jourová pronásledovat Aeronet, zveřejnil sposty zhovadilostí. Tím myslím nepodložených a neověřitelných a to se mi už nelíbí.

 • Jake zhovadilosti na AEronetu to byly?

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  I vy se tady pohybujete se zpravami, ktere si kazdy musi precedit sam. Ani web jako vas nema patent na pravdu a spravnost informaci.
  AE prichazi obvykle mnohem drive s detaily, ktere se pozdeji na nezavislych webech teprve potvrzuji. Ze Jourova napada AE je pro mne signal, ze papalasum AE zpravy vadi. Ale ne z duvodu, jaky rikaji.
  K CO2 pusobeni na lidske zdravi a deti diky rouskam tady mate dalsi clanek z jineho webu:
  https://tadesco.org/marneho-okenko-26-q9-2q2q-masky-dolu-nasledne-skody-jsou-trvale-vzkazuje-neurolozka/
  K nedostatku kysliku a spouste CO2 pri noseni rousky se pridruzuji patogeny, zachycene zcasti v rousce, ktere se v ni pri noseni mnozi a ohrozuji zdravi svou koncentraci.
  Ve Svycarsku publikovali vysledek testu rousek po 1 hodine az nekolik dni noseni. Protoze zde nemohu uverejnit tabulku vysledku udavam zdroj: K-Tipp casopis ze 16. zari 2020.