Děs! Vrábela, který je propojený na NATO propojit s eROUŠKAMA a dát dohromady s partou viz foto pod plukovníka Prymulu je něco tak neuvěřitelného, že se to dá snad srovnat s nástupem Čepičky do vrcholové funkce!

 

Pane Prymulo, přestal jsem vám věřit: odstupte!

Docent Flégr je magor: rozhazuje rukama a predikuje vymření všech obyvatel České republiky. Pokud se tak nestane, a on tvrdí že už je po dvanácté, musí okamžitě odstoupit ze svých funcí a omluvit se národu v pokleku!

V opačném případě zde bude omluva přes celý web!

Zdá se totiž, že Flégr je nastrčená figurka, která má vyděsit občany, aby všechny svobody předaly tomuto komandu!

 

 BABIŠI, STÁLE NEVIDÍTE TEN PRŮSER, NEBO NECHCETE VIDĚT!

Vážení spoluobčané, nyní pouze fakta, kdo je kdo a koho dal plukovník Prymula dohromady

 • Vyhlášen nouzový stav
 • eROUŠKA sleduje všechny kontakty v České republice
 • Analytik František Vrabel

František Vrabel je sériovým podnikatelem se zkušenostmi ze Silicon Valley. Na boji proti dezinformacím spolupracuje s NATO, jeho tým získal od vlád Velké Británie a USA 250 tisíc dolarů. (info iROZHLAS) Takže je prý proto nezávislý a pronásleduje pouze ty, co mají odlišný názor než Brusel a NATO. Analyzuje 90 % světového zpravodajského obsahu. „Obrat je stále pod 100 milionů korun, ale v příštím roce ho nepochybně výrazně překročíme. A budeme se muset rozkročit také směrem k sociálním médiím,“ říká František Vrabel. 

Na úvodním foto od leva

 • Jakub Kalenský

je externí spolupracovník Deníku N a analytik amerického think tanku Atlantic Council. Souhrnně: každý, kdo není pro Brusel a NATO je nebezpečný dezinformátor a zločinec. Je pouze jedna parva a tu mají naši vůdci. Každý, kdo napíše něco pochvalného o Rusku či Číně je automaticky jejich agent a je nutné jej dát na listinu nebezpečných zločinců. Našel  jedince, kteří šíří ruské lži i ve větších stranách. „V ČSSD bych jmenoval například pana Foldynu, v ODS to zase byl Václav Klaus mladší. Nemáme jich málo,“ upřesnil. Jakub Kalenský svědčil na slyšení týkajícím se ruských útoků na prezidentskou volbu. Mimo jiné řekl, že šíření dezinformací by měl Západ trestat, o Miloši Zemanovi mluvil jako o prokremelském prezidentovi.

František Vrábel je přímý spolupracovník plukovníka Prymuly a tudíž je nemožné, aby byl mimo dosah eROUŠKY.

 • Michal Koudelka, ředitel BIS

V březnu 2019 se Koudelka sešel v sídle americké Central Intelligence Agency (CIA) v Langley s ředitelkou CIA Ginou Haspelovou a obdržel Tenetovu cenu za zahraniční spolupráci! Prezident Zeman už ho poněkolikáté odmítl povýšit. Pod ředitelem Koudelkou se stále opakuje klišé o webech napojených Rusko za ruble, ale prý vždy na dotaz to odmítá potvrdit. Přitom údajný konspirační seznam dezinformačních webů vznikl na území slovenské mafie pod názvem Konspirátori.sk! Samozřejmě se nejedná o analytický seznam, ale jak sám Vrábel přiznal, jedná se o přesunutí miliard od svobodných webů a médií k těm, co chválí Brusel a NATO. Po roce byl první atak a fantasmagorie BIS: Podle výroční zprávy BIS pod Koudelkou za rok 2017 je vliv sovětské verze moderních dějin a proruského panslovanství na výuku historie, českého jazyka a literatury součástí ruské hybridní strategie. Historici a učitelé tento výrok odmítli!!!

Výroky o Novičoku či Navalném bez důkazu všichni známe a netřeba se rozepisovat.

 

 • USA: vojenští poradci jako zdravotníci přiletí před 28. říjnem 2020, kdy je státní svátek a zem je ochromena koronavirem za výjimečného stavu!
 • Státy jsou šíleně předlužené a nastala fantasmagorie: záporné úroky!
 • Totální rozvrat ekonomiky: šílené zadlužení půl bilionu, přoští rok možná to samé a tím se stáváme doživotními vazaly Bruselu
 •  A nyní další fakta, která se nedají vyvrátit: data, která nám předkládá plukovník Prymula jsou skutečně prapodivná a zde se na ně podívejte: prý je fake news opakované testy. Přitom přímo na MZCR je toto: Vývoj denního poměru (v %) počtu osob s nově prokázaným onemocněním a celkového počtu provedených testů (včetně opakovaných testů u stejné osoby) Tak sám sobě Pramula vypouští dezinformace a Vrábel ho nezarazí?

 

 Dále, není divné, že expert Vrábel, který ze zahraničí dostává na šmírování občanů desítky miliónů není použit na záchranu životů, ale na likvidaci jiného názoru?

Mnozí jsou překvapeni, že bijí na poplach tak odlišné, dokonce fanatické rozdílné povahy, ale všichni tuší, že ve vzduchu je temno a děsivá hrozba. Takže Soukup na Barrandově, Václavové Klausové a tisíce slušných politiků je v pohotovosti o šílené vládě, ač si jinak nemohou přijít na jménu a i zde jsme o obrtlíku např. Soukupa psali. Ale strach, aby se neopakoval rok 1938 s Mnichovskou zradou je tak velký, že se musíme dát dohromady a čelit děsivému sevření, které se na nás valí.

Stejně jako další bijeme na poplach! Záštitu nad tím drží Jourová a stačí se podívat na weby Aktuálně.cz, výhrůžky Václava Moravce, konfidentní seznamy Evrovských hodnot okopírovaných od slovenské mafie Konspirátori.sk a dalších.

 

Odpůrci vládních opatření se sejdou 28. října

Podle seznamu ohlášených akcí z webu pražského magistrátu bude akce s názvem Manifestace za svobodu a pravdu odsuzující teror a manipulaci probíhat od 11:55 do 15:00 vedle Staré celnice na náměstí Republiky. 
„Vezměte si něco k sezení, polštáře, polystyrény či molitany, deky apod. Abychom zabránili provokatérům k násilí, budeme sedět na dlažbě. Nesmí se stát, aby se mezi nás dostali provokatéři jako na Staroměstském náměstí!

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/dalsi-shromazdeni-manifestace-za-svobodu-praha.A201021_100523_praha-zpravy_rsr

 

Vážně to nebyl provokatér?

P.S. Už je slyšet vtipy na to, zda sem nepřiletí 28 vojenských poradců na 28 bombardérech Boeing B-52...

 

Zdroje

Nouzový stav a mimořádná opatření – co aktuálně ... - Vláda ČR

eRouška – součást chytré karantény – Aplikace na Google Play

plukovník a ministr Roman Prymula – Wikipedie

Fake news o koronaviru sílí, matoucí zprávy od vlády narušují důvěru lidí, říká Vrabel. Nově radí Prymulovi

Michal Koudelka – Wikipedie

Analytik Vrábel: Dezinformační weby chceme připravit o ...

Češi ze Semantic Visions vidí i budoucnost: Příběh firmy, která ...

Mnichovská dohoda (neboli Mnichovská zrada)

Ministerstvo obrany Přiletí 28 vojenských lékařů z Národních gard Nebrasky a Texasu

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • O osudu naroda rozhoduje vzdy

  V odpovědi na: *

  nadnarodni rizeni s jeho prisluhovaci u nas. Ne obcane, ti byli zneuziti na cinkani klicema. To rizeni je od sametu v USA a jeho prisluhovaci zazrakem zbohatli. Narod si jenom mnul oci a zustaly mu jen pro plac.
  Prestante uz konecne vinit cesky narod z neceho, co nemohl ovlivnit!

 • Multimiliardový zloděj Jaroslav Faltýnek (ANO, dříve ČSSD)

  31. 7. 2001 Banka ČSOB dává trestní oznámení na Faltýnka pro tunelování Tchecomaltu a nesplacení úvěru 2,35 miliardy Kč, trestné činy úvěrový podvod, poškozování věřitele, porušování povinností při správě cizího majetku.
  Tchecomalt byl původně státní podnik Obchodní sladovny Prostějov se zákl. kapitálem 673 118 644,- Kčs v roce 1989.
  Policie trestní oznámení ČSOB několikrát odložila. Konkurzní mafie Tomčala, Funk, Hanzlíková mezitím rozprodala miliardové majetky Tchecomaltu. Hlavní majetek – sladovny – získala francouzská skupina Malterie Soufflet (SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s. Prostějov). Podniky Zemědělského zásobování a nákupu (ZZN) lacině získal Babišův AGROFERT. Faltýnek se stal v témže roce 2001 ředitelem zemědělské divize AGROFERTU, od 2007 je člen představenstva AGROFERTU.
  Bance ČSOB akorát zůstal k odpisu nesplacený úvěr 2,5 miliardy... Někdejší státní podnik Sladovny Prostějov skončil v prackách Francouzů a někdejší státní podniky Zemědělské zásobování a nákup (ZZN) skončily v prackách Babiše.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tchecomalt-csob-dava-trestni-oznameni.A010731_084525_olom_zpravy_kot

  28. 6. 2020 Druhý muž ANO Faltýnek: Nový byt pro milenku! Za 25 milionů
  https://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/173129/druhy-muz-ano-faltynek-novy-byt-pro-milenku-za-25-milionu.html

 • Wolfram

  Skvělá novinářská práce, Skrytá pravdo, díky, že jste rozkryli zločinné spolčení Vrábela Prymula Koudelka Kalenský.

 • PRYMULŮV VINÁRENSKÝ PUČ

  Jako Hitlerův neúspěšný PIVNÍ PUČ v pivnici v Mnichově 8. a 9. listopadu 1923, když chtěl Hitler převzít moc v Bavorsku. :-D

 • PRYMULŮV VINÁRENSKÝ PUČ

  Prymulova diktatura. Pomocí falešné koronakrize.

 • Globální plutokracie a jejich přisluhovači v ČR

  Situace je šílená. Ti jmenovaní spiklenci jsou přisluhovači. V ČR neprobíhá žádná pandemie, dokonce ani epidemie, i s jejich zfalšovanými testy. Cílem je zruinovat státní finance ČR a zruinovat zaměstnance a malé podnikatele, připravit je o úspory a majetek, zadlužit je a nakonec je otrávit vakcínou. Když koronavirus SARS-CoV-2 na jaře selhal, protože umělé laboratorní koronaviry SARS-CoV-1, MERS, SARS-CoV-2 mají omezenou životnost, vydrží jen půl roku. Navíc kronavirus neúčinkuje na obyvatele socialistického bloku, očkované BCG vakcínou. Koronavirus, pocházející skutečně z netopýrů žijících v Číně, nebyl do doby laboratorních úprav nebezpečný.

 • *

  Piklili plošné testování ve vinárně. A jaký má Prymula majetek, dům na Floridě od Big Pharma v USA?

 • Kdo mohl mi zajem

  na odstraneni lampasaka Prymuly? Obetoval se Faltynek ke kompromitovani?
  Asi to neni dulezite, nahrada muze byt jeste radikalnejsi. Treba jako Matovic, co chce testovat vsechny Slovaky.

 • Zklidnete se tady

  a podivejte se na vysvetlujici video o tom, jak pracuje nase imunita, jak vznika nakaza a jak se muzeme branit onemocneni.
  Dr. B. Lipton v pulhodinovem videu. V anglictine, zapnete si titulky.
  https://www.youtube.com/watch?v=OMW_S2GS6eI

 • Vsichni na obrazku

  jsou exponenti velkokapitalu a kolonizatora. Tim je dano, kdo ma prospech z toho co delaji.