Neuvěřitelné, zákeřné, podlé, sprosté a především lživé: má Babiš takové šmejdy kolem sebe, nebo už se z něj stal sprostý cynik? Ať je to tak nebo tak, v kontextu se z Babiše stává neurvalá zrůda, která podrazí každého, i kdyby to nebyla tisíckrát pravda.

 

Tito lidé, kteří vystoupili na "Staromáku", to není reprezentativní vzorek, byli tam podivní lidi, zkrachovalí politici. Například bývalý prezident," prohlásil premiér Andrej Babiš (ANO).

 

Babiši, jestliže jsou rodiče zoufalí, že jejich děti už skoro rok nechodí do školy a vy se jim vysmějete, že jsou to ztroskotanci? Neskutečná drzost!

Necháte umírat staré lidi v domovech důchodců a za to se mstíte zdravým, kteří nechtějí žít v katakombách a ve sklepích a ničíte jejich děti, abyste se jim vysmál o ztroskotancích?

I u Moravce zaznělo, že je to prostě typově chřipka, takže se bude asi očkovat znovu a znovu a že vlastně nikdo nic neví a bude se to vědět až za deset let! Neboli, kdo je dnes oočkován, za půl roku, rok už být nemusí a bude jako zločinec bez očkování? Co to má společného s TBC či další vakcinací, kde je to jasné a jasně cílené? Kde berou drzost ti, co nic nevědí, ale říkají hlasitě, že máme poslouchat to, co nevědí?

Pane Babiši, lžete, lžete o tom, co na Staroměstkém náměstí bylo, lžete nám do očí!

A je srdečně jedno, zda máte bezskrupulozní poradce, nebo jste sám strůjcem! Vy jste zodpovědný a nikdo jiný!

Na Staroměstkém náměstí byl hlavní myšlenkou dialog, zda není jiné cesty, jak čelit Covid - 19. Zda jsou i jiné možnosti. Co je na tom sakra protispolečenského a nebezpečného? Že se zjistí podvody a podplácení typu korupce, jako to dělali američtí velvyslanci už dřív?

 Slušní lidé nechtějí dotace na dluh, chtějí pracovat a žít!

 

Zájem obrovský, veřejnoprávní Česká televize blokuje přímý přenos

 

Vážení čtenáři, čtěte prosím pozorně - toto vyřčené uráží Babiš!

Je třeba provést zásadní změnu. Uzavření života v zemi rozumnou a prospěšnou politikou není. V minulosti při epidemiích izolovávali nemocné, teď jsou izolováni zdraví. Kdy už politici pochopí, že tudy cesta nevede? Snad k tomu aspoň trochu přispěje i dnešní demonstrace.

 Říkají nám, že nás spasí jakási vakcína a že to vyžaduje očkování nás všech. Žádná zázračná vakcína neexistuje. Stejně si kontaktem s nemocí budeme muset vytvořit svoji imunitu přirozenou. Otevřít zemi je možné a potřebné i bez vakcíny. I očkování musí zůstat svobodným rozhodnutím člověka. Očkovat se já nenechám.

Musí nastat konstruktivní dialog vlády s veřejností. Musí skončit jednosměrný diktát. Proto jsme dnes tady.

Václav Klaus, Staroměstské náměstí, 10. ledna 2021

 

 Vážně tato slova jsou nebezpečná pro lidi, pro národ? Jak si to může Babiš dovolit vyslovit a národ (část) která to neslyšela, dezinformovat?

Andreji Babiši, tímto se největším dezinformátorem na národě českém stáváte vy. Ale když jste se obklopil partičkami jako je Barta - Vrabel Semantic Visions, které jsou hlavními manipulátory a cenzory pravdy za miliardy, tak je to s vládou České republiky velmi špatné!