Haló, kde jsou Manipulátoři, Elfové, Neovlivní, Vrábelové Semantic Visions, pseudonezávislí novináři a další hvězdy prý bojující proti dezinformacím? Jak je možné, že nevyhlásili poplach na ochranu exprezidenta, když ve špíně proti němu byli tak ochotní?

 

 Protože ten xindl hýká, kvílí a uráží pouze na jednu stranu, ale na obranu pravdy, faktů a slušných s jiným názorem se nikdy nepostaví!

 

O co jde?

Po vystoupení na Staroměstském náměstí se roztrhl pytel nenávisti proti bývalému premiérovi a prezidentovi Václavu Klausovi prošpikovaný tisíci výkřiky, jak rozkradl důchodový fond, a jaký je gauner, že ukradl desítky miliard a že na něho jsou důkazy od Hany Leny Jacobsonové žijící ve Švédsku. A každý to ví, jenom česká policie nekoná.

Kdyby se jednalo o výroky proti EU, hledačí údajných dezinformací by se přerazili, aby svátost ochránili, Hamáčkovo komando by mazalo a blokovalo jak vyšinuté a takto? Stačí prolétnout Facebook, kolik nenávisti a zvratků se najednou objevilo po společném protestu Landa - exprezident Václav Klaus. Tolik hnoje se snad ani nedá filtrovat. Ale jak to, že najednou Reportéři Čt, Newsroom 24 a další nebrání pravdu a nebojují proti dezinformacím, když za to dostávají tučné odměny? Nemusíme mít rádi exprezidenta, ale on nemá právo ochrany mediální při lživých osočeních ve veřejnoprávních médiích?

Opět se šine lavina nenávistných výkřiků, jak Klaus rozkradl důchodový fond. A jak kradl a že je to lotr. Důkazů je údajně hodně zde ukázky:

Ukázka
 
ukázka
 
 
Ministerstvo financí České republiky - logo

Ministerstvo financí České republiky

Důchodový účet nebyl zrušen, protože neexistoval 

 

 

----------------------------------

Dotaz,kdo je majitelem PPF............. odpovědět Nezaregistrovaný uživatel Hana Lena Jacobsson - Klaus je skutečným majitelem PPF GROUP v Holandsku,jehož majetek se odhaduje na 10,5 miliardy dolarů.Kellner byl v roce 1991 teprve 27 letý,nic netušící bílý kůň,kterému tehdy dali luxusní život za mlčení.Jde o peníze z privatizace majetku ČSSR po sametové...

 A už se zase snasla lavina obvinění:

další ukázka z Facebooku

A opět fakta

Co dodat?

A zatímco podvodníci, kteří se nazvali Elfové, Manipulátoři, Neovlivní, Sémantici Vrábelové, "Newsroomové Rosí, Wollnerové, Nory Fridrichové " a další vřískají při každé maličkosti Xaverů Veselých a dalších pitomostí, když se "podřízne a vykrví prezident Zeman", či se zvedne lavina lživých a nenávistných výkřiků na Václava Klause, jsou tito dezinformátoři tichouncí a lezou kanálama.

To je ta demokracie nová, demokracie Václava Havla a Evropské unie. Děkujeme...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Lubajs

  V odpovědi na: Jaroslav Matuška

  Bude to nějaký zhrzený frustrát. Na tyhle týpky je lepší vůbec nereagovat.

 • Karel

  V odpovědi na: Lubajs

  Vždyť Vít má pravdu, podívejte co ten Matuška nakydal hnoje níže asi mu opravdu hrabe.

 • m.petr

  klaus je jediný státník a vlastenec,která má ODVAHU žít jako normální občan.má-li autor důkazy a nedal je k soudu,pak se sám dopouští napomáhání trestného činu a je tedy sám gauner!!!!

 • Jaroslav Matuška

  "Na Trumpových slovech už nezáleží, v danou chvíli je to politická mrtvola."
  Snad si vzpomínám dobře: Pavel Šafr, šéfredaktor LN, v době Sarajevského atentátu, na první stranu umístil nekrolog Václava Klause v černém rámečku a udělal z něho politickou mrtvolu. Poněkud se zmýlil. Politická mrtvola obživla. Václav Klaus se stal dvakrát prezidentem České republiky a novináři mu pokládají v těchto dnech "nemístnou" otázku, jestli bude kandidovat v příštích přímých volbách za prezidenta... /Z diskuse na NP./

 • *

  Prezident Budovatel, zakladatel Československa, národní socialista Edvard Beneš znárodnil 24. října 1945 prezidentskými dekrety č. 100 až 104/1945 Sb - resp. Národní shromáždění schválilo 28. října - všechny doly, hutě, banky, pojišťovny, lázně a přes 3 000 průmyslových podniků s více než 500 zaměstnanci. Celkově bylo v říjnu 1945 Benešem znárodněno přes 3 000 průmyslových podniků, ve kterých pracovalo 61,2 procenta všech průmyslových zaměstnanců. Benešovy znárodňovací dekrety jsou symbol poválečného Československa s tím, že budeme budovat národní socialismus čili státní kapitalismus. Na náhradu za znárodněný majetek měly pouze osoby, které se nepodílely na válečném nacistickém hospodářství - dle dekretu č. 100/1945 Sb. - osoby protistátně činné, německé právnické osoby, fyzické osoby německé národnosti atd.

  Prezident Osvoboditel T. G. Masaryk a Národní shromáždění zestátnili 16. dubna 1919 zemědělskou půdu nad 150 ha (a celkovou nad 250 ha) záborovým zákonem č. 215/1919 Sb. Masarykova pozemková reforma probíhala průběžně po celých 20 let první republiky a šlechtě a katolické církvi byla odebrána půda a následně přerozdělena rolníkům. Tím byly řešeny i pobělohorské křivdy, které německá a rakouská šlechta a katolická církev spáchaly po roce 1620 na českém národě.

  Žádní komunisté, ale Edvard Beneš v roce 1945 vytyčil, že budeme mít státní podniky a socialismus. Prezident Edvard Beneš také vytyčil orientaci Československa na Rusko/SSSR, ke sjednocení Slovanů proti odvěkému nepříteli Německu a proti západním kapitalistům. Západ nás vždy v historii zradil, tak to je. Prezident Beneš byl velký vizionář a po roce 1989 se ukázalo, že měl ve všem pravdu.

  Je opravdu fascinující, že v roce 1989 vylezou Havel z kolaborantské rodiny se Schwarzenbergem, Klaus a Zeman, které nikdo nezná, kterým bylo 45 let, jejich pracovní výsledky nula, nic, v životě neřídili ani novinový stánek.

  A lidé jako Vy, je nechají proti vůli Masaryka a Beneše 30 let krást státní majetek, nejen ty průmyslové podniky v hodnotě 20 bilionů korun, ale dokonce i krást vodárenství a půdu - církevní restituce Klause, ODS, KDU-ČSL, TOP09 v roce 2011.

  Otřesné.

 • *

  O Klausovi se šířilo v politických kuloárech - já jsem si to nevymyslel!!! - že je nemanželský syn klerofašisty, ministra financí Slovenského štátu Mikuláše Pružinského (*1886, Liptovský Mikuláš – †1953 Partizánska Ľupča). Pružinský byl v letech 1929 – 1939 poslancem Hlinkovy slovenské ľudové strany (HSĽS) v Národním shromáždění (parlament) v Praze. Po válce byl uprchlý Pružinský vydán americkou armádou z Rakouska do Československa a odsouzen k sedmi letům vězení.

  Těžko to mohu ověřit, ale podoba Klause s Pružinským tu je.
  FOTO PRUŽINSKÝ
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Mikul%C3%A1%C5%A1_Pru%C5%BEinsk%C3%BD#/media/Soubor:Mikul%C3%A1%C5%A1_Pru%C5%BEinsk%C3%BD.png">https://cs.wikipedia.org/wiki/Mikul%C3%A1%C5%A1_Pru%C5%BEinsk%C3%BD#/media/Soubor:Mikul%C3%A1%C5%A1_Pru%C5%BEinsk%C3%BD.png
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Mikul%C3%A1%C5%A1_Pru%C5%BEinsk%C3%BD

  Prokazatelně je Klaus zeť kolaboranta Mištiny (*1904, Bánovce nad Bebravou – †1959), vedoucího 6. oddělení Ústřednej Štátnej Bezpečnosti klerofašistického Slovenského štátu. Miština nebyl odsouzen, neboť na jaře 1945 převlékl kabát a v únoru 1948 vstoupil do Komunistické strany Slovenska.

  Lívie Klausová - Mištinová rozkradla státní Českou spořitelnu, v letech 1993 - 2000 zasedala v dozorčí radě státní České spořitelny, kde se šíleně tunelovalo. Po podvodné privatizaci České spořitelny v roce 2000 Zemanem za směšnou cenu do rukou rakouské Erste Group, byla Klausová dokonce místopředsedkyní dozorčí rady (2000 - 2003).
  28. 6. 2000 Lívia Klausová znovu dostala křeslo v dozorčí radě České spořitelny
  https://archiv.ihned.cz/c1-774704-livia-klausova-znovu-dostala-kreslo-v-dozorci-rade-ceske-sporitelny

  Co to, prosím Vás, je, Jak můžete takové lidi pustit do politiky, divoké privatizační zločince a státně nespolehlivé osoby? Před kterými jste měl mít na pozoru, už od roku 1989.

 • *

  Tak ještě jednou fotografie, se to nějak v textu zdvojilo.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Mikul%C3%A1%C5%A1_Pru%C5%BEinsk%C3%BD

 • m

  TY HAJZLE KLAUSSŮ, MYSLÍŠ SI ŽE LIDÉ ZAPOMNĚLI NA TVÉ PRASSÁRNY???? ŠPINAVÉ PENÍZE NEEXISTUJÍ, SYFILITICKÁ HNÁTA TRHU, PRIVATIZACE - JEŠTĚ VÍCE TAKOVÝCH KOŽENÝCH A BAKALŮ, ZHASÍNÁNÍ A ÚPRK PŘED PRÁVNÍKY, VNUCOVÁNÍ VSTUPU DO EU A NATO!!!! Ty ojarmulkovaný megazloději, kolik má tvoje famíglie nakradeno na kontech ve Švýcarsku ????

  ZASE SE CPEŠ DO POLITIKY???? TY A FLAŠKA VEŠKRNA JSTE MĚLI BÝT POVĚŠENI JIŽ PŘED MNOHA LETY PRO VÝSTRAHU NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ!!!!

 • Jaroslav Matuška

  Klaus: Profesor z chalupy 2. února 2008
  Už zítra se možná rozhodne, zda se prezidentem stane Václav Klaus, či Jan Švejnar. Co prozrazují rodokmeny prezidentských kandidátů? MF DNES zmapovala, kam až sahají kořeny jejich rodů. Předci prezidenta Václava Klause žijí v jihozápadních Čechách už přes tři sta let.
  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/klaus-profesor-z-chalupy.A080207_102842_domaci_adb

 • *

  V odpovědi na: Jaroslav Matuška

  No, nelze ověřit, co je pravda.