Reportáž: kam to zločinná, dezinformační televize posunula? Ticho po pěšině.

Jste sobecký idiot, řval na poslance Volného Afro poslanec TOP 09 Dominik Feri

 

A to je pohodička. Ale když Tomáš Hanzel  politik a elektrotechnik z ČSSD byl ostřeji kritizován, byl Volnému vypnut pultík a ČSSD udělala divadlo: vyprovokovala Volného, aby šel mluvit do mikrofonu k předsedajícímu a vznikla strkanice, protože po vzoru prezidenta Trumpa mu chtěli zavřít ústa a pan poslanec Volný si to nenechal líbit.

 

A co řekl pan poslanec Volný? A co tak člena ČSSD rozzuřilo, že vypnul mikrofon?

 

Děkuji za slovo pane předsedající, ale k vám samotnému:

Pan Bojko (SPD) se nemusí stydět, protože není členem zkorumpované politické partaje, která si nazvrací do úst, kdykoliv jde o to, že by mohla přijít o své socanské místo ve vládě. Vy jste tady už několikrát předvedli, jací jste vy, socani, zbabělci...

Pane poslanče, buď budete mluvit k věci, nebo vás vypnu, zařval elektrotechnik z Karviné Hanzel.

Já budu hovořit, jak já chci, já jsem svobodně zvoleným zástupcem lidu.

Budete mluvit k věci, nebo vás vypnu, provokoval Hanzel.

Tak já si potom sednu k vám na klín a řeknu to do vašeho mikrofonu, nedal se Volný.

My víme, jak se vám říká v Karviné: Hanzel desítka... Proč? Hanzel je vaše jméno, desítka...

Šlus a vypnutý mikrofon jak prezidentu Trumpovi a pak začala strkanice. Poslanec Volný začal mluvit do mikrofonu předsedajícího a parta ČSSD do něj začala strkat. (Zda tam byli i jiní zatím bleskově nevíme, to se dohledá)

 

Hanzel desítka ČSSD vypl Volného, aby to nikdo neslyšel a ten skutečně šel mluvit k němu

A zločinná veřejnoprávní Česká televize projednává a hosté Čt odsuzují vytočeného Volného, ale drzost elektrotechnika z Karviné za ČSSD natož Afro Feriho ne. A to je ta nová demokracie.

P.S. Problém je, že to asi bylo připravené, poslanec Volný se snadno vytočí a Hanzel to asi měl vymyšlené od ČSSD. Jeho projev předtím byl totiž excelentní a vládní garnitura byla spráskaná jako pes. Škoda, že se pan Volný nechává tak vytočit, pak se devalvuje vše.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Bravo, Lubomír Volný (JAP) - "lord protektor"! Pojďme všichni na ně, rozehnat ten turkomongolský "parlament", který 30 let okrádá Čechy!

 • *

  V odpovědi na: *

  Myslím jako Lord Protector Cromwell, se 40 mušketýry 20. dubna 1653 vyklidil Westminster, korupčnickou sněmovnu rozpustil. Ztratila důvěru veřejnosti.

 • *

  Rok stanného práva, to je vrchol, já žasnu co si uťápnutí Češi nechají líbit. No, státním zaměstnancům se to líbí, rok se válet doma za 45 000,- Kč měsíčně, paraziti zbyteční.

 • Wolfram

  Nad COVID podvodem by Reinhard Heydrich s Goebbelsem uznale zamručeli.

 • xx

  Lidi aspoň zapomněli na covid.

 • *

  A ještě lepší bude Marian Bojko! Poslanec Marian Bojko (JAP):
  “Já nevím, pro koho tato vláda pracuje, ale určitě ne pro blaho občanů České republiky. Podařilo se vám nesmyslnými nařízeními, restrikcemi, příkazy a zákazy rozdělit společnost. Vláda vytvořila mezi občany atmosféru strachu. Je to jednoznačný záměr, protože v takové atmosféře je občan nejlépe ovladatelný. Bývalý americký prezident Franklin Delano Roosevelt kdysi řekl: Jediné, čeho se musíme bát, je strach. Když se po 2. světové válce u norimberského tribunálu ptali Hermanna Göringa, jak se jim povedlo zmanipulovat chytré vzdělané lidi, aby dokázali provádět taková zvěrstva, jak se jim to povedlo, tak Göring odpověděl: Funguje to nejenom za fašistické vlády, ale funguje to v demokracii, v monarchii, komunismu, za jakékoli vlády. Práce vlády je vyvolat v lidech strach, a pokud je dokážete ve strachu udržet, můžete je přesvědčit, aby udělali cokoli, co chcete, a stanou se z nich ovce.
  Předevčírem jsem slyšel v rádiu pana premiéra odpovídat na otázku, co přinesl listopad 89, a on odpověděl, že máme tu svobodu. A já se ptám, jakou svobodu máme. Už tu pomalu není svoboda slova, svoboda projevu, svoboda shromažďování. Na sociálních sítích veškeré články, které popírají pandemické předpovědi o COVID, a vyjadřují se k tomu i nositelé Nobelovy ceny za medicínu, tak jsou mazány nebo upozaďovány.
  Vláda si vlastně s Ústavou doslova vytírá zadek. Byl jsem doslova v šoku, když jsem viděl záběry ze Slovenska ze 17. listopadu, jak policie střílí do občanů gumovými projektily, tak tam šéf policajtů ukazuje: toho střel, toho střel, toho střel. Spousta jich byla zraněných. To jsme opravdu chtěli? Za to jsme v roce 1989 bojovali? A ministr obrany Slovenska nazve demonstrující opicemi, fašisty a mafiány a já nevím, čím vším. To je prostě nehoráznost. To je něco neuvěřitelného. To už jsem říkal, že jsou komentáře proti COVID mazány.
  Vlády, které zavedly brutální restrikce proti vlastním občanům, to je prostě špatně. Chtěl bych se opět zeptat, odkud tedy ten virus přišel? Proč to nikdo nezkoumá? Na začátku údajné pandemie jsme byli přesvědčování, že zřejmě unikl z laboratoře v Číně. Je tedy uměle vytvořen? To najednou nikoho nezajímá? Mě tedy ano. Proč utrácíme miliardy za testy a vakcíny, a nic za léky na tuto údajnou chorobu? Jaký to má smysl? Vše směřuje jen a jen k povinně nepovinné vakcinaci, bez níž zřejmě nebudete moci nikam vycestovat. Věřím tomu, že polovina vystrašeného národa bude stát na vakcínu fronty, tak jako stáli na testy, které prokázaly, a to ještě ne stoprocentně, že jste pozitivně bezpříznakoví, kdysi jsme tomu říkali zdraví.
  Po vaší hrůzovládě už nebude existovat žádná střední třída, jen extrémně chudí a extrémně bohatí. Velmi strmý trend má nárůst počtu sebevražd, vražd a násilí v rodinách. Lidé to páchají ze zoufalství, bez práce, bez peněz, bez nějaké budoucnosti. A tady jsme nedostali žádnou odpověď na to, kdy skončí tady ty nouzové stavy, restrikce. Prostě bude třetí vlna, čtvrtá, pátá, šestá? Už navždy? Nikdo neví, co bude dál. Kdy se dostaneme na stupeň nula? Zřejmě nikdy. A už navždy budeme svázáni nějakými omezeními a příkazy. Možná to zázračně ustane, až nás přinutíte všechny k proočkování, to ale já zásadně odmítám.
  Nevidím důvod k nějakému prodlužování nouzového stavu, a my nezařazení poslanci hnutí Jednotní budeme hlasovat proti prodloužení, byť o jediný den.”
  https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/070schuz/s070022.htm

 • Radek

  Fero, drž hubu. Feri z Teplic byl už na gymnáziu častý host ambasády USA v Praze - je vybraný Obamův kádr, na to jsou důkazy. A všichni jsme viděli, jak v roce 2017 zfalšovali volby jak Biden. Spadla síť a hopla, najednou TOP09 a STAN nad 5 %. Kalousek, Feri, Pekari, Schwarzenberg, Langšádlová, Jakob, Rakušan, Czernin, Gazdík, Farský, Polčák do parlamentu nepatří, patří za mříže!!!!!!!

 • m.petr

  proč by muslim hájil zájmy českého národa?proč muslima zvolila top do "české/?/strany?

 • novota

  Ten pán co tady uráží p.Pokorného mluví o sobě pěkně poutavě. Nevrátil se náhodou opus z Hybernské dveře 104 lihový dům.

Nejnovější články