My, občané, už máme v rukách hodně dat, abychom mohli hnát epidemiology a další šarlatány k soudu! Většina rozvrácených ekonomik je založena na neuvěřitelném podvodu a panice!

 

Že je mezi námi mocnější chřipka, kterou jsme pojmenovali SARS-CoV-2 skoro nikdo nezpochybňuje, pouze manipulátoři a šmejdi nám nasazovali psí hlavu!

 

Na druhou stranu my, obyčejní lidé máme v rukách už tolik dat, že ti, co mají právní vzdělání, by mohli dát k soudu šmejdy, co si užívali pár minut slávy a dokázali rozvrátit ekonomiky a díky šíleným politikům zadlužit státy na další desítky let a další pokolení.

 

Odkud začít?

Možná to nejlépe vystihuje idiotské vyjádření epidemiologa Maďara, ale nejdříve:

Mimochodem, všimli jste si, jak se úzkostlivě tají stav v jinak žijících komunitách například romských? Proč? Vážně tam nyní chodí všichni dva metry od sebe, neshlukují se a nenavštěvují? Kde jsou komunitní data z této skupiny?

Mimochodem, všimli jste si, jak se úzkostlivě tají smrtnost aktivních a činných politiků na SARS-CoV-2 v procentech, nebo promile?

Mimochodem, všimli jste si, jak se úzkostlivě tají poměr úmrtnosti či smrtnosti v zařízeních pro přestárlé a nemocné vůči přiměřeně zdravé populaci?

Mimochodem, všimli jste si, jak dramaticky vycouvali podvodníci s covidem, když měli čelit veřejnému slyšení oponentů pod vedením pana Landy ve veřejnoprávní televizi a jak se to zoufale vše odvolalo?

 

A to budou přesně dávané odpovědi neskutečného podvodu, kdy pár grázlů udělalo z našich států koncentrační lágry a nechtělo nás pustit ven, vyhrožovalo nám policií a zahánělo do sklepů a katakomb! Dokázalo současně s tím rozvrátit veřejné finance a zadlužit nás částkou, o které se staletí nikomu z Čechů ani nesnilo.

 

A nyní zločinné, idiotské vyjádření nevyjádření Rastislava Maďara, epidemiologa, děkana Lékařské fakulty Ostravské univerzity na otázku, jaká mají data pro to, aby zničili celou generaci dětí a možná je poškodili na celý život včetně rozvrácené ekonomiky.

 

Jaká jsou data na uzavření škol?

 Maďar: "k těm přenosům přecházelo celkem ve velkém,"vypálil epidemiolog Maďar!

Witowská: "a čísla jsou...?"

Maďar: "já předpokládám, že nějaká čísla má ministerstvo zdravotnictví a centrální řídící tým a ÚZIS..."

Witowská: "A vy jste je viděl?"

A Maďar se rozkoktal a otázku zahrál do autu!

Maďar: "...eeee, aktuální čísla teď nemám"

Witowská: Jde o to, jak veřejnost může věřit, že ve školách se virus šíří víc než kde jinde, protože já jsem četla, že nejvíce se virus šíří v zaměstnání, ale továrny fungují, lidé pracují, tak proč to mají odnést ty děti, když jim ten rok bude chybět?

A odpověď Maďara na otázku, jaká jsou data - držte se pevně, když dětem pohyb a učení bude chybět?

Maďar: "No to nepochybně, já bych byl strašně rád, aby školy byly otevřené, já se ale nebavím o svých subjektivních pocitech, ale objektivní skutečnosti, já mám také děti doma..."

 Neuvěřitelné, tak data nemá, neviděl, ale ví to objektivně!!!

 

Světlana Witowská to pak také zahrála do autu. Hlavně aby pana děkana nedonutila říct, že pan děkan a jemu podobní zlikvidovali naše děti a vnoučata, mají žít jak v koncetračních lágrech, ale žádná data k této propagandě nemají!

 

 Jak je možné, že slušní státní zástupci a právníci už nesepisují žaloby za likvidaci našich dětí a vnoučat, za totální bilionové rozvrácení ekonomiky politickou garniturou, aniž předloží jediný důkaz?

 Dojmy, pojmy, průjmy a záchody: všichni podvodníci straší, ale jasně definované kroky, za kterými by si jednoznačně stáli a vzali na sebe riziko trestu neudělají. Porovnejte s řidičem autobusu, který každou chybu tvrdě zaplatí a těmto lotrům jde i v krizi 100% platu! Na státní billionový dluh!

 

 A razantní a tvrdý nesouhlas s odporným obviněním:

my netvrdíme, že chřipka nazvaná SARS-CoV-2 zde není. Ale tato chřipka je chřipečkou pro politiky, žádní neumírají, je těžce zasaženo centrum přestárlých a zdravotně postižených a proto jsme zlikvidovali celou Českou republiku a občany žijící v ní? A šmejdi, neobviňujte nás z něčeho, co pravda není! Předložte data a nebo táhněte k čertu! Data o zdravé a silné, většinové populaci, nikoliv o zahlcení nemocnic, když nám Němci ukradli lékaře a zdravotní sestry a my nemocné a přestárlé neuhlídali!

 

Zítra pokračování