Já to nevím, ale veřejně se ptám: jak jste došli k číslu dvacet, že to je počet lidí, který bude zajišťovat lustrace a perlustrace, udělovat milosti, pranýřovat nepravdy a dávat požehnání na jedinou pravdu? České televizi se podařil husarský kousek: ukázat, že to není pravda. Neživí se tím od 1.ledna dvacet lidí.

 

Měli bychom správně napsat, že lustrace a perlustrace ZASTŘEŠUJE dvacet lidí!

 

Jenomže zatím nevíme, na čí nátlak (pozor finanční) vzniklo systémové koniáštví a cenzorní oddíly, které v roce 2017 zastřešilo ministerstvo vnitra!

 

Pozor, není to hoax, prostě zvenčí to vypadá, že Ministerstvo vnitra řídí Karel Janeček a Soros přes nastrčené fondy. Je to pravda, není to pravda? Jsou finance Evropských hodnot dofinancovány fondy Sorose? Je web a lidé na NEOVLIVNÍ.CZ financovány přes fondy Sorose a Karla Janečka? A co ty další, které jsou propojeny s Centrem Romancovové a následně za ně Česká spořitelna a další opět finančně trestají svobodné myšlenky a projevy a distancují se, dokonce jsou dávány pomluvou jako závadné?

Je skutečně cenzorské centrum jakýsi centrální mozek chytrosti a božské nadřazenosti? Ukažme si na jednom příkladu, jak tyto davy lidí placené ze záhadných zdrojů podávají hlášení České spořitelně a Centrum bude dávat razítko jako Zelenka v České televizi za komunistů: zamítnuto!

 

Toto je hodnocení na podkladě jakéhosi článku, několika vět či několika článků.

 

 (Pařát, předchůdce Skrytá Pravda vznikl v roce 2000. Kdy vznikly Parlamentní listy, paní Holecová?)

 

 

 

Vážně takto vypadá seriózní hodnocení, podle kterého začala Česká spořitelna  a několik dalších dávat ruce pryč jako od lepry?

Například na všech serverech se dá dohledat, jak minulý velvyslanec USA korumpoval naše poslance kvůli lékové politice. I když se říkalo, že loboval. Je to snad hoax?

Velvyslanec Eisen lobboval za zrušení aukcí na léky

MZV: Eisen prý lobboval pro farmaceutické firmy transparentně

MZV: Eisen lobboval pro farmaceutické firmy transparentně

A co Temelín, je to hoax, že prosazoval zrušit zakázku a předat to do USA? (Samozřejmě diplomatickou mluvou)

Temelín by měli dostavět Američané, prosazuje nový velvyslanec USA Eisen

 

A co Schapiro, je hoax, že si chtěl povolat na kobereček pět poslanců českého zákonodárného sboru? 

Ministryně spravedlnosti Marie Benešová: „Proč se nám cizí mocnost plete do legislativy?http://echo24.cz/…/pelikanuv-strasak-statni-zastupce-uz-res…

 

 Vážně to jsou hoaxy, nebo se o tom nesmí psát? A pak tu máme u obou dvou minulost, kterou po svých rodičích nepřetržitě zdůrazňují, ale my to psát nemáme? Tak proč o tom stále mluví a všude je to popsáno?

A pak ještě jeden příklad: ukazují tyto dvě amatérské mapky, že jsme proruští (úmyslně píši v množném čísle, protože toto veřejně zdůrazňuje stále více lidí, především ti, co sloužili dva roky komunistickou vojnu a poslouchali politruky.

Jsou tyto dvě mapy hoaxy a fake news? Pokud ano, má Česká spořitelna plné právo stahovat reklamy a tyto weby urážet.

Pokud tyto informace jsou pravdivé, tak ale musí vystoupit předseda vlády a veřejně oznámit, že to sice může být pravda, ale zveřejňování je ukončeno!

 

Co by mohly tyto weby - vykladači jediné pravdy morálně dělat?

Pokud se tam najde nějaký expresívní výraz, což se stane každému z nás, protože bez emocí je pouze robot, stačí napsat mail, aby v zájmu slušnosti ten, či onen výraz byl vymazán. Není problém.

Pokud se najde nějaká nesrozumitelná formulace, či obvinění, které vypadá nevěrohodné, stačí napsat mail a buď se napíše doplnění, doloží se zdroj a argument, nebo nedokáže li to autor, tak požádat, aby to web stáhl.

Takto se to dělá v civilizované společnosti.

 

Na jednu stranu se řeší, zda se máme ozbrojit proti terorismu a pak se tady buzeruje za kraviny.

Pani Slonková, pani Holecová, vážně jste nepochopily, že my, co byli dva roky na vojně, jsme tupé politruky zažili a propagandu na PŠM každý týden měli?

Ne, nemá cenu dál pokračovat. Pokud by se chovali civilizovaně, tak by za názor občanů nenálepkovali, necenzurovali, ale věrohodně vyvrátili.

  Vážně jsme si takovou svobodu a civilizaci přáli? A zatímco jsme cinkali klíči, oni nosili školní tašky na zádech a dokonce někteří nosili plenky, nebo ještě nebyli ani počati. A ti nás soudí, aniž o nás něco vědí? Není to hnus?

Takže na závěr si lze ještě položit takovou malou otázečku: ty malé weby jsou prý takové nezajímavé, hloupé, čtenářsky z prvního pohledu primitivní. A lid je bere jako svérázné, konspirační a zábavné. Je potom záhadou, proč je kolem toho takový humbuk, založilo se obrovské dezinformační oddělení stovek lidí placených z různých fondů a jehož antikonspirační činnost dokonce zastřešuje ministerstvo vnitra s podporou rakouského finančního ústavu Česká spořitelna, když tady máme tak svědomitá a pravdivá mainstreamová či dokonce veřejnoprávní média s miliardovými rozpočty v čele s Českou televizí a Českým rozhlasem?

 

Texty byly napsány jako reakce na nepravdivá obvinění neziskových vykladačů pravdy a zprávy BIS, které zase zprávu BIS popírají

Proruské servery mají na české publikum zásadní vliv, píše BIS –

Analýza „prokremelských“ webů: šíří vlnu zloby a půl procenta soucitu ...

Česká spořitelna si už nebude platit reklamu na dezinformačních ...

Nahý jsem masturboval pro gaye, chlapsky přiznal Jakub Janda ...