Už je to tady, dalo by se zvolat. Nejnenáviděnější americký velvyslanec opustil svoji stáj a tak miloval naši zem, že nebyl schopen se rozloučit několika českými slovy na závěr. Přesně takový šmejd, jak ho ohodnotil prezident Zeman.

Lidsky hnusný, pohrdající, zkorumpovaný, zapáchající...

 

Jsem židovský potomek, musíte mě uctívat, ale já jsem nadřazený a vy jste jenom takový sliz, jakoby chtěl naznačit na závěr. Miluji Prahu, protože je to vlastně Amerika, kterou jsme zde založili a ten hmyz, co zde bydlí, jsem přežil.

 

 

Můžeme jedině doufat, že nový prezident Donald Trump  má něco v hlavě a že sem pošle velvyslance, který bude mít větší úctu ke svobodě slova, demokracii a svobodě trhu, místo špinavých intrik a podvodů. Proč u nás museli být poslední velvyslanci židé, kteří nás okrádali a provokovali, kteří námi pohrdali je čirou záhadou. I to přispívalo k odcizení USA. Protože celá léta jsme chodili před americké velvyslanectví jako k malinkému území svobody. Až nyní, po roce 2000 se vše obrátilo, podpora pedofilů a úchylů, korupce s léky, jadernými elektrárnami, ze státních zástupců se stali poskoci a dokonce drzé svolávání poslanců, byť ti to nakonec odmítli. To vše zůstane za nejhorším americkým velvyslancem a jak je vidět, i za nejhorším americkým prezidentem v dějinách USA.

 

Vyvětrejte prosím americké velvyslanectví, ať už zmizí ten neuvěřitelný Schapirův smrad!

 

 A toto USA velvyslanectví nikdy nezažilo - ve 23:40 min, bylo to poprvé!

 

 Není problém v tom, že se občané České republiky změnili. Problém je v tom, že se sem přes velvyslance USA dostal neuvěřitelný zápach, který jsme znali z dob budování komunismu a když jsme cinkali klíči, nikdy by nás nenapadlo, že se opět vrátí. Pouze s tím rozdílem, že už ne z východu, ale ze západu.

Good bye, zmiz a už se nevracej!

 

Židovský velvyslanec USA SCHAPIRO: raději si vyříznu jazyk, než promluvit slovansky, natož česky!

Všichni buršové Boha Schapira - velvyslance USA v ČR na Fórum 2000