Máme platit zabíjení v Iráku, kde pár grázlů z CIA a jeden gauner kolaborant s Georgem Bushem a Tony Blairem nechali zabít půl miliónu civilistů a pak řekli: sorry, my se spletli a šli si dát whisky? A zatímco vrah jednoho člověka dostane v USA trest smrti, půl miliónu miminek, žen a mužů je prostě účetní ztráta?

 

Nobelista Obama zabíjel po celém světě a když skončil, svět je strašnější, než když začal a dokonce se Evropa stává zdrojem terorismu, který zde nikdy nebyl. Jak může nějaká přemoudřelá žena z Parlamentu jménem Černochová z ODS vykládat o bezpečnosti státu, když její erudovanost je na úrovni úrazu, když mačká čudlík při hlasování?

„Kdyby tehdejší americký prezident Ronald Reagan nezačal zbrojit, dodnes máme Československo a dodnes bychom byli socialistický stát,“ varovala dáma. Posléze zdůraznila, že nechce znovu zažít dobu, kdy by naše země dlela v područí Ruska.

 

Milá Černochová, vy jste narozená 26. října 1973 v Praze, tak pouze technická: kdyby nebyli občané Československa, DDR, Polska, Maďarska, ale i část SSSR v roce 1984 (což vám bylo 11 let a pochybuji o tehdy Vaší mezinárodní vyzrálosti) ve tvrdém odporu proti establišmentu komunistů, tak by se Reagan mohl přeskočit. Navíc, když baronka Thatcherová - úžasná to žena jako první zavelela k ukončení nenávisti a sama nabídla Gorbačovovi spolupráci. To byly ty (ti) hlavní hybatelé a nedávejme USA větší zásluhy, než jsou. I bez USA by Varšavská smlouva padla, ale asi o pár let později, protože SSSR už byl načat vlastní vnitřní opozicí a Gorbačov byl jasným důkazem!

 

Trochu více pokory k dějinám a faktům, prosím!

 

Pokud ministerstvo obrany dá jasné parametry obranné včetně přírodních katastrof, lid je morálně (asi podle vyjadřování tisíců lidí) připraven platit za svoji bezpečnost. Pokud však máme platit fantasmagorické provokace Obamovy doktríny poňoukané cvoky z vedení NATO a bojechtivých a šílených Poláků, hrajících si na vůdce světa a vyvolávajících válku a konflikty,  tak ať si to platí sami. Nic však nebrání rodině Petra Pavla, jehož i manželka ráda válčí, aby celou gáži věnovali na zahraniční mise. Nebo si mohou koupit cínové vojáčky...

Může se přidat Stropnický třeba darem vily, Jourová, která plat, kdy bere 500 000 měsíčně a klidně může platit denní stravu celé jednotky. A pokud toto udělá každý bojechtivý pošuk, naše zahraniční mise bude ve zlatě. My, kteří si skutečně odkroutili dvouletou vojnu, žádnou obsesí k Rusku netrpíme. Ale na druhou stranu ani k NATO, protože velmi dobře na vlastním těle jsme poznali mozečky, které jásají nad "ra ta ta ta bum", aby to vše sledovali za dveřmi a klepali se, aby to nepostihlo je.

 

Ono je vůbec záhadou, že polští žebráci, kteří si nikdy na sebe nevydělali a kradou po celém světě, jak mohou, (mají největší dotace z Evropské unie, aniž cokoliv vrací, smazání dluhu na úkor všech států po pádu komunistů) si dovolí armádu, za kterou máme platit opět my navýšením peněz do NATO? Dělají si z nás legraci, nebo nás přímo vydírají jako to dělal Sovětský svaz?

 

 

Polská armáda dojednává detaily rozmístění v Polsku druhé velké americké vojenské jednotky – brigády bojového letectva, kterou tvoří přes 80 vrtulníků a 400 vojáků, informuje list Rzeczpospolita. My máme potom razantně navýšit výdaje na armádu NATO a zbraně z USA pro Polsko? Nestačí, že v dividendách a dalších poplatcích jsme minulý rok vyplatili 250 miliard západu, jak se odhaduje celková suma peněz a dostali jsme prý obrovský balík: 80 miliard na pěšinky a cyklostezky, které jsou k ničemu a ještě to zaměstnalo tisíce policistů, detektivů, právníků a politiků?

 

Kdo si z nás dělá legraci a vykrádá nám kapsy, premiére Sobotko a ministře Stropnický?

 

Psali jsme

Kdo zaplatí za zbraně Poláků přivezené z USA, ministře Stropnický?