Fanatická bojovnice proti komunistům, zatímco už dávno nejsou zapsáni v Ústavě mající vedoucí úlohu, je přece jenom málo na to, aby tato žena, která se vyvezla na zádech Václava Klause, měla jedničku na kandidátce ODS.

 

Možná to pochopili i další členové ODS a přestože si Němcová myslela, že tento boj má na doživotí na kandidátce s číslem 1, tentokrát skončila na třetím místě a bere to jako obrovskou urážku.

„Když sněm skončil, oznámila jsem, že budu usilovat o pozici na kandidátní listině, protože mám velikou podporu ze strany veřejnosti, což je pro mě rozhodující,“ dodala. V dubnu se totiž bude rozhodovat o složení zbytku kandidátky. A budu a budu, dupla si nožkou bojovnice s minulostí.

 

 

Vítěz Jan Tecl

Osobně, jako starosta okresního města vnímám silný nárůst byrokracie, se kterým se v posledních letech potýkáme nejen na radnici, ale i v životě normálních lidí. Pokud bych ve volbách uspěl, rád bych využil svých zkušeností komunálního politika a podílel se na zjednodušení naší legislativy.“, říká o své motivaci kandidovat do poslanecké sněmovny Jan Tecl.

„Jan Tecl získal mandát lídra v soutěži tří velmi kvalitních kandidátů. Věřím, že po sestavení celé kandidátky, které proběhne na regionálním sněmu 29. dubna, bude ODS na Vysočině disponovat pro parlamentní volby velmi silnou a zajímavou sestavou.

 

 Psal se rok 2014

Pani poslankyně Němcová (otevřený dopis k dění na ... -

Miroslavo Němcová a ODS: komu zvoní hrana?

Paní Němcová (a odmítám už slovo vážená)