Že je Člověk v tísni stejně jako Amnesty International politická nezisková nátlaková skupina, kdy se sice pár korun (dolarů) rozdá, ale daleko více se promrhá na platy a různé politicko-výchovné akce snad už ani nelze zakrýt. Ale proč tyto neziskové organizace dostávají příspěvky, když se těžko hledají peníze na těžce nemocné děti, seniory a na lékařskou pomoc pro drahé operace je otázka pro velice otrlé, nikoliv obyčejné lidi.

 

I u nás každý, kdo kradl před rokem 1989, byl hrdina boje proti komunistům - dnes disident

a Amnesty International to potvrzuje

 

Na Quantánamu také a nevynechejme bojovníky za svobodu z Islámského státu, neboli každý kriminálník proti Putinovi je elita Amnesty International či Člověka v tísni...

 http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/688x390/Nov2013/1582799.jpg?4071

Budoucí prezident Ruska dle Amnesty International a Člověka v tísni

Protestoval proti apatii, přibil si přirození k dlažbě Rudého náměstí ...

 

 

Prezident Zeman je k neziskovým organizacím kritický. Rád by změnil jejich financování, tak aby na každou korunu, kterou dostanou ze státního rozpočtu, si další korunu vydělaly samy.

„My jsme loni získali asi 150 milionů z českého státního rozpočtu a 1,5 miliardy mimo státní rozpočet,“ podotkl k tomu Pánek. Upozornil, že Člověka v tísni každý měsíc finančně podporuje na 20 tisíc lidí. „To je pro nás důležitější než bonmoty pana prezidenta,“ podotkl Pánek.

 

V minulých letech se této organizaci podařilo získat na svou činnost 1,5, respektive 1,8 miliardy korun. Odkud se podařilo takové peníze získat? V loňském roce tvořil 20 až 25 % této částky příjem půl na půl z českého státního rozpočtu a ze soukromých českých zdrojů. 75 % příjmů pochází ze světa. Od německé, americké, švýcarské vlády, od různých nadací včetně té finančníka Sorose.

 

Je zajímavé, že neziskové organizace po celém světě bojují proti násilí a nenávisti tím, že všude rozsévají násilí a nenávist.

Díky Amnesty amnestovaných hoří auta ve Francii a dalších městech, dnes už to samé vidíme v USA, tvrdí, že si na sebe vydělají tím, že nedostanou dary od naší vlády, ale od Sorose, dostávají peníze na pochybné soutěže u naší generace známé pod názvy "Za rudým praporem", nebo "Politické písně Sokolov" a mohli bychom jmenovat další. V roce 1989 byl u nás každý defraudant hrdinou, protože rozkrádal socialistické vlastnictví a tím vlastně každý vexlák, šmelinář a zloděj byl bojovník za svobodu a urychloval pád komunistů, takže měl právo na mimořádný důchod. I tyto návrhy častokrát zazněly a Amnesty  International jde touž cestou v Rusku.

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR5GDq1n9TnDYUmGvsNceYVKNvRAb1nSPmWvB1YVZmGNisx1c8S3w

Naše budoucnost
Naše budoucnost - pornomáma z Ukrajiny

 

Kuře v pochvě - ideál kulturní obce
Kuře v pochvě - ideál kulturní obce
Každý, kdo se pozvrací na Rudém náměstí v Rusku, kdo si tam přibije přirození či šourka, ženy jako Femen sundají podprsenky, či vloží kuřata do pochvy jako Pussy Riot jsou dle neziskových organizací Člověk v tísni či Amnesty International skvělými adepty na prezidenta Ruska.

 

 

Ale slušní a skutečně demokratičtí lidé volají:

tak už dost bylo špíny, vymeťte ten hnůj ze svých domovů! Svoboda a demokracie je jenom jedna a tu si nesmíme nechat vzít!