Vítězové a poražení. Přidejme ještě lidský hnůj a odpad , ten je největší. Teprve tváří tvář krizové situaci se pozná osobnost a charakter. Mnozí obrovsky vyrostli, mnozí ukázali jenom svoji špinavou, zaprodanou duši. Klady a zápory - ukažme si na ně bez sladkých řečiček a politické korektnosti.

 

Ministr Zaorálek je největší morální hvězdou uplynulých hodin a dní. Jeho zásluhou se Česká republika nestala stokou špíny na mezinárodní scéně, v pravý okamžik dokázal být tvrdý, zásadový a hrdě nesl svoji kůži na trh za Českou republiku. Dokázal i ostře obhájit naší nejlepší velvyslankyni Evu Filipi před šílenými, fanatickými výpady poslanců KDU-ČSL, kteří vydírají, kudy chodí, a více urážejí, než myslí. Pane ministře, poklona a poděkování. Jednoznačně vítězem, vysoko převyšující všechny politiky. Morálně i lidsky.

 

I prezident Zeman zachoval svou tvář a jeho slova, že není možné nejdříve zabíjet a pak vyšetřovat je to, proč by měl být člověk nejvyšší hodnotou na planetě Zemi.

 

Pak je tady ksindl, který se kroutí, lapá po dechu, touží po moci, ale nedokáže stát rovně proti nebezpečí a ohrožení naší země české. To je například ministr Stropnický, jehož páteř má snad rakovinu, protože jinak nedokáže jako představitel vojáků stát ani vteřinu rovně, dívat se přímo do očí a čestně vojensky odpovídat na otázky, které se přímo nabízí. Jsou důkazy, že sarin použil prezident Asad? Je děsivé, že takového křivého komedianta má naše armáda v čele. Stejný ksindl  a křivák je i Jiří Šedivý, velvyslanec při NATO. Stále opakuje, že sice nic neví, nikdo v Sýrii nic nezjistil, ale statisticky je zločincem Asad, protože i předtím to na Asada statisticky vycházelo. Důkaz nepředloží, ale ti mrtví civilisté neschopností Pentagonu trefit cíle přesně mají prostě smůlu, neb i kdyby to s chemickými zbraněmi nebyla pravda, tak už to z logiky pravda je. Říct jako zástupce u vojáků, že důkazy nemají, že to mohlo být opačně a vojenská čest je i tomuto hnoji naprosto cizí. (Lze dohledat na Čt 24, i jinde, běželo to v tomto kontextu celý den - pouze uhlazenějšími slovy)  Totéž Ondřej Benešík z KDU-ČSL  mající funkci jako předseda pro evropské záležitosti. Například neví, že se válčí ještě jinde a jsou tam zabití. Sta mrtvých, některé zdroje tvrdí, že více jak 3000 americkou armádou. Prostě se o tom mlčí a ctěný křesťan opět z KDU-ČSL Benešík je hluchý a slepý. Prý také nic neví! Je pouze předseda pro Evropské záležitosti.

 

O předsedovi vlády Sobotkovi a jeho křivé páteři snad také rakovinou postižené už nemá ani cenu psát. Sobotka je lidsky hnus hnusů a nalézt na něm něco pozitivního snad ještě nikdo nedokázal. Možná proto je předsedou této prapodivné vlády.

 

A pak je tady odpad a stoka nejhrubšího ražení: Gabalové a jeho přátelé, kteří tvrdí, že je fakta nezajímají, ale je tam třeba zabíjet, zabíjet a zabíjet, protože pouze mrtví se nebrání. Říká se jim křesťanští totalitní bolševici - na roveň skutečných nácků. Kdo promluví jinak, než Gabalové, je třeba ho umlčet, zavřít, zlikvidovat. Kde nejde s námi, jde proti nám. Hovoří jazykem totality, hovoří jazykem teroristů. Demokracie je jim cizí, pravdu mám já a i kdybych pravdu neměl, pravdu mám zase já. Jejich výhrůžky a obvinění bez důkazů jsou o to strašidelnější, že jsou dokonce za KDU-ČSL v bezpečnostním výboru. Nikdo neví, kým je Gabal řízen, ale chová se jako skutečný terorista. Není snad člověka, kterého by nezvedl ze židle. Jeho nezajímá pravda, jeho nezajímá Česká republika, jeho nezajímá strach občanů. Prostě vyhrožuje a když se někdo s jinou myšlenkou neplazí s prosíkem po zemi, tak by ho zničil a zlikvidoval. I naší velvyslankyni v Sýrii Filipi chce umlčet. Stáhnout domů, aby nic neviděla, nic neslyšela. "Demokrat každým coulem." Alespoň to tak hlásá. Proč tu v České republice  žije nikdo neví. Pro něho je český občan zrůda, která se musí vymýtit  a podle toho je s ním třeba tak nakládat.

 

Toto je důvod, proč Gabal váženou velvyslankyni Filipi nenávidí,

nikoliv Česká republika

 

Na jednom se však shodneme všichni: ten, kdo měl chemické zbraně a jejich důsledkem umírali strašnou smrtí lidé, musí být potrestán. Rozdíl je v tom, že lidská stoka klidně obviní kohokoliv, jenom aby se udržela u vesla a moci. Nikdo z té stoky od vedení NATO po Gabaly nepředložili jediný důkaz, kdo byl za výskytem chemických zbraní v Sýrii. Nebo snad stály tajné služby pod náletem a dělaly statistiky? Jak je možné, že se Gabal bojí pravdy jak čert kříže? Jak je možné, že se údajný křesťan bojí pravdy jak kříže a pravda je pro něj zlo? Že na otázku, čí byly chemické zbraně neřekne ani ň? A proč televize nejdříve řekne jméno Asad, pak ukáže drastickou scénu po sarinu, i když to mohla být teroristická mírová opozice vyzbrojená vyšinutým senátorem z Vietnamu McCainem?

 

 

 

A pak šílená fraška Pentagonu: rozmlátit tolik civilních objektů, pozabíjet civilisty a to vše v ceně, kterou na výzbroj dostávají špičkoví výrobci USA je strašnou ostudou vedení NATO a USA. To má být chlouba USA? Zabití civilisté kdesi v dálce mimo nálety a řízené střely? A pak zpravodajství v čele s Jakubem Szantó. Divné, zarážející, nevěrohodné. Vše je na vodě, nikdo nepředloží fakta, vše psychologicky směřuje tak, že viník je znám předem, ukažme si na něj prstem, hledáme dav, který údajného viníka zlikviduje. My nepotřebujeme pravdu, my potřebujeme dav a vést ho správným směrem!

 

 Jednoznačně platí slova prezidenta republiky: nejdříve se má užití chemických zbraní vyšetřit a pak potrestat.  A každý, kdo by tomu bránil, měl by být označen za spoluviníka viníka. Není co dodat!