Jenom úvodem malinké upozornění: protesty napříč republikou nevyhnalo rozhňahňané nepovedlo Sobotka, ale vztek obyčejných lidí na EET. A tam jsme všichni zajedno. A proč jsme tam nešli všichni? Protože ČSSD a nepovedlo Sobotka by to vykládali jako obrovskou podporu Kalouska, nepovedla Sobotky, Fialy a partičky, dostávající povely z USA kolem Bělobrádka a Hermana.

 

Většina lidí ví, že fraška rozhňahňaného nepovedla Sobotky a jeho ekipy, kdy ho málem prezident přetáhl holí není za zrušení dotací, ale za katastrofální propad preferencí před volbami.

 

 

A potvrzením, že šaškárnu demonstrací (nezaměňovat s lidmi, co tam protestují proti EET) lze nalézt v další petici starých známých, kteří si vždy něco najdou: když to není 28.října s metálovým, komediálním  dědou Hermana na Staroměstském náměstí, tak se najde cokoliv jiného. Stačí se podívat na jména:

Matěj Stropnický, Eliška Wagnerová, Michael Kocáb,  Marvanová, Petr Pithart, Olga Sommerová,Táňa Fischerová, Václav Láska, Jiří Hromada,  Aneta Langerová a další stále stejná partička. Schází spacák Ruml. Zatím...

Koordinanční výbor:

Matěj Stropnický a Hana Marvanová 

 

 

Stále ještě věříte, že to není další fraška?

Tak znovu fakta

Že Babiš a pražská primátorka Krnáčová ze Slovenska mluví "divnou řečí"  lidem blízkým ve vybydleném prostředí víme všichni.

Že založení EET, kdy všichni normální nezávistiví si klepou na hlavu včetně nás  potvrdíme na 100%. Stejně jako rozpočet, kdy srovnávání doby krize a dnešní dobou prapodivného chování ČNB včetně kvantitativního uvolňování ECB, kdy údajně potom šlape Evropa jak hodinky na dluzích a uměle vytištěných penězích je hnus Babiše. Tuto kardinální lež však nikdo nekomentuje, a má to důvod: rozhňahňané nepovedlo Sobotka v těch lžích jede také.

Ale zkusme na okamžik přijmout obžalobu, že nahrávky na Babiše nebyly sestříhané. A nezaujatě si připomenout rozhovory všude: jak se blíží volby, všechny strany hledají cestu, jak protistranu sejmout. Jenom podvodník bude zapírat, jenom lhář to bude odmítat. Děje se tak v Rusku, USA, Německu, Francii, prostě všude. Volby se blíží, špína ať pravdivá, či vymyšlená vyplouvá na povrch. A děje se tak i ve volbách do vedení sportu, OSN, školních výletů a můžeme si dosadit snad vše. Psal o tom už Jaroslav Hašek, problémy měl i starý Řím. Nic nového pod sluncem.

A nyní si všimněte: práskačské komando vládou podporované nepřišlo z ANO, ale z partičky Šabatová, Dienstbier, Chovanec, kdy posledně jmenovaný tomu dal punc demokracie v totalitě a dokonce založil udavačské centrum jediné pravdy a to vše pod hlavičkou ČSSD. Prý si to žádá evropská ideologie jediné pravdy a nikdy jinak.  A vždy v tom figuruje Kocáb, partička kolem Kremlin watch a Evropských hodnot. Marvanová. Sommerová. Láska. Wagnerová a Stropnický. Divná společnost. Prý Slunička a kavárna. Není divné, že ta kavárna je agresivnější, sprostší, prolhanější a špinavější, než hlavní aktér Babiš? Kde je potom logika? Kalousek v čele...

 

Pravda, někdy to nejsou hlavní udavači a protestanti, ale vykonávači Evropských hodnot, kteří jsou však nepotrestatelní: bulvárník Novotný - člen ODS, smějící se ohánět židovstvím, což této "obci" narozdíl od opačného gardu Adama B. Bartoše nevadí, nebo záštita kavárny Tomasz Peszynski, lůza z polského pomezí, která snad musí být chráněna ministrem Chovancem, protože každý jiný by seděl už v kriminále. Nadávky, urážky, sprostota, osočování, neexistuje jediný paragraf, který by na ně nepasoval.

 

 

Výsledek obrázku pro peszynskiVýsledek obrázku pro novotný bulvárník foto

 
 

Ale stojí na správné straně! A ta si můhou dovolit vše. Není těžké po celém internetu dohledat. A to je ta demokracie? To jsou vážně ty Evropské hodnoty vlády jedné strany?