Nadpis je zjednodušený, do hledáčku evropské komise se dostanou nejen média Mafry - Babiše, ale vše. A to, jak začala kvílet KDU-ČSL, tudíž Bělobrádek a Herman s dalšímí chovanci Chovancova ústavu věčné a jediné pravdy, které jsme zažili "za bolševika", vyhnali jsme je dveřmi a vrátili se nám přes Evropské hodnoty oknem dosvědčuje, že všude je chleba o dvou kůrkách a kdo jinému jámu kope, sám do ní padá.

 

Evropský parlament by se mohl 1. června zabývat stavem médií v České republice a rizikem jejich politického zneužití. Jako bod jednání ho navrhla nejsilnější frakce europarlamentu - Evropská lidová strana (EPP). Je to ostuda pro Českou republiku, míní český europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Na druhý den bruselského plenárního jednání, tedy na dopoledne 1. června, je naplánován bod s názvem „Prohlášení komise - riziko politického zneužití médií v České republice“. Podle informací ČTK bod navrhlo zařadit na program jednání europarlamentu vedení jeho nejsilnější frakce, tedy Evropské lidové strany (EPP). Na jeho zařazení prý ale už delší dobu „byla širší shoda“.

„Byl to návrh německých, francouzských a italských europoslanců.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/evropsky-parlament-evropska-unie-zneuziti-medii-v-cesku-peb-/zahranicni.aspx?c=A170511_200817_zahranicni_fer#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

 

Znovu, znovu a znovu

My, normální zastánci trhu neobhajujeme Babiše a Agrofert, ale kypí v nás krev, když špína demokracie se už podobá hrůzám let  1948 - 1952. Pravda, zatím se nevěší. Zatím...

 

Pan bývalý premiér a prezident Václav Klaus má samozřejmě naprostou pravdu, že Sobotka před smrtí utonutím neboli pádem do politické smrti udělal fantastický "šachový tah": než se dostal pod hladinu, nadechl se, ale hodnotíme simultánku, nebo frašku, jak se hraje o Českou republiku?

 

 

Skutečně nejsme ovce, abychom vše vyřčené brali jako slovo Boží a při hře v šachy je mnoho možností, než se dá šach mat. A my prostě vidíme jiné tahy, byť cíl - onen šach mat si přejeme také. Tato evropská zem je vedena lidmi, kteří si spíše zaslouží kriminál, než sedět za těžké peníze v Bruselu a Štrasburku. Jenomže je to stále stejné (zatím). Oni mají peníze, moc a armádu, my poctivost a čest.

Vraťme se však k onomu kvílení KDU-ČSL a dalších v Evropském parlamentu po zjištění, že kontrola médí nebude upřena jenom na Babišovu Mafru, ale na všechy, A tak už to "smrdí" daleko více. Babiš se totiž může opřít o "vyvážené redaktory" čímž jsou myšleny nejen kritiky Bruselu, ale fantasmagorické výlevy Petry Procházkové či Palaty, občas proložené Votápky, Koláři či Fištejny.

 

Co však mainstreamová média veřejnoprávní povahy ať již televizní, radiová, či internetové weby?

Pokud předloží vládě skutečná data vyváženosti, zatímco Babiš by se smál, až by se za břicho popadal, veřejnoprávní média s masáží Votápků, Gabalů, Langšádlových jsou hrůzou bez sebe a právě kvílení zástupců myšlenky Evropských hodnot to dosvědčuje. Najednou ti samí práskači v Bruselu žadoní, že si to vyřídíme sami, že stačí zastavit Babiše a vítězství socialistického pracujícího lidu spojených evropských států je na dosah. Babiš, ať chceme či nikoliv, totiž v médiích nechává zaznít jak názory z jiných proudů, tak stejně tam má ty, ze kterých se slušným lidem zvedá žaludek - Petra Procházková a Palata.

 

Jak Česká televize, Český rozhlas a ČTK splňuje kritéria, vepsaná do Ústavy?

 

 Stále slyšíme, že vyváženost není měřitelná. Že když v České televizi vystupují stále titíž lidé s jedním světonázorem jak komunisti za bolševika pouze s tím rozdílem, že ten bolševik se dnes jmenuje "Evropská hodnota Svazu evropských socialistických republik". A je úváděn na trh cenzurou přes ČTK a řídí se jím i další veřejnoprávní médium Český rozhlas včetně dalších "loajálních médií", které vybere Kremlin Watch, najednou zjistíme, že jsme nazpět v době Čepičky a Gottwalda.

 

Že nejde vyváženost měřit, je sprostá lež: vše je snadno měřitelné a lze doložit, jakým systémem se u nás uvádí zpravodajství, a byť je toto měření staršího data, každý, kdo sleduje objektivně opticky vyváženost, ví, že názor mají hosté Václava Moravce, který sám občanům určí, který je ten správný, a který nesprávný. Vysvětluje to každý den a má k ruce další geniální postavičky, které správně určí, koho kdy pozvat: tu Votápka, tu Fištejna, tu Petra Koláře, tu Petru Procházkovou...

Možná si řeknete, že Moravec sám o sobě je vyvážený, neb to sám o sobě tvrdí a zpravodajství s Votápky to potvrzuje a další s Kremlin Watch dává kulaté razítko z Olomouce.  Asi ano, jenom i ty analýzy, co se dělají, by mohly vyděsit i Evropskou unii: kdo příliš tlačí na pilu, většinou nic neuřízne!

 

A Česká televize, ČTK  a Český rozhlas narozdíl od médií Babiše tlačí na pilu už děsivě:

 Dokonce i Čína je na tom násobně lépe a platí tehdy, jako dnes. Tam to sice vedou komunisti, ale svoboda je v Číně větší, než dnes v České republice!

A prezident Zeman správně říká, že se máme jezdit učit do Číny - ekonomika už předeběhla USA, vynálezy jsou úspěšnější než z USA a svoboda zpravodajství?

Vláda za Sobotky a ČSSD s pomoci ČNB a ECB  z nás udělala stát montoven a převozníků, kde jsou všude logistická centra a lidé se učí pouze šlapat na plyn,  dělat drn, drn a točit volantem. Tupé stádo nevzdělaných lidí.  Kam oko dohlédne, jsou řady kamiónů a stáda Ukrajinců zaplavují naši zem. Nevyrábíme zboží s přidanou hodnotou stejně jako za bolševika. Nemáme dluhy? Samozřejmě, převozníci nové technologie nepotřebují. Potřebujeme "mnógo robotníkov".  A stejně jako za bolševika nejsou lidi. Místo, abychom donutili zahraniční společnosti investovat do našich společností, necháme je, aby odesílali 300 miliard ročně na západ. Že nám západ pomáhá? Stejně jako nám pomáhal SSSR. Vyráběli jsme tuny ocele, těžili tuny uhlí, zasmradili jsme naši zem, zatímco stroje byly jak za krále Klacka! Staří padesát a více let. Dnes opět investujeme do smradu, pneumatik, převozu zboží sem a tam, opět musíme zastavovat provozy, protože jako za bolševika nemáme čistý vzduch a už vůbec nechceme přiznat, že vlády do roku 2000, než jsme vstoupili do přípravy vstupu do Evropské unie nejen že ekonomiku excelentně nastartovali, ale ještě daly sta miliard na odsíření a zkvalitnění vzduchu

Dnes je opět na stole návrh na vyplácení pohřebného, aby lidé mlčeli, když nemohou kvůli znečištění kamionů dýchat. Ale ukazujeme prstem na Čínu...

 

Toto je nejzločinější vláda od roku 1989 a kdyby byla spravedlnost, celá by byla v kriminálu. I se členy bankovní rady, kteří to dopustili. Rašín se musí obracet v hrobě. Díky, ó díky Evropská unie, jak opět po RVHP pustošíš naši zem.

A protože se vše musí zatajit, stejně jako hrozivý pád Evropy pod zločinci, co ji vedou, veřejnoprávní zpravodajství je pod těžkou cenzurou a masívní propagandou, jakou jsme zažili v době totality. A proto to kvílení, aby se náhodou někdo v Bruselu nezblázil a nehledal skutečnou svobodnou pluralitu v naší zemi. Protože pak my musely být kriminály plné lidí, kteří by opět řvali, že jsou političtí vězni, že pane Koláři, Gabale, pani Langšádlová a další...