Je skutečně demokratická strana (stranička), která si říká transparentní, ale už předem si odhlasuje, co je správné pro občany České republiky?

 

Překvapilo vás, proč se předseda Pirátů objevil najednou v otázkách Moravce, byť velikostí se tato strana nikdy do Parlamentu nedostala? Stačí dvě věty: strana Pirátů si odhlasovala, že zůstaneme v Evropské unii a zůstaneme v NATO. A lidé, natož prezident do toho nemá co mluvit.

 

Takže nejsvobodnější, nejdemokratičtější a nejtransparentnější strana oznámí občanům, že mají zavřít ústa, protože pan Bartoš a jeho ministrana odhlasovala zásadově, že přes jejich demokratické zásadové hlasování vlak nejede. A samozřejmě Moravec zajásal a hned chtěl Babišovi ukázat, jak je ta demokratická strana Pirátů otevřená, když v počtu nula nula nic dokázala pochopit, že pro občany České republiky je Evropská jediná správná cesta a demokraticky máme zavřít huby, jak hlásal Klement Gottwald.

Kam jsme se dostali, když členové KSČ(M) žádají, aby rozhodoval lid a demokratické strany jako je ČSSD zavádějí tajnou ne-tajnou pomocnou stráž VB, transparentní ministrana Piráti v počtu mini za nás rozhoduje, co je správné, ODS mimo pár jedinců leze v zákrytu nic neříkajících plácání s prosíkem k EU a křivá strana KDU-ČSL, kdy ji vedl had na tři LUX, volně přešla v špínu plazení pod americkou ambasádou v čele s Bělobrádkem. A jak říká bývalý diplomat Svoboda z KDU-ČSL:  být křivákem (být flexibilní) je základem Evropské unie a tam prý patříme. Svoboda občanů podle křesťana Svobody je zavřít huby stejně jako Pirát Bartoš a v pokleku poslouchat Boha na velvyslanectví USA, nebo se plazit v Bruselu před svátostí Francie a Německa.

Vážně je toto ta svobodná budoucnost, svobodný, demokratický západ, do kterého jsme se chtěli včlenit? My nechceme vyrabovat supermarket Francouze Macrona, stačí, když si bude dotovat své zemědělce sám, ale sem bude dovážet západ včetně Francie potraviny v ceně, za kterou vyrábějí. Pak se uvidí, kdo skutečně ten evropský supermarket vykrádá. A tak parta jejíž součástí je i zoufalec Niedermayer z TOP 09, kterému se sypou naše penízky za těžkou práci v Bruselu říká, že je nebezpečné vystoupit z Evropské unie, protože by Jourová, Svoboda, Niedermayer a další přišli o 500 000 měsíčně a to si prý nezaslouží.

A tak končí další superseriál Moravce o prezidentu Zemanovi  a stejně monotematické diskuze s Evropskou unií a nikdy jinak.

 

P.S. Hezké je, jak slavný europoslanec Niedermaiyer a Svoboda říkají: nemáte právo rozhodovat o Evropské unii, protože neumíte vyjmenovat zástupce v Bruselu, a nerozumíte sto stranám lisabonské smlouvy. My ano, proto držte huby a krok.  A je to…