Úžasné, když se v Horizontu sejde politický geograf Romancov, jehož manželka údajně bojuje proti hybridním manipulacím s moderátorkou Hanou Scharffovou. Pak z toho vznikne  fraška, že sice Rusko může za vše, ale možná, asi, pravděpodobně, ale je nepravděpodobné, že by se mýlili, protože je pravděpodobné, že prostě to Rusko...

 

Prý to vše přebírají z excelentní CNN, která pravděpodobně zjistila, že možná asi jsou v rukách Talibanu ruské zbraně. A jak to ta skvělá, úžasná stanice CNN zjistila? Přece úplně logicky: zeptala se zdrojů z Talibanu a ty zdroje řekly, že to jsou asi zbraně z Ruska a že se dají kdekoliv nakoupit, ale že je dostávají zadarmo, tudíž za tím asi je Putin, i když to třeba Putin a Rusko osobně možná pravděpodobně není.

 

A jak že to poznali američtí odborníci na zbraně, že jsou to zbraně z Ruska? Protože žádné ruské označení na nich nenašli, což pravděpodobně zakládá úvahu, že to jsou zbraně z Ruska. A tak nám lidu by mělo být jasné, že kdyby to byly zbraně od překupníků z USA, tak by tam byly jejich visačky, podpisy a kde ti američtí překupníci překupují zbraně, což asi určitě není, když CNN našla zbraně, které nemají visačky.

 

Že si také připadáte jak v ústavu nadměrných demencí?

A hezky se pro CNN usmívejte, ať lidé pochopí, že je to asi pravda...

 A o tom, že to jsou důkazy, i když to důkazy nejsou, nepochybuje ani americké vedení v Afghanistánu: na otázku, zda americké vedení popírá, že Rusové vyzbrojují Taliban vidíte odpověď sami. No přece nepopírá...

A z čeho tak vyplývá? Přece z toho, že Američané nenašli nikoho z Ruska, kdo by tam zbraně dodával, což je důkaz, jak jsou ti Rusové rafinovaní.

Proč vše stále více vypadá, jakoby američtí generálové a Blanka Závitkovská z Horizontu, co komentář připravila, povinně četli "Dobrého vojáka Švejka" od Jaroslava Haška?

 

Co měl popřít, či odsouhlasit generál pro CNN, když nic neví? A to je právě ten důkaz...

Je těžké stíhat celou plejádu manipulací, kdy manipulátoři typu Romancova tvrdí, že ti druzí manipulují, protože jsou hybridní, což naznačuje, že s někým manipulují. Protože i takový Romancov přece netvrdí, že Rusové vyzbrojují, ale celou dobu se mluví o Rusku a takže možná, asi, pravděpodobně už je jaksi vedlejší.

 

P.S. Ten, kdo pochybuje, že tyto dementní, skutečně propagandistické dementní výroky nezazněly, nechť se podívá na poslední Horizont. Ukázky jsou z něho. (Samozřejmě zironizováno, oni to tvrdili vážně)