Pokud někomu Slováci nemohou přijít na jméno, jsou to Spojené státy, vyslovil veřejně doyen slovenské politiky František Mikloško, bývalý poslanec Slovenské národní rady a Národní rady Slovenské republiky u Zuzany Tvarůžkové v  Interview ČT24.

Jenomže tak jako se mistr tesař utne, i matematik Mikloško se občas přepočítá. Nebo minimálně v té části, kdy se domnívá, že občané České republiky milují USA stejně tak, jako milovali SSSR. Nebo lépe řečeno, občané České republiky milují USA stejně tak, jako milovali SSSR. Jaký je v tom rozdíl?

 

Do roku 1989 občan československý, potažmo český údajně miloval SSSR, protože to hlásal hlavní proud manipulátorů v čele s Československou televizí.

Vážně občan československý včetně mnoha komunistů miloval SSSR oddaně a bez výhrad?

Dnes hlásá tentýž hlavní proud mainstreamových manipulátorů včetně České televize, jak bez výhrad milujeme USA...

 

A ideopolicie ministra Chovance hlídá za pomoci Lidových milic a svazáků, dnes přejmenovaných na neziskové organizace, zda  silná "urá" jsou slyšet až za oceán a každý, kdo se odchyluje od povinných výkřiků věčné lásky k USA a Bruselu je napadán a urážen stejně, jako fanatický bolševik urážel nás, co jsme odmítali "se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak".

 

Cosi shnilého zapáchá na prapodivných setkáních ministra vnitra z ČSSD Chovance se zástupci Izraele, aniž si veřejnost může ověřit, zda posilování vazeb mezi nejtvrdší tajnou službou na světě (izraelskou) a naším vnitrem nebude v budoucnosti využito proti "nepřátelům" Evropské unie.

 

A co zapáchá nad podlézavostí premiéra Sobotky z ČSSD vůči zastáncům tvrdé Evropské linie s vyloučením Maďarska a Polska? Není to paralela s obdobími, kdy lid si žádá svobodu a vůdci se jako lokajové klaní před svými tyrany? A jednotlivci hledají lepší lokajskou pozici?

Ano, pan Mikloško se mýlí, pokud se domnívá, že pouze Slováci nemohou přijít na jméno USA. Má pravdu, pokud bere informace pouze od prolhaných médií manipulátorů, kteří jsou k tomu vyškoleni a internet dokonce zaplavila dezinformační kampaň Manipulátorů, kteří se snaží občany odstavit od pravdy tím, že budou potvrzovat manipulace České televize a dalších mainstreamových médií. Ve skutečnosti se v České republice zvyšuje odpor vůči USA stejně jako na Slovensku a odpor vůči Evropské unii je ještě větší.

 

Přes prohlášení České televize, že se tak neděje.

Přes prohlášení ideoManipulátorů, že se tak neděje.

Přes prohlášení neziskových organizací, že se tak neděje a které se dokonce snaží vymazat ty, co píší pravdu.

 

Důkazy? Snadno: stačí vyslovit na veřejnosti jméno amerického (bývalého) velvyslance Schapira, či mezi obyčejným lidem oznámit, jak milujete USA. Pouze opovržení a výsměch bude ozvěnou. A o to víc dostávají dotovaní manipulátoři a neziskové organizace peněz, aby hlas jejich jediné pravdy byl slyšen, zatímco ostatních vymazán. Stačí se podívat, kolik peněz dostávají od státu manipulátoři a neziskové organizace. Naprosto stejně, jako dostávaly lidové milice a SSM, zatímco ti občané, kteří se vstupem vojsk Varšavské smlouvy nesouhlasili, dostávali 0 peněz a ještě špatné posudky do kádrových profilů. A to pan Mikloško nevidí.

  Stále silněji se projevuje, jak zloděj křičí chyťte zloděje.

 

Ministr vnitra Chovanec je prostě liška podšitá a dobrý učedník minulých temných dob. Soudcuje jako bývalý sudí podobně, jako sudí na fotbalových stadionech. A to by voliči neměli zapomenout při volbách. Chovanec, Sobotka, Herman či Gabal jsou jako ideopolicie návratem do totalitních dob. A volič to vidí...