Gabriela Koukalová  v Oberhofu prohlásila, že nemůže věřit žádnému biatlonistovi ze země, která má tolik dopingových kauz.

 

Hvězda běžeckého lyžování Therese Johaugová z Norska dostala za doping trest na 13 měsíců se zpětnou platností od 18. října 2016. Loňská vítězka Světového poháru tak přijde o mistrovství světa v Lahti, kde mohla obhajovat tři zlata, ale vrátí se v listopadu krátce před začátkem olympijské sezony.

Norský běžkař Martin Johnsrud Sundby přišel o celkové vítězství ve Světovém poháru 2014/15. Kvůli dopingu byl diskvalifikován ze dvou závodů. Že prý neprozradil lék na astma. Tak astmatik skvěle dýchá a proto sportovně vítězí?

 

Co udělá Soukalová - Koukalová a Šlesingr po této další zprávě o Johaugové z Norska? Potrestá Rusko?

 

Nebo přijde Fourcard nakopat Theresu Johaugovou do zadku, až se vrátí? Nebo je to jenom stádo tupců řvoucí: "Horáková má viset"?

V souvislosti s Ruskem jste Michale Šlesingre také napsal na Facebook, že v Hochfilzenu startuje závodník, který si to nezaslouží. Měl jste na mysli Loginova, že?
Já si do něj rejpnul. Budu rejpat do každého, o kom vím, že má takovou dopingovou historii jako on. Kdyby se to stalo v kterékoliv jiné zemi, co doping odsuzuje, tak toho sportovce v tak vypjaté době na mistrovství světa vůbec nevezmou. U nás kdyby někdo dopoval, tak už si v týmu neškrtne. Start Loginova je jen obrázek přístupu, jak moc je doping pro Rusy špatný nebo ne, jak moc je to tlačí na patě.

Zdroj: http://sport.idnes.cz/slesingr-doping-ms-v-biatlonu-d26-/biatlon.aspx?c=A170210_085455_biatlon_tm2

 Myslí tím tedy i Theresu Johaugovou z Norska?

 

V čem je problém? Longinov dopoval. Stejně jako Norové, Američani, Francouzi atd.. Jenomže potíž je v tom, že Longinov je Rus. A to se trestá. Dostal dvouletý trest a ten mu vypršel. Nebyl mu prominut. Dostal distanc a celý ho dodržel!

 

 

Pak nastoupil do závodu a ten udatný bojovník za sportovní čest:

Opakovaný záběr potvrdil, že Loginovovi k pádu dopomohl vstrčenou hůlkou mezi lyže právě francouzský reprezentant, který nakonec dojel do cíle druhý.

Samozřejmě je to prasárna, protože to měl promyšlené dávno a ten pan Čistý Fourcade se zachoval jako prase. Aby Rus nemohl zvítězit, prostě ho srazil. A naše hvězdná elita mlčí. Bude mlčet i k Norkám, Švédkám a dalším, co dopovaly a dostaly trest? Nebo prostě zbaběle jásají, že mohou největšímu soupeři před zraky diváků třeba zlámat nohu: přece bojují za čest sportovců...

 

P.S. Mimochodem, byli jste někdy v kabině vrcholových sportovců? Dříve to tam čpělo potem, dnes medikamenty. Ale ty ještě nejsou zakázané, tak jsou čistší, než ty zakázané, že Šlesingre a Fourcade! Co kdyby o tom prumluvila naše božská elita? Ono není těžké odsoudit, jako soudit všechny stejně. Ale to mnohým zbabělcům nedochází...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • pepa

    a co tour de france, tam žádný frantík nikdy nedopoval,..amík taky ne a už mlčte,...

  • Informace: test přihlášení prošel dobře. Tak uvidíme.

    Komentář naposledy upraven v před 4 roky od Petr Pokorný