Trikolóra: Naděje pro Českou Republiku

17.09.2021 03:36 984 zhlédnutí
Autor článku
Milan Forman
Článek čtenáře

Vy všichni v České republice, potřebujeme, abyste nám pomohli podpořit Trikolóru, jedinou SKUTEČNOU KONZERVATIVNÍ STRANU a její lídryni Zuzanu Zahradníkovou! Klikněte zde a dozvíte se více o jejich plánu vytvořit nenáboženskou, prorodinnou stranu, která bude konkurovat ostatním velkým stranám v České republice.

Trikolóra je nejsilnější pravicová strana, uvedla její šéfka Zuzana  Majerová Zahradníková | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

Potřebujeme, abyste nám pomohli dát hlas Trikolóře v říjnových volbách č.8!


Trikolóra je KONZERVATIVNÍ strana založená na ústavní politice, kterou podporují VŠICHNI Češi. Trikolóra prosazuje program pro občany a děti založený na třech hodnotách: milující rodině, úctě ke svobodě jednotlivce a právním státu.
Jsme přesvědčeni, že mladí voliči by se měli aktivně zapojit do činnosti naší strany, abychom získali co největší počet hlasů našich mladých lidí.
Pokud jde o politiku Trikolóry a myšlenky, které podporuje, podobnost je zřejmá. Trikolora slibuje podporu volného trhu, včetně volného trhu pro dobro ekonomiky. Slibuje také, že bude chránit volný trh před komunismem a pomůže osvobodit lidi od koncentrace moci. Stejně jako americká Konzervativní strana chce Trikolóra podporovat suverénní Českou republiku. Slibuje zajistit zájmy důchodců a zdravotníků, obnovit suverenitu zemí a ústavu a bránit svobodu slova. Trikolóra chce také posílit obranu.


Zdá se, že bez ohledu na to, jak moc o to můžeme usilovat, dnes politici nemají zájem věci měnit. Trikolóra navíc vítá každého, kdo věří v pokrok lidstva prostřednictvím progresivní politiky. Myslíme si, že jsou zapotřebí nové myšlenky a nové přístupy, protože navzdory novým médiím se politika v průběhu let nevyvíjela. Věříme, že Trikolora může do politické arény vnést novou energii a originalitu.

Informace o autorovi Milan Forman

Líbil se vám článek?
(12 hlasů)

Štítky: Volby

Nové články

K tématu