Fraška demonstrací, placená od někoho někomu a stádní bujaré veselí jakoby vypadlo z Milionu chvilek, Tomáše Kluse a…

 

Asi netušíte, že onou zemí je…

Úvodem musím přiznat, že jsme se rozjeli do „světa“ ověřit to, co nám předkládá naše úžasná veřejnoprávní televize a šli jsme po stopách. Jinak by byl samozřejmě nesmysl poznat zem. Za pár dní. Pokud však si vypracujete cílený „itinerář“ a víte, co hledat, pak se vám otevírá celý prapodivný svět lží, podvodů a manipulací.

Zastavení první: daleká, exotická zem.

Ano, je to ten kraj vysokých, modrookých plavovlasých mužů: Švédsko, které jsme dříve obdivně vnímali jako ráj na zemi. Prý dříve rozdávali kulturu do celého světa, dnes se jejich mutanti vrací domů náležitě obohaceni…

Takže nadpis s otázkou: co se stane, když se spojí Zelení, Piráti a oni mutanti? Neuvěřitelný bordel non plus ultra.

 

O co šlo?

Z jedné strany krásné oslavy v královském paláci, 6. 6. – Státní svátek Švédského království

Velmi hezká oslava
  1. června slaví Švédsko svůj národní den. Datum připomíná hned několik událostí, důležitých pro švédský národ. V roce 1523 byl švédským králem zvolen Gustav Vasa, čímž byla rozpuštěna Kalmarská unie. V roce 1654 nastoupil na trůn král Karel X. Gustav poté, co jeho sestřenice královna Kristina rezignovala. V roce 1809 dostalo Švédsko novou ústavu, která postoupila značnou část moci švédskému parlamentu. V roce 1857 se švédský následník trůnu Oscar oženil se Žofií Nassavskou. V roce 1974 byla v tento den přijata nová ústava, která ze Švédska učinila konstituční monarchii.

Svátek byl uzákoněn roku 1982, jeho historie však sahá mnohem hlouběji. Již od roku 1916 se během něj neoficiálně vyvěšovala švédská vlajka. Teprve od roku 2005 však patří ke dnům pracovního klidu.

 

 

A z druhé strany Královského paláce zneužití svátku migranty,

kteří jako divoká zvěř z pralesa leopardů v pospolitosti místních Zelených a Pirátů pod značkou: uk-pop & K-hiphop Party x Kevents in Stockholm – svoboda všem řvali, že mají své bratry a sestry v Kongu,  Papui nové Quinei, Eritrei a dalších státech Afrického rohu a chtějí je odvést domů, do Švédska.

Pařízek "Prales Leopardů" z knihy Belgické Kongo

Netřeba dodávat, že místní Švédové jsou zoufalí, i policie „monitorovala“, ale jakási „nadpozemská síla“ je chrání, nutí policii mlčet a trestá zoufalé a strachující se občany Švédska.

Jeli jsme sem cíleně, máme celé filmy, zde pár ukázek, že to není hoax, ale skutečná informace o životě ve Stockholmu, ve Švédsku a zoufalství obyčejných, slušných lidí. Vše si pod výše názvem můžete dohledat. My to nazvali „Milion chvilek po švédském způsobu“. Vřískot, jekot, zahalený do hávu Hip-Hop bratranců a sester Piráta dredy Bartoše.

 

Evropa v sevření

 

 

A o tomto "obohacení" se většinou ve veřejnoprávních médiích mlčí!