Průhledný tah boje o koryta vidí celá Evropa a stále více lidí chápe, že dezinformační tlak není veden obyčejnými lidmi, ale naopak mainstreanem vedeným z Ústředního výboru svazu evropských republik - z Bruselu. A zatímco Orban a Salvini brání obyčejné lidi, ti lepší lidé si brání majetky u offshoreových firem zřízených společností Mossack Fonseca například na Seychelách, Britských Panenských ostrovech, v Bahamách, Panamě nebo na ostrově Samoa.

 

 

Giuseppe Conte, předseda odcházejícího výboru, s výhradou přijal úkol, který mu dal prezident republiky Mattarella, aby vytvořil novou vládu a zahájil konzultace. Bývalý ministr vnitra Matteo Salvini však prohlásil, že se ho nehodlá účastnit, a oznámil prostřednictvím sociální sítě den národní demonstrace. Zvolené datum je sobota 19. října.

Salvini přerušuje konzultace a oznamuje velkou národní demonstraci
Matteo Salvini dnes oznámil, že v pátek 30. srpna, nebude vést delegaci severní ligy do Montecitoria. Zasedání, které bylo naplánováno na 10:30, se zúčastníli pouze Riccardo Molinari a Massimiliano Romeo, respektive vedoucí senátu a senátu. Tajemník ligy poté naživo na Facebooku oznámil v sobotu 19. října pouliční demonstraci.
 
A žádá trpělivost, pokud - jak si některé noviny vzpomínají - teprve před třemi dny prohlásil, že se nechce odvolávat na náměstí.
 

"Před velkou demonstrací v sobotu 19. října v Římě se všichni znovu sejdeme v neděli 15. září v Pontida (Bergamo). Budeme silní a nezávislí na všech, kromě italských lidí," vzkázal Matteo Salviny včera.

Doplnění: a Johnson připravuje 31. října tvrdý brexit...

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Německo: oficiálně 3,12 milionů uprchlíků (žadatelů o azyl)

  Německo je v naprostém šoku. V zemi je oficiálně 3,12 milionů uprchlíků (žadatelů o azyl) a nikoliv jen 1 milion
  30/Srpen/2019
  Nejnovější data z německého censu (sčítání lidu), který podléhá německé vládě, ukazují, že v Německu je neuvěřitelných 3,12 milionů uprchlíků (žadatelů o azyl). Německá veřejnost je v naprostém šoku, protože ještě do nedávna jim nejvyšší německé politické špičky tvrdily, že uprchlíků je v zemi podstatně méně. Oficiální propaganda od roku 2014 byla, že v Německu je maximálně 1 milion uprchlíků, ale prý se jedná spíš o stovky tisíc. Ta čísla přinášela oficiální media, učila se ve školách. Jenže to byla jedna velká lež.
  K tomu je ještě potřeba připočíst nejméně 1 milion uprchlíků, kteří v zemi žijí ilegálně. Prostě přišli a hned se zapojili do kriminální činnosti v rámci svých komunit a klanů a nikde se proto neregistrovali. takže vlastně nikdo neví, kolik ilegálních imigrantů do Německa vlastně přišlo? 5 milionů, 6 milionů? Nikdo to neví.Asi vás také nepřekvapí, že oficiální media přešla tuto informaci zcela bez zájmu.
  Nepřipomíná vám to “české” politiky jako Chovanec, (al) Hamáček a jejich nestydaté výroky, že je u nás pouze 12 uprchlíků? Když jenom loni policie zadržela 4653 ilegálních imigrantů?! Navíc, že u nás masově počet imigrantů roste, pozná i male dítě při procházce Prahou, Brnem, či Ostravou. Vždyť drogy prodávající černoši a muslimové dnes v centrech českých měst stojí doslova na každém rohu!
  Jan Veselý, www.ceskavec.com

  https://ceskavec.com/2019/08/nemecko-je-v-naprostem-soku-v-zemi-je-oficialne-312-milionu-zadatelu-o-azyl-uprchliku-a-ne-drive-prezentovany-1-milion

 • Nguyễn Thư

  V odpovědi na: Německo: oficiálně 3,12 milionů uprchlíků (žadatelů o azyl)

  Great! Thanks for sharing the information. That is very helpful for increasing my knowledge in this field.
  run 3

 • *

  Čím Italům hůř, tím líp. Dobře věděli, že 5 hvězd (premiér Conti) a Demokratická strana jsou vítači imigrantů z Afriky. Nikdo tyto partaje volit nemusel.

 • katedaisy

  V odpovědi na: *

  Skvělé informace, prohledal jsem je a našel jsem váš příspěvek, skvělý
  run 3