Je povinností předsedy vlády Sobotky nastavit hruď, nebo povolat vojsko a nechat ozbrojenou opozici v čele se Štětinou postřílet? A co když se ke Štětinovi přidá nejen TOP 09, ale i Starostové či další fanatičtí zástupci opozice a vezmou si občany České republiky jako rukojmí. Má se nechat zvolená vláda vystřílet a nechat ozbrojené opozici Pražský hrad a vládní budovu, nebo má zahájit regulérní války a ozbrojenou opozici postřílet?

 

Někdo si řekne, že je to "blbá, až skoro drzá" otázka.

 

Ano, byla by, kdyby toto nebyla názorná ukázka toho, co se dělo v Sýrii, kde byly vysoké školy pro ženy, lidé různých vyznání žili příjemně vedle sebe a sekulární stát byl "vývozem a výkladní skříní" arabského mírového soužití. 

 

Byla by to i "blbá" otázka, kdyby se ze dne na den pro USA Asad z přítele nestal nepřítel, který je neposlouchá na slovo a USA nezačaly vyzbrojovat opozici, ze které vznikl Islámský stát "Daeš" a který dojednával McCain.

 

A konečně byla by, kdyby včera neřešila Česká televize v "Horizontu prapodivnou věc: doktorka Samíra Sibai, která žila v Sýrii tvrdí, že Asad když viděl, že na něho míří opozice zbraněmi, měl odstoupit a nikoliv žádat ve volbách o znovuzvolení.

Ani slovo o tom, že opozice nechtěla volby, ale střílením nutila Asada odstoupit. Nic o tom, že teroristická opozice zabíjela a kvůli ní začala válka.

Ne, prostě diktátor Asad se bránil, tak je to diktátor a zločinec!

Hana Scharffová ani jednou nepřeruší monolog lékařky, která v tom krutém Homsu jako žena bydlela a v Damašku, kde vystudovala medicínu a  kde do ozbrojeného napadení vlády se volně pohybovala jako žena svobodně a bez předsudků  a ani slovo o tom, kolik teroristé zabili občanů, aby se uchopili moci!

 

 

 

A vrah z Vietnamu McCain má hlavní slovo republikánské strany v obviňování, že vrazi jsou ti druzí... (Opět v předešlém vstupu Čt)

 

 

 

 — ČT24 — Česká televize

www.ceskatelevize.cz/ct24/ulozene
 
 
Hana Scharffová

"Co je cílem? Zastrašit zbylé obyvatelstvo?" ptá se Scharffová.


"Určitě, to je hlavním cílem. Diktátor, jako je Asad, vnímá národ, který se proti němu vzbouřil, ne jako vlastní lid, ale jako nepřítele, kterého je nutno pokořit." odpovídá doktorka Sibai, vystudovaná lékařka v kruté Sýrii, kde Asad zabíjel ženy a děti.

 

Vážně v České televizi říká, jací jsou chudinkové ozbrojení, míroví vzbouřenci...

 

Zřejmě neočekáváte, že teď nastoupí humanitární operace, o kterých mluví Moskva?
Je směšné, že Moskva mluví o humanitární pomoci a chce zachraňovat lidi, které předtím vraždila. Čekáme tragédii… jen ne tak okatou.

Svět často slyšel kritiku, že nechal Syřany na pospas. Mohlo mezinárodní společenství zasáhnout?
Samozřejmě, obzvlášť ze začátku. Téměř rok a půl se jednalo pouze o mírové procesy. Tehdy jsme žádali bezletovou zónu, mezinárodní pozorovatele. A to všechno by mělo dělat mezinárodní společenství. To je jeho povinnost a od toho vůbec existuje. Když se to stalo nám, může se to stát jakémukoliv národu na světě. Češi si můžou vzpomenout na mnichovskou zradu… my se cítíme stejně.

 

Takže paní ctěná lékařka vystudovala medicínu v Damašku, pak fandila zabíjení "umírněné teroristické opozici" a násilnému svržení Asada, který byl regulérně zvolen svobodnými volbami a pak pláče, že přišel na pomoc ruský úder a teroristé se zabarikádovali mezi civilisty, z nichž mnozí jim ještě pomáhali zabijet, nebo je kryli jako doktorka Sibai a ta nyní pláče v české televizi, že spravedlivé bylo zabíjení a vyhánění občanů pět let, ale zločin nastal, když před rokem a půl Rusové na žádost zvolené vlády teroristy vyhánějí?

 

Je to trnitá cesta hříchu, řekl by Švejk. Nebo špíny, řekl by poctivý občan. A tou špínou se brodíme až po uši. Svět se postavil na hlavu. Zločinci lustrují slušné, sluníčkáři vyhrožují, zabíjející teroristé jsou mírová opozice a demokratická kavárna hrozí násilím a sprostotou. Není čas tuto zvrácenost ukončit?