To se to migruje, když stát krade chudým (politici a Evropské hodnoty jsou také placeni z práce lidí) a dává to migrantům či novodobé šlechtě z Bruselu.  Například rodina Arnolda Subeho získala od britských daňových poplatníků od roku 2012 téměř čtvrt milionu liber. A bude hůř.

 

A dalších 350 000 prošlo ze třetích zemí na území Evropské unie. Dnešnímu vydání německého listu Ruhr-Nachrichten to řekl ředitel evropské pohraniční agentury Frontex Fabrice Leggeri. Celkem 180.000 migrantů do Evropy přišlo přes Turecko a 170.000 z Libye a Egypta přes Středozemní moře.

Po uzavření takzvané balkánské stezky a dojednání dohody EU s Ankarou se počet migrantů na této trase výrazně snížil, naproti tomu počet migrantů připlouvajících do Evropy přes Středozemní moře z Libye a částečně také z Egypta se od té doby o dvacet procent zvýšil, uvedl šéf Frontexu.

 

Kamerunská rodina, která dostala oněch 7 milionů (v korunách) původně žila v Paříži, ale chtěla víc. A tak odjela do Velké Británie.  Podle informací britského tisku na živobytí dvou dospělých a jejich osmi dětí přispěli britští daňoví poplatníci (neboli dělníci) částkou ve výši 238 000 liber, při dnešním kurzu libry přes sedm milionů Kč.

Ročně tak rodina původem z Kamerunu inkasovala téměř 50 000 liber, což představuje přibližně dvojnásobek průměrné mzdy v zemi. Vše vyšlo najevo poté, co se rodina přestěhovala z chudšího domku do výstavné čtvrti Milton Keynes v hrabství Bucks. Předchozí bydliště již rodině příliš nevyhovovalo a pořídila si nový dům, jehož hodnota činí 425 000 liber. Dům je opravdu prostorný a vedle několika pokojů a prostorné jídelny je jeho součástí i zahrada či garáž.

A proč ne, když chudí cálují a ještě jim evropská demokracie "zavírá huby" a vyhrožujekriminálem, kdo bude protestovat.

 

 

Celý text  ZDE.

Sousedé z přistěhování  Arnolda Subeho zuří a  poukazují na skutečnost, že kamerunská rodina zneužívá britský sociální systém. „Pokud máte osm dětí, neměli byste automaticky očekávat, že vás někdo jiný bude zachraňovat. Sube si z našeho systému udělal dojnou krávu.

Jenomže stále nedává nikdo odpověď, proč sem to obrovské množství lidí někdo cpe, když ve volbách lidi tuto zrůdnost odmítají? Kdo drží občany Evropy pod krkem a vyhrožuje? A především proč se má Evropa zničit? Kdo na tom má zájem?