Strašné je, že více jak miliarda lidí v celém světě toto viděla on line, statistiky se měnily o statisíce během rána, v totalitních režimech se vůdci třískali smíchy a zesměšnovali Bidena a Biden leze v kanálech, místo aby požádal o prominutí. Může dostat trest smrti, pokud by se skutečně tyto zločiny ukázaly jako systémové a že byl Biden zasvěcen, jak zvítězí?
 

 A nelze věřit, že citované porušení zákonů a volební zločin, ve který se změnil svátek demokracie - volby, si lidé v USA v lednu neověří. Je to děsivé!
 
Zde originál
 
Vážení američtí spoluobčané, dnes vám vysvětlím, proč jsem tak odhodlaný použít každý legální a ústavní prostředek, abych zastavil krádež amerických prezidentských voleb. Je mojí povinností jakožto prezidenta, abych chránil vaše posvátné právo volby. V tomto roce Demokraté porušili ve „swing states“ pod zástěnou viru své vlastní i federální zákony, aby umožnili a ulehčili volební podvod v měřítku v naší zemi dosud nevídaném. Pravda je, že jsme zvítězili zdrcujícím způsobem. Vyhráli jsme na celé čáře. Dnes vám předložím fakta, která musí znát každý Američan. Pojďme zpět k volební noci.
 
O půlnoci jsme měli suverénní náskok ve všech „swing states“. Získali jsme rekordní výsledky na Floridě, v Ohiu. V Iowě jsme vyhráli o 8,2 %. O 320 000 více hlasů jsme získali v Michiganu. O 112 000 hlasů více ve Wisconsinu. V Georgii jsme zvítězili o 356 000 hlasů, o 700 000 hlasů v Pensylvánii. Měli jsme více hlasů ve všech „swing states“. Nepřekonatelná čísla. Všichni to věděli, včetně Demokratů. Kdokoli, kdo dělal skutečné prognózy, to věděl. Američtí politici mi gratulovali.
 
Najednou to začalo mizet. V mnoha státech bylo náhle přerušeno sčítání. Uprostřed noci náhle docházelo ke statisticky nemožnému převrácení výsledků v jednom státě po druhém. V 6:31 hlásil náhle Michigan přírůstek 147 224 hlasů. 94% ve prospěch Bidena. Ve 4:42 v noci hlásil Wisconsin 143 279 hlasů. Téměř všechny pro Bidena. Náhlý zvrat hlásila i Georgia, v 1:43 v noci. Opět téměř všechny hlasy pro Bidena. Bylo to přesně tolik hlasů, kolik bylo třeba pro vítězství Bidena. Ve všech důležitých „swing states“.
 
Tyto anomálie jsou jen špička ledovce. Vyhráli jsme v 18 z 19 volebních obvodů, což za posledních 40 let stačilo ke zvolení všech prezidentů. Vyhráli jsme na Floridě, v Ohiu a Iowě s historickým náskokem. To znamená, že Biden by byl první kandidát od roku 1960 a druhý kandidát v historii USA, který by se stal prezidentem a přitom prohrál v těchto třech státech. A nebylo to jen takhle těsné. S Bidenem ztratili Demokraté 25 z 26 křesel ve Sněmovně reprezentantů. To je rekord. Demokraté měli získat 15 křesel a přitom kvůli mému úspěchu a tzv. „coat-tails“, jak to nazývají, ztratili 14 křesel. Představte si, že jste hodlali získat totální vítězství a přitom jste totálně prohráli.
 
Moje kampaň dostala více hlasů než jakýkoli jiný kandidát v historii. Hlasovalo pro mě téměř 75 miliónů lidí. Dostali jsme o 12 miliónů hlasů více než v roce 2016. Největší nárůst hlasů pro úřadujícího prezidenta, který byl kdy zaznamenán. Dostal jsem také nejvíc hlasů od nebílých Američanů než kterýkoli jiný republikánský kandidát za posledních 60 let. V podstatě jsme získali větší podíl afroamerických a latinoamerických voličů všude s výjimkou zkorumpovaných a „demokratickou mašinerií“ vedených městech ve „swing states“. Ve městech, proslulých podvody, jako jsou Milwaukee, Detroit, Philadelphia a Atlanta.
 
Žádný dosavadní prezident, který dosáhl takovýchto vítězství, neprohrál znovuzvolení. Něco takového se ještě nestalo. Navzdory takovýmto ohromujícím výsledkům nám chtějí namluvit, že Joe Biden, který sotva opustil svůj sklep, aby se zapojil do kampaně, získal o 11, 7 milionů hlasů více než Barack Obama a porazil Baracka Obamu ve všech státech. Je to historicky, matematicky, politicky a logicky nemožné. Nestalo se to. Biden nevyhrál. Vyhráli jsme my zdrcujícím vítězstvím.
Během posledních 7 týdnů jsem předložil dostatek důkazů, jak Demokraté provedli monstrózní podvod vůči americkému lidu a vlastně vůči celému světu.
 
Zaprvé jsme ukázali, že vysocí úředníci v prakticky každém ze „swing states“ porušili federální zákony, aby změnili průběh voleb, odstranili bezpečnostní pojistky za účelem nelegálního vítězství Joea Bidena. A obešli přitom zákonodárce. Například v Pensylvánii radikální demokratický státní tajemník odstranil všechna opatření na ověření podpisů a tím porušil zákony Pensylvánie, nemluvě o podvržených korespondenčních hlasech.
V Michiganu zaplavil státní tajemník ilegálně celý stát volebními formuláři, přestože michiganské zákony korespondenční hlasování striktně omezují. Ve Wisconsinu postavili Demokraté více než 500 nikým nehlídaných, nezajištěných volebních uren, které byly zjevně ilegální a sloužily ke sbírání volebních lístků a zajistily tak cestu volebnímu podvodu. I státní tajemník v Georgii umožnil podvod svými zásahy do integrity volebních lístků a systému přezkoušení podpisů. V Georgii se vůbec děly podivuhodné věci. To vše dohromady stačilo k zmanipulování voleb ve prospěch Demokratů.
 
Zadruhé, počty odmítnutých korespondenčních hlasů značí, že byly ilegálně započítány statisíce hlasů. To také přispělo ke změně volebních výsledků. V roce 2016 bylo v Georgii odmítnuto pro chybu 6,4% korespondenčních hlasů. Letos bylo odmítnuto méně než 1%. 30x méně. Stejný efekt se objevil v Pensylvánii a dalších státech. Přijali všechny hlasy. Mnohé z nich určitě ilegálně. V roce, kdy korespondenčních hlasů bylo zdaleka nejvíce, byla zázračně nepatrná chybovost, nejnižší v historii. Jediné vysvětlení je, že byly započítány desetitisíce chybných hlasů. Mnohé Američany šokovalo, že ve „swing states“ nebyly učiněny ani nejmenší pokusy ověřit občanství, bydliště, identitu nebo oprávněnost volit korespondenčně. Potenciál pro podvody byl neomezený. A to je to, co právě zažíváme.
 
Zatřetí, stovky a stovky svědků vystoupily, aby pod přísahou svědčily o podvodech a švindlech, které viděly na vlastní oči. Svědkové vypovídali o tom, jak byly antedatovány tisíce volebních lístků, jak se znovu a znovu započítávaly celé stohy a vykládaly stovky beden volebních lístků, které měly všechny stejný podpis a byly pro Bidena. Další svědkové vypovídali o tom, jak viděli netknuté volební lístky bez záhybů, všechny pro Bidena. Jak byly asi zaslány poštou nepřeložené lístky?
 
Republikánským pozorovatelům bylo bráněno v kontrole v momentech, kdy byly započítávány statisíce hlasů, ve městech, vedených Demokraty. V Georgii byli pozorovatelé nuceni opustit místnost, že prý prasklo vodovodní potrubí, (důkaz na videu výše) což se nestalo, a za jejich nepřítomnosti byly započítávány celé bedny hlasů, vytažených zpod stolů, což zaznamenaly bezpečnostní kamery. V některých městech byli pozorovatelé donuceni opustit sčítací místnosti v podstatě fyzickým násilím. Nemluvě o znepokojivé situaci ohledně sčítacích strojů Dominion. Jen v jediném okrsku v Michiganu bylo 6000 hlasů přesměrováno od Trumpa k Bidenovi. A tento systém byl použit na většině území Spojených států. Neexistuje žádné uspokojivé vysvětlení pro to, že tyto stroje umožňují stisknutím knoflíku měnit hlasy. V Arizoně dal Senát před krátkou dobou příkaz forenzně přezkoušet všechny volební stroje. A podobná přezkoušení se musí udělat i v ostatních státech. V Texasu bylo použití strojů Dominion zakázáno.
 
Jak jsme právě předložil, máme dlouhý seznam volebních podvodů, které jsme odhalili. Nic takového se ve Spojených státech nikdy dít nemělo! To je fraška. A výsměch demokracii. Je to ostuda naší republiky. V roce 2016 jsme je překvapili. Od té doby měli 4 roky, aby vypracovali plán na zmanipulování voleb. Manipulace voleb 2020 byl jen poslední krok v dlouholeté snaze Demokratů a médií svrhnout vůli amerického lidu a zničit naše hnutí všemi myslitelnými prostředky. Každý prostředek dobrý. Už měsíce před volbami otevřeně konspirovala média, technologičtí giganti a Demokratická strana, aby zmátly veřejnost. Na začátku tohoto roku bylo prokázáno, že rodina Joe Bidena obdržela miliony dolarů od Čínské komunistické strany. Ale média a technologické společnosti tyto informace zcela cenzurují. V naší zemi už není svobodný tisk. Je to tisk útlaku, tisk, který nikdy nezveřejní pravdu. Je to největší a nejvíce šokující skandál, týkající se prezidentského kandidáta, v celých dějinách USA. Ale průzkumy ukazují, že polovina z těch, kdo volili Joe Bidena, o tomto skandálu nikdy neslyšela. To není první případ, kdy média a Bidenova kampaň bezostyšně obelhala americkou veřejnost. Trvali také na tom, že nebudeme mít očkovací látku proti koronaviru dříve než v polovině příštího roku. A přesto ji máme už před koncem tohoto roku a miliony vakcín se právě distribuují. Je to v podstatě medicínský zázrak. A přesto média a Demokrati obelhávali veřejnost ve snaze ukrást volby. Také u předvolebních průzkumů. Aby zabránila mému volebnímu vítězství, zmenšovala média moje šance o 15, 16 a 17 % ve státech, kde jsem vyhrál nebo kde jsem byl blízko vítězství.
 
Pokud nebude tento volební podvod důkladně vyšetřen a viníci označeni, budou volby 2020 platit pro vždy jako nejvíce nelegitimní a zkorumpované v dějinách naší země. Američané musí mít ve volby důvěru. Závisí na tom osud naší demokracie. Je načase, aby americký lid pozvedl svůj hlas a požadoval, aby tato nespravedlnost byla napravena. Naše volby musí být fér, poctivé a transparentní a oproštěné od podvodů.
Tyhle volby jsme vyhráli zdrcujícím rozdílem. A lidé ve Spojených státech to vědí. Demonstrují po celé zemi, jsou rozzlobení a mají strach. Nemůžeme dovolit, aby byly uznány kompletně zfalšované volby.
Děkuji vám. Bůh vám žehnej a Bůh žehnej Americe.“

 

Související

Díky, Donalde Trumpe, otevřel jste světu oči, co skutečně USA jsou zač

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Kdyby Demokratická strana byla zakázána hned v 60. letech za válečné napadení Vietnamu, tak by se tohle nestalo, falšování voleb. A za ty "miliony vakcín se právě distribuují, je to v podstatě medicínský zázrak" by měl jít Trump rychle do vězení i s Bidenem.

 • *

  Americký lid není schopen kontrolovat politiky. Politický systém USA se zhroutil.

 • DONALD TRUMP BYL ANTI-VAXXER, NAJEDNOU OTOČIL!!!

  Donald Trump byl anti-vaxxer!!! Donald Trump v minulosti opakovaně tweetoval, asi 20x, že vakcíny způsobují autismus. Najednou Trump na všechno zapomněl a nakupuje za státní miliardy dolarů obskurní vakcíny od Pfizer, AstraZeneca, geneticky modifikovanou Moderna a vnucuje je Američanům?!
  Donald J. Trump @realDonaldTrump
  Healthy young child goes to doctor, gets pumped with massive shot of many vaccines, doesn’t feel good and changes— AUTISM. Many such cases!
  Zdravé malé dítě jde k doktorovi, kde do něj narvou spoustu vakcín, necítí se dobře, mění se – AUTISMUS. Je mnoho takových případů!
  28. 3. 2014

  https://twitter.com/realDonaldTrump/status/449525268529815552

  Trump věří mýtům o očkování, Clintonová podporuje plošnou vakcinaci
  21.10.2016
  Očkování způsobuje autismus a dělá ze zcela zdravých dětí vážně nemocné, o tom je přesvědčený republikánský kandidát na post amerického prezidenta Donald Trump. Naopak demokratická kandidátka Hillary Clintonová podporuje plošnou vakcinaci dětí stejně jako stávající prezident Barrack Obama.
  „Republikán Donald Trump je totální anti-vaxxer, který léta opakovaně tvrdí, že očkování poškozuje dětí a způsobuje autismus. Není třeba dodávat, že odmítá povinné očkování,“ shrnuje Trumpův postoj americký
  zpravodajský portál Vox.com.

  NAPSAL ZDRAVOTNICKÝ DENÍK.CZ DVA TÝDNY PŘED PREZIDENTSKÝMI VOLBAMI 2016
  https://www.zdravotnickydenik.cz/2016/10/trump-veri-mytum-o-ockovani-clitonova-podporuje-plosnou-vakcinaci/

  Možná přesně o tohle celou dobu šlo, o očkování, už při prezidentských volbách 8. listopadu 2016! Vůbec nešlo o migranty, mexickou zeď, Pizzagate, Rusko, Írán, Venezuelu, ale šlo o očkování. že když se stane Trump prezidentem, zabrání Rockefellerům, Rothschildům a Gatesovi v GENOCIDNÍM OČKOVÁNÍ. BOHUŽEL TRUMP OTOČIL, ZRADA.

 • Vánoční poselství Trumpa a Trumpové 24. 12. 2020

  V odpovědi na: DONALD TRUMP BYL ANTI-VAXXER, NAJEDNOU OTOČIL!!!

  Od 1:30 minuty Trump: Dodáváme miliony dávek bezpečné a účinné vakcíny, která brzy ukončí tuto hroznou pandemii a zachrání miliony a miliony životů. Jsme vděční všem vědcům, výzkumníkům, výrobním pracovníkům a členům služeb, kteří neúnavně pracovali na tom, aby byl tento průlom možný. Je to opravdu vánoční zázrak.
  Melania Trumpová: Během tohoto nádherného období roku děkujeme také za statečné a obětavé Američany, kteří nás udržují v bezpečí. Jsme navždy vděční za muže a ženy orgánů prosazující právo a hrdiny armády Spojených států.
  Trump: V tomto svatém období děkujeme Bohu za jeho nekonečnou lásku a modlíme se, aby světlo jeho slávy navždy zářilo v této nádherné zemi. Jménem Melanie a celé rodiny Trump vám přejeme velmi veselé Vánoce a šťastný nový rok.
  Video
  https://www.youtube.com/watch?v=QUi2v2z9RSA
  Donald Trump & Melania Trump Christmas Message Transcript 2020
  https://www.rev.com/blog/transcripts/donald-trump-melania-trump-christmas-message-transcript-2020

  Zrůdnost, co? Ať se napíchá vánočním zázrakem on s Melanií, no nazdar.

 • *

  Pro Česko platí samé, volby falšují jak volební komise, tak ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD s DATASYS kmotra Rittiga, který pobíhá na svobodě.

  Krátká URL:
 • Bilderberg děkuje tisku, jak je 70 let kryli

  Během setkání skupiny Bilderberg v roce 1991, jichž byl David Rockefeller pravidelným účastníkem, učinil následující prohlášení:
  „Jsme vděční novinám The Washington Post, The New York Times, Time Magazine a dalšímu skvělému tisku, jejichž ředitelé se účastnili našich setkání a respektovali jejich slib diskrétnosti téměř čtyřicet let. Bylo by nemožné, abychom vypracovali náš plán pro svět, kdybychom byli během těch let vystaveni jasnému světlu publicity. Ale svět je nyní sofistikovanější a připravenější pochodovat směrem k světové vládě. Nadnárodní suverenita intelektuální elity a světových bankéřů je určitě lepší než národní automatické směřování praktikované v minulých stoletích. “
  https://www.goodreads.com/quotes/992466-we-are-grateful-to-the-washington-post-the-new-york

 • *

  Cenzura jak prase, na youtube ten vánoční projev vůbec není, aby ho Američani nemohli vidět. Věřili byste tomu?! Protistátní puč proti prezidentovi Trumpovi. Youtube vlastní Google. Ale projev se dá najít schovaný na českém kanálu RAPTOR TV s českými titulky:
  Raptor TV Live
  10,9 tis. odběratelů
  Vánoční projev 2020 prezidenta USA Donalda Trumpa, kontrast ve srovnání s projevem prezidenta ČR Zemana o ničem, nenechte si ujít, sdílejte, komentujte, reagujte, děkujeme
  https://www.youtube.com/watch?v=0ztA0H4VAx0

 • Radek

  Mňo, Trump ochutnal vlastní medicínu. Co prováděl Trump, nebo spíše Trumpův poradce neokonzervativec John Bolton s Guaidóem ve Venezuele v lednu 2019, stalo se teď podobně i Trumpovi se zfalšovanýma vlbama. Převrat ve Venezuele - vůdce opozice se podvodně prohlásil za prezidenta - USA jej uznaly.

Nejnovější články