Slyšeli jste ten vtip, jak si hrdý moloděc vzal v Rusku milion dolarů z prasátka a šel do USA koupit americkou Teslu? Nebo ji rozvrátit a namontovat tam kurvítko, či odposlouchávátko, nebo tak nějak? Prý BBC to začne odkrývat, protože CIA to nezvládla a spolupracuje prý s ČTK, a čeká se na vyjádření Václava Moravce, Reportérů z ČT, Newsroomu a  dalších veřejnoprávních hvězd.

 

A stále se nevyjádřila naše slavná ricinovsko-novičoková Koudelkova BIS. A to už je co říct.

A frontální útok na blbost zahájil Biden, u mnohých přezdíván Bidet. A když se smíchem vyzval prezident Ruska Vladimír Putin Bidena k veřejné debatě, aby celý svět slyšel jeho pokračující inteligenci, Biden se zhroutil a třikrát vypadl z letadla a ne a ne se tam trefit. Nakonec prý jo, ale takového potrhlého staříka v kdysi nejmocnější velmoci, dnes zchátralé a zaostalé až na nějaké zbytky a vraždící Pentagon si v USA zvolili. Smutné.

Pak v televizi vystoupí Hamáček, který se doma nezdrží snad jedině na spaní a všem doporučuje, jak se mají chovat celý den. A pak jásá, že bere plný plat a nechápavě krotí hlavou, že lidem vadí už 3 biliony dluhu a skoro žádný příjem, když Hamáček si své 150 000 Kč měsíčně odsedí a odkecá.

A nyní věcná posloupnost k nadpisu: Čína a my to na internetu vidíme také, zablokovala snímání dat auty z USA, která k nim odchází. A i my, když koupíme americké výrobky na internet od programů po napojení, musíme posílat svá data a adresy do USA, kde s nimi podvodníci a (lze dohledat na odrese WikiLeaks) útočí na celý svět a vyhrožují. Čína se o své lidi stará dobře a odtok těchto dat chtěla zablokovat. A nastalo drama: programy, které představují Tesla, Google nebo Uber, stupeň (takzvaný režim „eyes off“) komunikují v USA. Čínská vláda zatrhla státním zaměstnancům a vojákům ježdění v automobilech Elona Muska. Východní velmoc se totiž obává, že inteligentní auta od Tesly ohrožují národní bezpečnost tím, že nasbíraná a nasnímaná data posílají zpět do USA, a slouží tak jako špionážní přístroje americké vlády.

A Biden zvaný Bitet se z toho zhroutil, protože tvrdí, že celý svět patří USA a všichni jsme vazaly jejich špionáží, strká rypák do všech obchodů, které se USA netýkají a vyhrožuje. (Nord Stream II, naše dostavba jaderné elekrárny, Ukrajina atd..)

 Jeho pokus rozdělit USA a Rusko je totiž neuchopitelný. Čína už je silnější než USA a Rusko šlape, jako nikdy předtím a závislost na nerostném bohatství se prudce snižuje, takže při úzkém spojení Čína a Rusko + půlka světa po podpisu smlouvy RCEP má nakročeno k největší ekonomické akceleraci východu a možná významnější, než spojení států USA V roce 1787 kdy Američané sepsali novou ústavu, která konfederaci nahradila těsnější federací. A navíc si prezident Putin a prezident Si Ťin-pching začali říkat přítelové, zatímco k prezidentu Bidetovi mají akorát pohrdání. Dokonce se USA směje už i severokorejský prezident Kim Čong-un.

A už se najdou agenti rojí a dezinformační komedie mainstreamu jede na 200%. A novičok šílí, ricin šílí a nyní se přidal moloděc, co rozbil prasátko, sebral milion dolarů z Ruska a odešel na vandr do USA, kde chtěl prý ukrást data přes baterie, nebo tak nějak. A byl obviněn, že nabídl zaměstnanci továrny Tesly na baterie v Nevadě milion dolarů (zhruba 22 milionů Kč), pokud umístí do její počítačové sítě zvláštní program. Pomocí něj chtěl ukrást tajné informace firmy a použít je k vydírání, píše server BBC. A už ví, že si odsedí deset let. Nebo tak nějak to skvělá BBC to odhalila.

 

 A že je asi po komedii covid svědčí i další obnovená premiéra z roku 2015 od starého známého SOHR.

Nejméně pět lidí zemřelo a 11 bylo zraněno při útoku na nemocnici ve městě Atárib na severozápadě Sýrie. Podle pozorovatelů je za střelbou syrský režim Bašára al-Asada, přestože v regionu již rok platí příměří. (Syrian Observatory For Human Rights sídlí v soukromém bytě v Coventry ve Velké Britanii a jedná se vlastně o one man show pana Rami Abdul Rahmana, sunnitského muslima, který dlouhodobě pobývá v Británii, konkrétně od roku 2000 a zároveň provozuje prodejnu s oděvy. Ona organizace je tedy sám Rami Abdul Rahman.)

 

Mimochodem, k tomu dementovi Bidetovi, vlastně Bidenovi se přidal i náš mainstream: pandemie prý spojila zájmy Číny a Ruska na poli dezinformací, vyřvává náše maisntreamová elita a možná tomu i věří.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • před 30 lety: HAVEL V NATO 20. března 1991

  20. března 1991 navštívil prezident ČSFR Václav Havel, jako první hlava postkomunistického státu, sídlo NATO. Československo ještě bylo tehdy členem Varšavské smlouvy. Již 3. března 1990 ministr zahraničních věcí Jiří Dienstbier st. navštívil centrálu NATO a navázal kontakt s generálním tajemníkem NATO Manfredem Wörnerem.
  https://www.ceskenoviny.cz/index_img.php?id=75525

 • *

  V odpovědi na: před 30 lety: HAVEL V NATO 20. března 1991

  Rozšiřování NATO na ruské hranice je nepochybné brutální porušení Jaltských dohod 1945, výsledků druhé světové války. Může si jakýkoli stát vybírat vojenský blok? Ne, nemůže. Rakousko v NATO není, ani tam vstoupit nesmí. Ale my tam s holou prdelí jsme - nelegálně, porušením mezinárodních dohod, Jalta, také porušení bilaterálních smlouv USA SALT I 1972, SALT II 1979.

 • *

  Jsou snad ruská a čínská armáda rozmístěny na hranicích USA v Mexiku?! Proč je Rusko obkličováno? Kmotr Babiš vyslal v roce 2018 Armádu ČR s výsadkáři, obrněnci Pandur, minomety do Pobaltí na ruskou hranici! Hanba! To si nedovolila ani kolaborantská vláda Protektorat Böhmen und Mähren!

 • StBák Babiš chce krást dál

  Kriminálnická verbež. Babiš se svým ředitelem, zároveň bílým koněm Marcelem Toporčákem (VIDIA, MEDICON) VLASTNÍ 3/4 TESTOVACÍCH CENTER V ČR. Za jeden nosošťourový PCR test dostávají od zdravotních pojišťoven 1 276 Kč, v roce 2020 to bylo 1 674 Kč.
  Čau Andreji! Testy a odběrové centra. Komu plynou peníze z testů?
  https://www.youtube.com/watch?v=NjL0VT-3EZU

 • Neodsouzení tuneláři z 90. let jsou dnes "byznysmeni" ve zdravotnictví

  "S ohledem na stárnutí populace a dlouhodobě rostoucí výdaje – veřejné i soukromé – na zdravotní péči se tento obor jeví jako sázka na jistotu. Stále více českých byznysmenů do zdravotního sektoru expanduje, další investice přicházejí ze zahraničí." HAŠČÁK PENTA, CHRENEK AGEL a AGELLAB, BABIŠ HARTENBERG, MANAŽER PPF JAN BLAŠKO MÁ MALTSKÝ FOND TUFFIEH FUNDS, LICHVÁŘ HUBÁČEK (SMART Capital).

 • Obamovi na G20 v září 2016 v Číně

  naschvál nepřistavili schůdky, ani koberec a musel potupně vylézt z Air Force One nouzovým východem. :-)))
  https://www.youtube.com/watch?v=K6V9Off2-BY