Někdo to nazval úžasně: konečníkový čardáš. Klvaňa, Petr Kolář, Vondra, Libor Dvořák, Jan Šmíd, a sliz tekl proudem. Ruská žebrota si hraje na velmoc a prezident Biden tomu blahosklonně přihlíží.

 

A když ve finále vystoupil Votápek, tak koncert demagogií a urážek byl završen. Paradoxně Vondra komentoval ruskou botu, která u nás pošlapávala demokracii a jaksi jeho výrok korespondoval se záhadou, že je rád za NATO, neb jsou tam demokratické státy jako Německo, protože Adolf Hitler a jeho "mírová mise sjednocení" byla s 62 miliony obětí na životech dosud největším a nejvíce zničujícím válečným střetnutím v dějinách lidstva a on to včetně plynových komor bere jako největší úspěch západu (asi), tak dalšího komentáře netřeba.

Prostě štvavá vysílačka Čt24 jela na 200%, nezklamala a několik smířlivějších vět jenom ukázalo stejnou propagandistickou zkostnatělost, jako u voleb, které vyhrál Trump. A stejnou, jakou nás častovali bolševici padesát let.

Takže vše při starém, výsledek summitu nula a až budoucnost, kam dožene děsivé zadlužení USA a stařičké Evropy nám prozradí, zda se z dluhů pokusí dostat mírovou cestou, či dalšími válkami a zabíjením.

Důležité je, že jsme vyřadili z výstavby jaderné elektrárny nejkvalitnější a nejlevnější Rusko a nahradili zbakrotovanými americkými Westinghouse. Prostě musíme si (jim z dluhů) pomáhat. Proč my pokaždé jim a nikoliv oni nám už nikdo nevysvětlí.

A to je tak asi celé zhodnocení zbytečného dne.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Hlavně štvavá vysílačka Kellnerova tuneláře Dvořáka za našich 7 miliard ročně zamlčela, že Biden a Putin jednali o návratu velvyslanců.
  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/putin-uvedl-ze-se-dohodl-s-bidenem-na-navratu-velvyslancu-do-ruska-a-do-usa/2051423

 • *

  Tak co, kdy se kriminálnická vláda ČR omluví Rusku za přiblblé lhaní o agentech ve Vrběticích?

 • WOlfram

  Haha, co znamená ten snímek s hlavou novináře?! Asi že Biden je nicka, pučista, falšovač voleb. Je z času 3:36:42 videa Studio ČT24.

  Středa 16. června
  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/221411058060616/

 • Novinář (Speaker 3) se ptal Bidena:

  "Pardon, hovořil jste o tom, že největší problém je Rusko a Čína. Řekl jste, že jste možná strávil více času s prezidentem Xi než s jinými světovými lídry. Myslíte si, že si zavoláte a požádáte ho, aby Čína vpustila vyšetřovatele World Health Organization kvůli tomu případu z Wuchanu a Covidu?"

 • Biden mu skočil do řeči:

  "Let’s get something straight, we know each other well, we’re not old friends. It’s just pure business."
  https://www.rev.com/blog/transcripts/joe-biden-press-conference-transcript-after-meeting-with-putin
  Zajímavé vyjádření.

 • *

  V letech 2013/14 viceprezident Biden zaštiťoval fašistický převrat na Ukrajině Majdan a vyhnání prezidenta Janukoviče. Stejně to zkouší v Rusku a Bělorusku. Já bych Navalné, Leonida Volkova a jejich Progress Party deportoval do Izraele a vízum do Ruska by nikdy nedostali. Ať se Navalňáci zviditelní.

 • *

  Také to přípomíná sionistické Pražské jaro 1968 nebo převrat nacisty Václava Havla 1989.

 • *

  27. 1. 2021 V rozhovoru z litevského Vilniusu odpovídá na otázky izraelského časopisu Mishpacha dlouholetý šéf Navalného štábu Leonid Volkov a otevírá okno k jednomu z nejdramatičtějších příběhů éry plné dramat.
  https://mishpacha.com/the-navalny-i-know/

 • *

  V odpovědi na: *

  Překlad z Mishpacha:
  https://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3820-dlouhy-predlouhy-retezec-za-navalneho-ktery-roztrasl-putina-a-inteligentni-petricek-cssd-pohrozil-moskve