Zatímco karikatura demokracie - odcházející  nedemokratická vláda Demokratické strany USA a s nimi karikatura senátora McCain pláče nad zveřejněním mailů prapodivné kandidátky Clintonové,  vůbec je ani ve snu nenapadne, že by se měli dát na pokání a žádat o odpuštění.

 

Washington - Americký republikánský senátor John McCain, který je znám svou krajní nedůvěrou vůči Rusku, znovu označil jako válečný čin údajně ruské hackerské útoky před prezidentskými volbami v USA. "Je to válečný akt," řekl McCain, který podle agentury AFP často nazývá ruského prezidenta Vladimira Putina násilníkem a vrahem. McCain, který je od roku 2014 na seznamu osob pod ruskými sankcemi v reakci na stejný seznam sestavený Američany po ruské anexi ukrajinského Krymu, obvinil Moskvu ze snahy podkopat americkou demokracii.

"Když se někdo pokouší zničit základy demokracie, pak ničí zemi," upozornil 80letý senátor.

 

A skutečný, demokratický svět si musí položit otázku: je McCain cynik, magor, nebo zvrácený šílenec?

I kdyby osobně prezident Putin mlátil do klávesnic počítače, aby oznámil americkému lidu: neposlouchejte lady Clintonovou, protože já, Putin vám nařizuji, abyste volili někoho jiného, americký lid sklopí uši a bezpodmínečně poslechne?  Vážně někoho mohla napadnout taková s prominutím kravina, že tyto signály vypouští inteligentní západní svět do všech médií?

 

U nás jakási partička z Chovancova ústavu vypouští bu bu bu, pokud budeme samostatně myslet a dětské agitační středisko Jakuba Jandy nám vysvětluje, že jejich mozečky jsou na naprosto jiné frekvenci, než naše. Nebylo by lepší místo PŠM, (politického školení mužstva) aby sami zapli své mozečky a zkusili, ne že by měli, ale zkusili se alespoň malilinko zamyslet, proč jejich propaganda působí naprosto opačně?

 

Znovu opakuji a opět vkládám jako důkaz: my starší už to máme za sebou!

 

Vážně je drama, pokud někdo zveřejní maily nedemokratů z USA, zatímco stát USA má právo od Boha nám všem šmírovat v soukromí a každou poštu na internetu, každou zprávu na internetu číst a nám vyhrožovat? Jakým právem nějaká partička z Bílého domu a jejich modloslužebníci mají právo strkat rypáky do našeho soukromí? To naší vládě nevadí? To našemu dětskému agitačnímu středisku z neziskovek nevadí? Kde sídlí ten křesťanský Bůh, který vstoupil do Bílého domu a dal této prapodivné partičce požehnání? Kde bere drzost nějaká CIA a FBI šmírovat, co si kdo s kým píše, zatímco McCain vyzbrojuje teroristické organizace, kterým se nakonec svět musí bránit?

Kde bere drzost partička z Bílého domu strkat rypáky do německých výsostných politických vod a kontrolovat představitele Německa, které si zvolil německý lid? Jak je možné, že Merkelová po tak šílené aféře sklopila uši a šla se za to Obamovi omluvit? Vážně těm našim ochranným agitačním expertům nevadí, že toto je pravý důvod, proč je nám z té prapodivné demokracie, v co se zvrhly USA za posledních čtyřicet let, na zvracení?

 

Jak je možné, že naše vláda netleská Donaldu Trumpovi, když chce rozprášit zvrácenou CIA, strkající rypáky snad i do našeho soukromí, zatímco výstupy, které by měla dávat americké vládě na ochranu státu USA, jsou naprosto nevěrohodné?

Jak ochránila CIA a FBI USA 11.září? Nijak? Pak ale k čemu ji USA mají?

Jak informovala CIA o chemických zbraních vládu USA, které nakonec Velkou Británii a Francii zatáhly do války, na jejímž konci byl milion mrtvých civilistů? A přesto Bush, Blair, McCain ani vedení CIA nestojí před mezinárodním tribunálem mezi největšími válečnými zločinci v historii moderního světa?

Nikdo z nás neví a nemůže vědět, zda Donald Trump bude dobrý prezident. Ale jedno je jisté. Pokud rozpráší zvrácenou a šílenou skupinu CIA, která nechrání občany nejen USA, ale i nás, zatímco prezidenti USA byli v jejím vleku, tak hluboká poklona a dík americkému lidu, že zvolili člověka, kterému by se to mohlo podařit. A je mi jedno, zda hackeři hackli hacktery z USA, i kdyby to měl být osobně prezident Putin, či Snowden. Protože nastal čas, aby se vláda věcí veřejných navrátila v USA americkému lidu a nikoliv aby americký prezident byl loutkou šílené CIA.

 

Zde jsou odkazy, aby nebylo tvrzeno, že je to hoax a fake news.

I když nejen USA...

 

Jaký je rozdíl mezi CIA, FBI a NSA?

www.wisegeek.org/what-is-the-difference-between-the- cia -fbi-an ..

Jaký je rozdíl mezi CIA, NSA, FBI a zabezpečení vnitřní ...

https://www.quora.com/Whats-the-difference-between- CIA - NSA -...

Merkelovou mohli odposlouchávat i Britové, mají v Berlíně špionážní ...

Evropa proti Americe. Frontu vede špehovaná Merkelová - Aktuálně.cz

USA a Německo. Páni a vazalové - Reformy.cz

NSA špehovala už Schrödera v roce 2002 – kvůli Iráku — ČT24 ...