Jak naložit s fakty, kterým se člověk zdráhá uvěřit, přesto zde jsou a nelze je smést ze stolu? Vše zapadá děsivě do sebe, důkazy leží na stole a jak zpracovat analýzu, aby nebyla chybná? Na druhou stranu neměli by ti, jichž se to týká, veřejně před celým světem vystoupit a vše uvést na pravou míru? Nakonec i to 11. září může být jinak, i když se tomu mnozí zdráhají uvěřit. Prosím čtěte - na každou řádku je doložitelný důkaz mimo závěrečného hodnocení.

 

Je palestinsko - izraelská válka vyřizováním účtů dvou židovských finančních klanů a Trump s Clintonovou bílí koně pro odpoutání pozornosti? A konečně byl Putin jenom kamufláž?

 

 

Pozorně čtěte: kdo stál za Clintonovou? Neziskové organizace židovského miliardáře Sorose. A kdo stál za vítězstvím Donalda Trumpa? Komu musí ukázat vděčnost za významnou pomoc? Asi mnohé přivede v úžas, že to nebyly miliardy, které do toho vložil, ale... Je náhoda, že okamžitě po zvolení Trump bez uvažování souhlasí s výstavbou na Palestinském území? Jak Donald Trump mohl zvítězit? Kdo stál v pozadí? Jméno Putin je obezlička hlouposti pro novináře. Ale pokud ne Putin a Rusko, tak mimo lidu kdo? Přece proti těžké váze tajných služeb a korporací byl úplná nula! Přesto nakonec zvítězil. Samozřejmě se nedá upřít touha lidu na změnu, jak se odevšaď z USA ozývá, ale přesto...

 

Takže popořadě:

Rozebírat židovského miliardáře Sorose a jeho rozvratné neziskové organizace, které dělají povstání proti legálním vládám a současně pomáhá muslimům a Arabům na cestě do Evropy a do USA (proč?) znovu není třeba. Americký miliardář George Soros je napojen na více než 50 organizací, které se zúčastnily ženského pochodu na Washington, stojí na webu New York Times. Všichni jsme viděli hysterii a zoufalství Clintonové, když začala prohrávat, stejně tak jako výhrůžky Sorose, když zaznamenal totéž: nedovolí Trumpovi, aby vládl.

 „Mé důkladné studium finančních zdrojů organizátorů protestu odhalilo, že hned 56 ‚partnerů‘ pochodu je úzce napojeno na nadaci George Sorose, píše  Asra Q. Nomani To se týká i klíčových partnerů jako Plánovaného rodičovství, které oponuje Trumpově protipotratové politice, a Národní zdrojové obranné rady, která oponuje Trumpově environmentální politice. (Hned v pondělí zrušeno) Mezi organizacemi, které přijímají finanční dotace od nadace George Sorose Open Society, jsou i mnohé další. Kompletní seznam těchto ‚partnerů‘ pochodu autorka zveřejnila ZDE.

 

A vše se stále točí kolem Izraele: jakási Sarsour byla nedávno spatřena na velkém muslimském shromáždění v americkém Chicagu, kde pózovala na fotografii se Salahem Sarsourem, který „byl v Izraeli vězněn a obviněn z financování teroristické skupiny Hamás“. Více informací ZDE.

Propalestinská aktivistka Linda Sarsourová je předsedkyní organizace Arabsko-americká asociace v New Yorku. 

Jako propalestinská aktivistka se Sarsourová netají svou nenávistí k Izraeli.

 

Takže zloba a zákaz už dnes některých neziskových organizací od Trumpa by byl pochopitelný. Jenomže zde něco nehraje: Donald Trump prý porušuje ústavu tím, že dovoluje svým podnikům přijímat platby od zaměstnanců cizích vlád. Skupina aktivistů chce proto na šéfa Bílého domu podat žalobu.A kdo ji vede? Bývalý židovský velvyslanec Norman Eisen, který za vlády Baracka Obamy působil v letech 2011-2014 jako velvyslanec v Praze. A co čert nechtěl, je také židovského původu jako Schapiro a aby to bylo ještě zamotanější, Eisen, který v Praze úřadoval od ledna 2011 do konce roku 2014 a nyní působí jako analytik prestižního think-tanku Brooking Institute, shrnul etické zásady pro nastupující vládu i ve svém nedávném článku pro magazín Newsweek. Tak onen židovský právník Eisen (jako Schapiro - židovský velvyslanec USA v ČR) připravoval vše pro Donalda Trumpa. Ještě v listopadu. V lednu však na něj podává trestní oznámení! Jak s tím naložit?

 

A to ohromující přitom teprve přichází!

Hlavní kampaň pro Trumpa dělal jeho zeť Kushner.  Třicetipěti letý Jared Kushner je a bude mužem, který řídí mnoho věcí z pozadí, byl v šoku volební štáb Clintonové a Sorose.  I s čínskými firmami obchoduje jeho zeť Jared Kushner. A právě na něj míří žaloba židovské loby kolem Sorose  a Eisena včetně dalších organizací. Jenomže proč by jakýsi Kushner měl být v hledáčku opozičních miliardových židovských organizací v čele se Sorosem?

Kdo je onen Kushner? Jakéhosi Charlese Kushnera zatkla policie a soud ho v roce 2004 odsoudil ke dvěma letům vězení za daňové podvody a ovlivňování svědků. A rozklíčujme si, kdo je kdo: Jared Kushner se narodil v roce 1981, jeho bratr Joshua 1985. Jejich otec je onen zavřený Charles. Jared podlehl ortodoxnímu juadismu (Charedim?) a podporuje Netanjahua a výstavbu na okupovaném území Palestiny.

Spolu s dalšími příbuznými se Jared Kushner stal členem týmu, který pro Trumpa připravoval převzetí moci. Trumpovi pomáhal již v prezidentské kampani sjednávat důležité schůzky a jako stoupenec ortodoxního judaismu mu pomáhal oslovit židovské voliče.  V roce 2017 jej Donald Trump jmenoval poradcem svého kabinetu, a to pro oblast obchodních smluv a Blízkého východu.

 

V den, kdy Donald Trump vyhrál volby, izraelský premiér Netanjahu oznámil zabrání dalšího území Palestiny pod dohledem Jareda Kushnera a židovské organizace v čele se Sorosem a Eisenem na Trumpa a Kushnera podávají trestní oznámení. Kruh se uzavírá.

 

 

Kdo sakra vlastně vládne světu a především USA a Blízkému východu? Sám Trump prohlásil, že Jared může například zprostředkovat dialog mezi Izraelem a Palestinci. Ale přitom Trump stěhuje velvyslanectví do Jeruzaléma a Netanjahu zabírá další okupované území ihned po zvolení. Takže pro koho Trump pracuje? Naivita stranou, protože je sice důvěryhodnější než Clintonová, ale jenom o pár procent. Buďme ve střehu.

Nebude nakonec souboj dvou finančních židovských klanů  kamufláž pro svět, zatímco oba finanční klany kopou za rozšíření státu Izrael a svět je jejich podřízená rasa? Ještě nedávno to byly fantasmagorické konspirace. Jenomže důkazy se hromadí. Tak co s tím?

 A věhlasná média se přou, kdo měl více lidí na inauguraci...

 

 P.S. Mimochodem, v jaké režii se nesla vzpoura "Herman - Brady" na státní svátek České republiky? A z Maďarska a Ruska už Sorose vyhnali či vyhánějí...

 

 

References

Ortodoxní judaismus – Wikipedie

Charedim – Wikipedie

Žena v židovské tradici - Kateřina Hajdovská-Tlustá

Izraelské aerolinky se zpožďují, ortodoxní židé odmítají sedět vedle ...

"Ivanka Trump Gives Birth to Theodore James Kushner". NBC News. March 28, 2016. Retrieved March 6, 2016. 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • xmarek

  Sotva tajemník Čepelka odložil po bezvýsledném překopání zahrady krumpáč, nachází doc. Weigel v jeho násadě důmyslně maskovanou dutinu a v ní . Dokument Peníze a MY: https://goo.gl/iKiiV3 :)

 • Lomcovák

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  "A kdo stál za vítězstvím Donalda Trumpa? Komu musí ukázat vděčnost za významnou pomoc?"
  Haha, tak snad Trump nebude z vděčnosti k zeťákovi Kushnerovi stěhovat izraelskou vládu do Ramalláhu.

 • Dan

  Zide maji penize a temi zskali moc. Oni financuji vzdy oba kandidaty, aby mohli pak vladnout. Volby prezidenta jasou pak hlavne pro ostatni zeme nezavisle na tvari, ktera tam je. Ona musi vzdy delat to. co se od ni chce. Jestlize to nedela, tak skonci jak JFK.

 • Mike

  Interpersonal intelligence is probably the most overlooked, underutilized skill sets. In school, even as we form our careers or level-up our professional life we often think about technical skills https://www.sapol.es/advert/what-an-alternative-person-i-would-be/

 • Simona Halep

  Clinton and Trump are just giving assurances to Palestine and in reality, they do not like Palestinians. The irony is they just playing mind games and consider them as thirds grade citizen. Reports by cheap custom writing service also mentioned the harsh steps to be taken against Palestinians. Kurdish forces, however, consider a threat to their government but still, they are growing in numbers and need time.

 • The Bonding Stages

  First You got a great blog .I will be interested in more similar topics. i see you got really very useful topics, i will be always checking your blog thanks. The Bonding Stages

 • The Bonding Stages

  Three are usually cheap Ralph Lauren available for sale each and every time you wish to buy. The Bonding Stages

 • Eschatology and end times prophecy

  The material and aggregation is excellent and telltale as comfortably. Eschatology and end times prophecy

 • Surrey Mortgage Broker

  Find a list of the best mortgage brokers close to you. Mortgage Brokers with secondary financing options. We find fast solutions for even high risk mortgages. First Time home buyers get approved with our extra efforts given towards our clients. We ware here to get you the best mortgages. Surrey Mortgage Broker

 • solid wood kitchen cabinets

  We offer a wide range of Ready To Assemble(RTA) kitchen cabinets and bathroom vanities. We have plywood boxes and real hardwood doors, as well as top quality MDF doors with great finishes. Modern Shaker style doors, high gloss flat panel doors, or classic styling hardwood doors. We have a large selection of kitchens to choose from. For the DYI or have installation services from the pros. We also offer kitchen countertops in marble, quartz, or arborite finishes. We offer complete kitchen renovations from start to finish, demo to done with the highest in quality every step of the way. solid wood kitchen cabinets