Ministr obrany si je na 100% jist, že Assad dal rozkaz pro šokující masakr v Syrii v Idlibu. Ministr obrany Avigdor Lieberman (Israel Beitenu) prohlásil, že chemické zbraně v Idlibu použil Assad a zaútočil tak na svět, který se  k válce v Sýrii otáčí zády.

 

 Takže svět se přestal zajímat o Asada a Sýrii a proto se Asad naštval a začal masakrovat občany Sýrie sarinem!

 

(Mimochodem v Evropě se snad o migrantech vůbec nemluví, dle ministra války z Izraele. Že by byl Bašár Háfiz al-Asad dement i s Putinem?)

 

Chudáci i Palestinci, pokud jim toto ministr války předkládá a takto provokuje!

 

Ano, ale vy čtete dobře: Bašár Háfiz al-Asad prý je zoufalý, že se k němu západ otáčí zády, prý chce upoutat pozornost Pentagonu a okřídlených střel a proto vydal rozkaz shodit barely se sarinem na civilní obyvatelstvo, neb jsou kanibalisté a snad si zoufale přejí, aby je Pentagon zabíjel.

(Alespoň to tak uvedl Eretz.cz jako slova ministra Liebermana). Umíte si představit, že by tuto zhovadilost vyslovil nějaký náš ministr? A pokračuje:

 

 

Ministr  v rozhovoru pro Yediot Acharonot zdůraznil, že s naprostou jistotou ví, že na nemocnici v Idlíbu útočila letadla syrského režimu a na přímý Assadův rozkaz. Nepředstavitelně kruté je, že ti kdo byli evakuováni z oblasti bombardování do nemocnice, byli napadeni podruhé chemickými náložemi. Lieberman ostře kritizoval politiky, kteří na událost nereagovali a vyjádřil se doslova: „Opět přicházím k závěru, že Izrael se může spoléhat pouze na sebe. Assad se v minulosti pokusil sehnat jaderné zbraně prostřednictvím Severní Koreje a mezi ním a dalším zlem v oblasti Hizballahem v čele s Nasralláhem se od něj v ničem neliší.

Lieberman dodal: „To co máme zde, jsou kanibalové. Pokud se mě ptají, proč není mír na Středním Východě, je to jako se zeptat,  jestli kanibal může být vegetariánem. Slovo mír na Středením východě není relevantní, můžeme se dohodnout na nějakém regionálním uspořádání, ale ne na míru.

 

Takže toto je důkaz, kde se bere zdroj, který přivádí celý svět normálních lidí v úžas. Vážně netuší, že jinde jsou civilizovaní lidé? A ten, kdo jim za ty absurdní kecy začne nadávat, je rasista, sionista a hned se vyrukuje s koncetračními tábory a antižidovskou kampaní. Že původem jsou tyto provokační kecy fanatického blázna se už pak zamlčí. A zde je pravděpodobný zdroj pro Donalda Trumpa a Pentagon!

 

 

Pro jistotu uveden přesný zdroj jako důkaz, protože je toto lehce zneužitelné v dnešní době!

Ministr obrany Avigdor Lieberman: rozkazy pro masakr v Syrii dal Assad