Zatímco zvrácení vůdci se kryjí za svaly bodyguardů  a hradby ostřelovačů, jsou zabíjeni naše nevinní lidé a děti. A aby zvrácení vůdci obhájili své zvrácené jednání, stále dokola omílají jeden nepotvrzený útok, zavírají sociální sítě, spouštějí cenzury, zatímco o tisících napadání našich (evropských) holčiček a vnoučat se mlčí!

 

 

Proč nejdou tyto zrůdy s obnaženou hrudí vstříc exodu migrantů a posílají na masakry naše děti v Evropě, si musí říct zoufale každá maminka a tatínek, když  tělíčka jejich dětí leží rozmačkaná pod úmyslně najetými koly aut, nebo zmasakrovaná výbušninami fanatických náboženských zrůd?

 

Ale totéž si musejí říkat zoufalé děti, maminky a tatínkové, když prožívají peklo pro pár špinavých dolarů za cenu plynu a ropy ve státech, které byly mírumilovné, například Sýrie!

 

Proč nenasadíme naše ministry a ministryně války do čela válečných vřav jako  dobách, kdy skuteční hrdinové bránili svoje potomky, zatímco maminky rodily a kojily?

 

 


Při vražedném útoku prostřednictvím nákladního automobilu, který se stal v pátek odpoledne v centru Stockholmu, zemřela i teprve jedenáctiletá dívka. Ta se vracela domů ze školy. Kromě ní přišel o život ještě další Švéd, jedna oběť je z Británie a další z Belgie.

Cesta jedenáctileté holčičky ze školy neskončila v pátek odpoledne šťastně. Útočník, který předtím ukradl kamion pivovaru pro převoz piva, totiž najel do obchodního centra na pěší zóně, kde se před nadcházejícím víkendem vyskytovalo mnoho lidí.

Mezi nimi byla i zmíněná školačka, jejíž matka měla krátce po útoku o svou dceru velký strach. Podle deníku Daily Mail matka i rodinní příslušníci a přátelé sdíleli její fotografie na sociální síť Facebook, čímž se snažili zjistit, zda se mladé dívce nic nestalo. Ta se však i nadále postrádala, testy DNA nakonec potvrdily, že se jedná právě o ni.

A najednou frau Merkel o "naší Evropě" odmítá mluvit, najednou za nic nezodpovídá. Pouze se třese ve skrytu svalů silných mužů, zatímco evropské rodiny a děti úpí pod náporem fanatických hord! To je ta naše budoucí společná Evropa? Co asi říká Adolf Hitler v hrobě?

 

Ti lidé sem nechodí jako přátelé a hosté, ti lidé sem chodí vydírat a mstít. A nikdo neví, zda je jich 50%, nebo 100%. Do duší jim nikdo nevidí a Merkelová stále žije. Některé děti v Evropě už ale ne!

 Srdce bolí, duše sténá, Merkelová se směje...