Západní politická scéna je už rozvrácená a politické mrtvoly Evropských hodnot šíří kolem sebe stále větší puch. A současně je vidět, jak kobyla z Bruselu zoufale kope před svou smrtí. Velká Británie už prchá a my ji budeme následovat. Zítra, za rok, těžko říct, ale skoro chcíplou mrtvolu z Bruselu už je třeba zahrabat. Příliš páchne.

 

Jak se přibližovaly volby ve Francii, bylo stále více do očí bijící účelové obviňování kandidátky proti Bruselu Marine Le Penové. A i načasování, kdy dokonce žádost o odebrání imunity byla napasovaná na volby ve Francii a nyní ve finále bruselská inkvizice zasahuje.

 

Evropský parlament zahájil proceduru, jež by mohla vést ke zrušení imunity francouzské nacionalistické europoslankyně Marine Le Penové, která je vyšetřována pro podezření z fiktivního zaměstnávání svých spolustraníků jako poslaneckých asistentů. Le Penová v neděli postoupila ve francouzských prezidentských volbách do rozhodujícího druhého kola, které se uskuteční 7. května.

O zrušení imunity Le Penové požádala v polovině dubna francouzská justice, která se od března marně snaží političku předvolat k výslechu. Le Penová to ale s odvoláním právě na svou imunitu ignoruje. Aféra zatím neovlivnila míru voličské podpory. A pokud přidáme zablokování půjčky na volby pro její kandidaturu a možnou půjčku z Ruska jako mediální zločin, vydíme západní (probruselskou - sluníčkářskou) demokracii v plné nahotě!

A stejně tak šaškárna ministra zahraničí probruselské vlády prezidenta Hollanda, který prý má naprosto přesvědčivě  důkazy, že sarin byl od nepřítele západu a od přítele Putina Asada, což prokazuje - vlastně co to prokazuje?

 

Že francouzský ministr je velice vtipný: svět žasne, proč by v době, kdy Asad jednoznačně vyhrává a vyhání mírové teroristy za pomoci Ruska, najednou proti sobě sarinem poštval celý svět. A pan francouzský probruselský ministr oznámil toto:

Analýza vzorků odebraných francouzskými tajnými službami v syrském Chán Šajchúnu ukázala, že chemický útok na toto město byl spáchán smrtícím nervovým plynem sarinem. Sdělil to dnes francouzský ministr zahraničí Jean-Marc Ayrault. Podle něj není pochyb o odpovědnosti syrské vlády za incident, při němž 4. dubna zahynulo přinejmenším 80 lidí. 

Francie podle Ayraulta ví ze "spolehlivých zdrojů", že postup výroby plynu použitého v Chán Šajchúnu je typický pro metodu vyvinutou v syrských laboratořích. A jaký že důkaz má pan probruselský Ayrault?

„Chemický vzorec použitého sarinu měl nést shodné znaky s granátem, který byl použit v dubnu 2013 vládními vojsky v syrském městě na západě země… Podle rozvědky a francouzské vlády je jasné, že sarin pocházel z některé ze syrských armádních laboratoří.“

Jakub Szántó

zpravodaj ČT na Blízkém východě
 
 

 

Nic proti těmto závěrům slavného experta a českého zpravodaje Szántó z Izraele, jenom by nebylo na škodu připomenout, že v onom roce 2013 byl Asad ve stejné ofenzívě proti mírovým teroristům jako dnes. A zrovinka stejně jako dnes  se tam objevil sarin ve formě granátu, který prý Izrael předal Francii, a  který zvrátil situaci, neboť se míroví teroristé opět dostali do hry a senátor USA Mc Cain je dozbrojil.

 

Následně tam vstoupilo Rusko  a začalo hnát mírové teroristy svinským krokem.

 

I toto je z roku 2013

Izrael, USA a Francie mají opět jasno. Použijeme násilí

 

 

 Pýcha a pád Francie -  La Défense - mnozí možná pochopí (kteří tam nebyli) dvě odvrácené tváře Paříže, či Francie. Na jednu stranu nabubřelost a bohatství, na druhé černoši, muslimové, bída a chudoba. Snad nikde jinde tyto dvě polohy tak vidět nejsou.

 

Kafemlejnek žvástů o Le Penové, Sýrii, rozvracečích socialisté unie a další perly značí, že ve Francii jde o hodně, což prokázala i mistrným tahem Le Penová, která si Macrona přímo namazala na chleba. Zatímco v kancelářích jednal o světlých zítřcích, Le Penová byla mezi dělníky, kteří jsou zoufalí, že výroba se jim stěhuje do Polska. A Macron to "sežral" i s navijákem. Ti dělníci, ti ho hnali. V přímém přenosu. Mimochodem říká se o Macronovi, že na funkci ve 39 létech je mladý, nezralý.

Ale v průměru se svou manželkou je jim padesát jedna a půl let. Takže to zase v průměru tak málo není...