Napsat mírněji nadpis by byl zločin. Naopak je napsán ještě mírně. A příští dny ukáží, jak zuřivě budou řvát ti, kteří jsou přisáti na penězovody a bezostyšně okrádají všechen pracující lid! Pracující lid celého světa! A my je známe velmi dobře. U nás Teličkové, Jourové a další špína, která si cpe kapsy, zatímco lidé nemají ani na zaplacení nájmů, přestože poctivě pracují!

 

Donalde Trumpe, díky, že po návratu do USA jste zatřásl špínou, která především v Evropě stále ještě posiluje a utiskuje obyčejný lid. A než se Evropa vzmuží a ten Augiášův chlév vymete také, bude ještě chvíli trvat. Možná i proto, že Evropou se stále ještě šíří obludárium prapodivných ženomužů a zatímco muži se krčí v koutku, řve na ně jakési genderové, či homosexuální LGBT slipové hnutí.

 

Prezident Donald Trump se vysmál oteplovačům, když prohlásil, že v případě vypovězení smlouvy o klimatu se zvedne teplota Země v roce 2100 o 0,2 stupně. Takhle malinko, ukazoval prezident Trump. „Byl jsem zvolen, abych zastupoval obyvatele Pittsburghu, ne Paříže,“ prohlásil Trump v narážce na centrum těžkého průmyslu ve státě Pensylvánie, kde v loňských volbách získal na svou stranu tradiční levicové voliče demokratů. Demokratický starosta Pittsburghu Bill Peduto jej v reakci ujistil, že město bude pokračovat v plnění pařížské dohody „pro naše lidi, naši ekonomiku a budoucnost“. (Podle voleb si však občané myslí to, co Donald Trump a doplňovací volby to potvrzují)

 

Ocas, který vrtí psem, nechápe Trump

"V roce 2015 zelený klimatický fond a jeho výkonný ředitel řekl, že financování tohoto fondu by se navýšilo o  246 miliard dolarů ročně. A nikdo neví ani, kam ty peníze míří. Nikdo není schopen říci, kam ty peníze jdou. A samozřejmě ti, kteří nejvíce znečišťují svět, nemají žádné závazky z tohoto fondu. Přitom ta dohoda zabraňuje vzniku čistých technologií z uhlí v USA a doly se zavírají. Ta dohoda je masívní přerozdělení USA ostatním zemím," vysvětlil Trump.

 

Fascinující na tom je, že prezident Trump ani jednou neřekl nic v tom smyslu, že nechá zaneřádit svoji zem. Naopak, že chce, aby USA a tím svět díky USA byl čistší. Ale že USA, které jsou šíleně zadlužené, nemohou nést náklady za celý svět. Že mizí peníze v bezedných dírách šmejdů, co nedělají nic a předpovídají, jak bude v roce 3000. Že z USA mizí práce pro obyčejné lidi, ale svět se jim směje. Že USA nemají na obnovu země, mostů, silnic a měst, ale mají dotovat celý svět.

Samozřejmě v příštích hodinách a dnech bude slyšen šílený ryk těch, kteří natahovali pazoury a hlásali, že když nedostanou peníze, padne celá planetární soustava. Všichni obchodníci s deštěm, všichni ti, co jsou přisáti ke strukům penězovodů. Ten ryk bude šílený a neutichající, jak další a další budou přicházet o bezpracné zisky.

 

 

 

P.S. Václav Klaus v knize "Modrá, nikoliv zelená planeta" upozorňuje, jak vědečtí experti mnoho let hlásali, že po roce 2020 bude svět bez energie a zásoby ropy budou vyčerpány. Pak titíž vědečtí experti oznámili: Energetika - Londýn 12.listopadu 2012 Spojené státy se díky nové těžbě z břidlicových hornin stanou do roku 2017 největším producentem ropy na světě, předpovídá Mezinárodní agentura pro energii. Ještě o něco dříve se USA dostanou na první příčku na světě v těžbě zemního plynu a perspektivně dosáhnou soběstačnosti v energii. (To, že nejsou největším exportérem, není zaviněno množstvím zásob, důležité je, že jsou větší zásoby, než v devadesátých létech titíž experti tvrdili)