Když v roce 2008  John Alam z americké Cambridge jako lékař a vedoucí výzkumník v biotechnologickém ústavu ve významném lékařském časopise Lancet uvedl, že Mc Cain zemře do deseti let na rakovinu, vypadalo to, že je to opoziční zpráva z týmu budoucího prezidenta Obamy.

Stejně tak, když Mc Cain podporoval všude americké zabíjení a lidé žasli nad jeho šílenstvím organizovat války a v místech, kde se objevil, byly náhle chemické zbraně připisované tu Rusku, tu Sýrii a a Asadovi, či Iránu a následným hrůzám, kdy v důsledku falešného obvinění zemřelo na milión obyvatel, mnozí zkušení odborníci to přičítali šílenství ze zabíjení ve Vietnamu a následnému letitému uvěznění v kobkách vietnamských věznic.

 

Šílené navíc je, že tento mezinárodní terorista doposud je významným americkým senátorem. Dokonce mnohdy mnohými ještě uznávaným.

 

A právě proto, že tenkrát tuto desetiletou prognózu vyslovil vlivný lékař z týmu Baracka Obamy (Demokratické strany), byla jeho vyjádření brána jako drsný předvolební útok.

 

Výsledek obrázku pro washington post logo

Blíží se desátý rok a...

Washington - Vlivný senátor Spojených států John McCain má mimořádně zhoubný nádor mozku, takzvaný glioblastom. V prohlášení se souhlasem arizonského senátora to ve středu místního času (dnes nad ránem) sdělila podle agentury AP klinika Mayo, kde se McCain podrobil odstranění krevní sraženiny nad levým okem. Glioblastom je označován za nejagresivnější typ mozkových nádorů. Studie uvádí, že pacienti s touto diagnózou umírají v průměru do třech měsíců a pokud jsou optimálně léčeni, pak v průměru jeden rok. Například senátor Edward M. Kennedy zemřel na stejné do pověstného roka a dne - za čtrnáct měsíců. Zda je to dobré, či špatné pro prezidenta Trumpa dnes nelze odhadnout. Ale...

 

Lidské je přát uzdravení, či hezkou, bezbolestnou smrt. Jsou však jedinci, kteří si zaslouží umírání a smrt takovou, jakou připravovali jiným. Americký senátor Mc Cain je jedním z nich...

 

 Psali jsme

Kdo je vlastně šílený zabiják USA John McCain?