Stejně jako u nás některé skupinky čítající několik desítek lidí, kteří dělají totalitní cenzuru, i v USA je stále více očividné, že moralisté jsou namočeni v největších korupčních kauzách a zoufale stylem "Zloděj křičí chyťte zloděje" útočí, přičemž vylézají na povrch jejich zločiny proti demokracii a svobodě.

 

 

Vyšší princip - gestapo

A zatímco u nás jde o slovní opozici, kterou u nás dnes cenzoruje Chovancovo ministerstvo a Evropské hodnoty to náležitě využívají

politikům v USA a jejich nohsledům protékají rukama skutečné, dohledatelné špinavé  peníze či korupční nabídky.  Dalík si za to má odsedět 5 let, tito "čistí" lidé v USA dělají dokonce výpady proti Donaldu Trumpovi a chtějí ho sesadit z funkce. 

 

Šílené je, že naše Evropské hodnoty se za ně ukrývají i s ústavem proti jiným názorům ministra Chovance z ČSSD. Přitom děsivý nátlak na nesvobodu slova dělá několik desítek lidí: Zoufalá snaha umlčet opozici vede Chovanec s Romancovovou a Herman za KDU-ČSL s Bělobrádkem, který létá pro instrukce do USA.

(Co bude po volbách se uvidí, protože ČSSD má stále menší podporu a že by získalo silové ministerstvo po volbách je stále více nepravděpodobné. Lidé si totiž nátlak na umlčení jiného názoru stále více uvědomují. A je to vidět i k příklonu k EU, kde s ní  nesouhlasí až 60% občanů, což je až 6 miliónu lidí a další jsou minimálně nespokojení).

A všímejte si, jak je nátlak na Trumpa od Clintonové a neziskových organizací plus dříve preferovaná média v USA náramně podobný s nátlakem nedemokratické ČSSD, její cenzurní skupinkou a nátlakem na opoziční názory podporované partou kolem Hermana, Bělobrádka a Gabala včetně veřejnoprávní Čt. Dohromady u nás asi 100 lidí + lokajové, kteří zde dělají represe na každého, kdo může ovlivnit volební zisky ČSSD a KDU-ČSL. A zneužívají k tomu jakési úsloví prý proruské.

 

 

A i Donald Trump bude patrně čelit vyšetřování za údajné maření spravedlnosti v záležitosti údajného zasahování Ruska do amerických prezidentských voleb. Zvláštní vyšetřovatel Robert S. Mueller již začal konat. Celou věc však zamotává zjištění CNN, že tři členové jeho týmu přispěli na kampaň demokratů i Hillary Clintonové osobně. Do zahájení vyšetřování Muellerova týmu však nyní zasáhla alarmující informace, která zpochybňuje objektivitu vyšetřování Podle zjištění jinak vždy protitrumpovsky laděné zpravodajské televize CNN, hned tři členové vyšetřovacího týmu přispěli na volební kampaň demokratů, a to včetně prezidentské kampaně Hillary Clintonové. Údajně se mělo jednat o desítky tisíc dolarů, které darovali před rokem 2016 a následně přímo na kampaň Clintonové.

A to není vše, protože lze nalézt další důkazy, jak záhadně nezištně byla propojena chudá Ukrajina s nadací rodiny Clintonů, jinde zase Sorosova nadace a Ukrajina s Ruskem a Maďarskem, neboli stále stejné

 

Zloděj křičí chyťte zloděje!

 

 

 

A že s tou korupcí lidí z USA to není zase tak horké a čistota dokonce velvyslanců Demokratické strany v České republice byla jaksi minimálně na hraně lze snadno dohledat:

The Observer odhalil spojení Clintonové s osobami blízkými Kremlu.  Sberbank je největší ruskou finanční institucí. A Panama Papers, které odhalily světové boháče schovávající se v daňových rájích, ukázaly i zde na propojení banky s  Hillary Clintonovou. Tony Podesta s bratrem v roce 1998 založil lobbistickou firmu, která byla a  je ve Washingtonu dodnes známá těm, kteří znají zákulisí Demokratické strany. Bratr John Podesta byl náčelníkem štábu někdejšího prezidenta Billa Clintona a později poradcem končícího prezidenta Baracka Obamy.

 Zákony Spojených států vyžadují, aby byly lobbistické firmy řádně zaregistrovány a aby bylo jasné, v čí prospěch působí. U Podesta Group jde o ruskou největší finanční instituci Sberbank. Bratři Podestové přitom současně pro Hillary Clintonovou získávali finanční prostředky na chod její kampaně a tvořili strategii. Takže kdo vlastně byl ve skutečnosti propojen na Rusko a Ukrajinu "donátorstvím a lobingem"?

 

Takže ani nepřekvapí, když se zjistilo, že:

Americký velvyslanec lobboval za zrušení aukcí na léky | E15.cz

Americký velvyslanec lobboval proti zavedení elektronických aukcí ...

Žádná korupce, pouze lobing. A buršové jsou v haptáku...

 

Jako vejce vejci...

Je potom divné, že tito prominentní lidé útočí na Donalda Trumpa a tvrdí, že byl v kontaktu s Ruskem. Že lidé kolem něho korumpovali. Přitom lze nalézt jasné důkazy, že to právě bylo opačně, zatímco o Trumpovi jsou to jenom dohady cucané z prstu. A totéž u nás: stačí napsat fakta o ČSSD a rázem je to protistátní činnost, kterou pronásleduje Chovancovo ministerstvo pravdy, protože za napojení na Rusko by se každý soudný veřejně Chovancovi a ČSSD vysmál. A přibližně 100 lidí z toho evidentně politicky profituje se stranami ČSSD a KDU - ČSL. Stejné jako za bolševika, kdy každý kritik KSČ byl imperialista a vlastizrádce.

Nic nového pod sluncem, pane ministře Chovanče! A stejně tak byl za totality nátlak na omezení peněz pro opozici a dokonce se pár lidí muselo odstěhovat - viz skvělý pan Kantorek, který včera zemřel. Ale represemi na pravdu nikdo nikdy nezvítězil. Právě naopak: uvědomuje si to oněch cca 100 lidí kolem Sobotky a Chovance, či jejich patolízalů? Mimochodem, jak je to s dluhem Altnera? Normální občan by už byl na ulici...