Bleskové zprávy

Režisér Kusturica a herec Seagal se stali bezpečnostní hrozbou pro Ukrajinu

Vážně s těmiito fanatiky z Ukrajiny máme něco společného? Ministerstvo kultury Ukrajiny se rozhodlo přidat do seznamu osob „ohrožení národní bezpečnosti“ dalších 27 lidí. Toto rozhodnutí bylo přijato na základě návrhu bezpečnostních služeb v zemi. Příkaz vydalo Ukrajinské ministerstvo kultury. Na černé listině jsou včetně srbského režiséra Emira Kusturici, americký herec Steven Seagal, ruský filmový režisér Stanislav Govorukhin, spisovatel Jevgenij Grishkovets, herec Vasilije Lanovoy, zpěváci Naděžda Babkina a Stanislav Peha a další. Ve své nejnovější verzi je tam zařazeno už 112 lidí.  
Komentář (0) Zhlédnutí: 96

Pod vládou ČSSD strašné - ekonomika hoří!

Platební bilance v červenci: odtok peněz v hodnotě  - 38 miliard, platební schodek skončil na výši - 27,4 miliard! Za jeden měsíc! To je ta excelentní bilance vlády Sobotky na závěr vládnutí? Prý se to zatím kompenzuje. A nyní se započítá razantní zvýšení mezd státních zaměstnanců...
Komentář (0) Zhlédnutí: 167

Petice za prohlášení Sorose teroristou dosáhla v termínu 147725 signatářů

Petice za prohlášení Sorose teroristou , kdy je potřeba docílit počtu 100 000,  dosáhla v daném termínu 147725 podpisů a nyní bude odeslána k vládě Donalda Trumpa. Za připomenutí stojí, že signatáři požadují nejen aby byl Soros brán jako nepřítel USA a terorista, ale i součástí je žádost propadnutí majetku Open Society Fund. (U nás propagující a finančně podporující neziskové organizace kontroverzního typu, z Maďarska vykázané) Další postup budeme sledovat.     
Komentář (1) Zhlédnutí: 102

Rusko přidává plyn navzdory sankcím

Ještě před pár měsíci upozorňovaly ratingové společnosti z Wall Street, že krize trvá, protože lidé si v Rusku málo půjčují. Takže poslední zpráva potvrzuje trend Ruska - nárůst za jeden měsíc Nárůst půjček bank od centrální banky v Rusku je o 736 miliard rublů, což je 1,6 krát více ve srovnání s předchozím měsícem na 2,1 bilionu rublů. Ze zprávy „Interfax“ vyplývá, že podíl vzrostl za poslední měsíce z 1,6% na 2,5% závazků úvěrových institucí. Co si příště "hvězdy z Wall Street" vymyslí?
Komentář (0) Zhlédnutí: 127

Dva čtyřprocentní skoromanželé Cibulka a Jagelka dostali z Barrandova výhazov

Táta a táta dostali padáka. Spíkr Cibulka to potvrdil, že navíc končí i jeho registrovaný partner Michal Jagelka. „Musíme bohužel potvrdit, kampaň vyústila v naši definitivní likvidaci,“ tvrdí oba „skoromanželé“. Moderátorské duo vyhodil ředitel kvůli nízké sledovanosti, která je pro společnost klíčová. Což možná napadne korektní Šabatová, jak je u ní zvykem. „Hledat za jakýmkoli naším krokem něco jiného je bezpředmětné. Jsme soukromá televizní skupina, kde platí, že o všech věcech od programu až po výběr nebo nasazení moderátorů rozhoduje generální ředitel,“ stojí v tiskové zprávě stanice. Že by se ...celý článek
Komentář (0) Zhlédnutí: 225

Nejnovější články

Nejčtenější články za poslední měsíc