Je pátek večer - zpravodajství. Na Čt 24 děsí klimatický extremista Beránek z Greenpeace s dredovou Tvarůžkovou občany, že se příští dny, týdny a roky upečou a v té samé chvíli varuje Prima, že už v září budou místy mrazy až -7 stupňů a lidé si mají dát pozor. A do toho zemědělci pláčí že jim vše pomrzne.

 

No nekupte to, jedni bojují proti mrazu, druzí proti horku. A vtip extremismu: obé zaplatí daňový poplatník. Současně mu vláda ukradne peníze na horko a na zimu.

Není to úžasné?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Beránka jsme měl vždycky rád a Beránek je zastánce jaderné energetiky. Nejdřív nebyl, pak změnil názor, vždy byl ochotný k diskuzi. Lidovec Bursík v roce 2003 vystoupil z KDU-ČSL, v roce 2004 vstoupil do Strany zelených, aby Zelené infiltroval a Beránka vyštval, Bursík se vnutil do funkce předsedy Zelených i s přítelkyní Jau Jau Pajerovou a po volbách 2006 si padli do náruče s ODS a KDU-ČSL. Takhle nechutně "dělají" politiku lidovci, podvádějí, lžou, jde jim jen o koryta: KDU-ČSL-Bursíkovi Zelení-TOP09-STAN-Praha Sobě- Pro Hradec a další lidovecké klony.
  Masaryk lidovci pohrdal a nesnášel je. Karel Čapek o lidovcích řekl: "Trochu pomoct, hodně škodit, to se může vždycky hodit."

  Švédské Zelené zase infiltrovali islamisti.
  "V souvislosti s nedávnými obviněními namířenými proti jeho straně, zakladatel švédské Strany zelených Per Gahrton přiznal, že se islamisté snaží proniknout do švédských stran a získat vliv ve švédské politice."
  http://svobodnenoviny.eu/zakladatel-svedske-strany-odhalil-islamistickou-infiltraci-do-politiky/