Prý prezident Zeman má zásluhu na zabití dvou lidí na Slovensku. Dělal si legraci, jak zlikvidovat pomatené novináře. A prý narkomafie ho poslechla, řádí protihradní ekipa. To  Alexandra Udženija jako demokratka za slovní ataky použije rovnou fyzické násilí. A hrdě se k tomu hlásí. Klidně budu fackovat a používat fyzické násilí dál, vykřikuje občanská demokratka.

 

A kupodivu organizace proti násilí mlčí. Žena teroristka, žena brutální je něco jiného než muž terorista, než muž brutální, fyzicky na slovní ataky ženy odpovídající.

 

Zajímavý demokratický názor. Takový genderově vyvážený. Když žena používá na muže slovní ataky a muž jí vrazí facku, je to genderově zočin. A ženské organizace volají do zbraně. Když muž (Richter) použije slovní ataky a žena, no žena, prostě křehká Alexandra Udženija  mu vrazí facku, genderová lobby jásá.

A protože zákon jako v Německu není, musíme to řešit ručně, tvrdí Udženija

Od 1. ledna v Německu platí zákon, který ukládá sociálním sítím mazat takzvané nenávistné projevy, takzvané fake news či „rasistické“ a „xenofobní“ příspěvky – a pokud by tak nečinily, ukládá vysoké pokuty (50 milionů eur). První místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija v TV Barrandov řekla, že bychom o zavedení této věci měli uvažovat i u nás. „Pokud na tom bude nějaká shoda, že bychom i my tady s tím něco udělali, tak jsem jedině pro,“ řekla.

 

 Takže to shrňme, jaké dle ODS, gender studies a Alexandry Udženiji pravidlo rovnoprávnosti v praxi je

Pokud žena bude slovně atakovat muže a ten použije facku, je to genderový zločin a muži hrozí i vězení.

Pokud muž slovně atakuje ženu a ta mu vrazí facku, je to genderově správné, neboť muž musí být genderově korektní vždy a žena jako teroristka je stejně něžnou ženou.

 

Hlava XXII chtělo by se zvolat. Jenomže my nejsme na vojně, není válka a ODS by měla ukázat, jak to se skutečnou demokracií a skutečnou svobodou a vyvážeností myslí. Jak jde příkladem hrubého násilí, ať je to muž, nebo žena. Nebo jenom ODS používá proklamace, hraje divadlo a přitom naopak jde příkladem, jak se má v praxi řešit odlišný názor, byť třeba i hruběji vyslovený?

Káže vodu a pije víno, je dávné přísloví. U Alexandry Udženiji a ODS to platí dvojnásob. Vážně to přejdou demokratické strany (jež samy sebe do této role pasovaly) bez povšimnutí? Takto se vážně řeší spory mezi pohavími? Jak funguje zákon v praxi, Alexandro Udženije?

 

Sama Udženija říká: když se mnou nebudete souhasit, vražte mi facku. Je to normální, demokratické.

Ano, dala jsem mu výchovnou facku, a víte co? Nebyl to zkrat, nejsem si jista, zda bych to neudělala zase. Nesnesu hulváty, kteří si myslí, že jim všechno projde a chtěla jsem se nějak postavit za kolegyni,“ uvedla na svém facebookovém profilu Alexandra Udženija.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/udzenija-vrazila-facku-zastupiteli-hrde-se-k-ni-hlasim-rika-zastupitelka-1qo-/zpravy-domov.aspx?c=A180228_135101_ln_domov_sk

Ukrajinský model fackování politiků je ten nejdemokratičtější. Rus Žirinovskij nechť je mi příkladem, myslí si tato skutečně demokratická, křehká žena z ODS. A demokratické strany přikyvují. Něco tady smrdí, nemyslíte?

 

 

P.S.  Ano, východní kultura k nám přechází:  Udženija je druhá Sobčaková. Fackovat či polévat...

Ksenija Sobčaková
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jaroslav Matuška

  Udženija vrazila facku zastupiteli.:


  Hrdě se k ní hlásím, vzkázala politička LIDOVKY.cz

  Souboj nebo duel je dobrovolné střetnutí dvou osob se zbraněmi, které se řídí pravidly a má poskytnout satisfakci uraženému, to jest odčinit předchozí urážku, resp. obnovit jeho čest. Výzvou k souboji /"hozenou rukavici"/ uražený prokázal, že si své cti cení víc než života a tím se urážky zbavil. WIKI

  Místostarostka Prahy 2 Alexandra Udženije nesnáší hulváty, kteří si myslí, že jim všechno projde. Nejednalo se spíše o nezvladatelnou impulzivnost? A to prý vlastní zbraň...

  Impulzivnost: sklon k rychlým až zbrklým, navenek energickým, ale často unáhleným aktivitám, způsobln reaktivity, k málo uváženému rozhodování /např. pod vlivem afektů/, který může být nejen psychosociálně, ale i geneticky podmíněn. SCS.ABZ.CZ

 • Návštěvník - Jaroslav Matuška

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - Jaroslav Matuška

  Módedáma Sobčaková! Chová se jak Marfuša!

 • Návštěvník - Karel

  Odporne baby, osklivky a demagogicke blbeny. Marfuse, otravujici nas svet nenavisti.

 • Návštěvník - Karel

  Nejsem proti zenam. Ale ctim stare prislovi: Beda muzum, kterym zena vladne!
  Ovladat chlapa je jeich odveky cil. Zbabelec zustane a stane se onuci, chlap odejde a blahoreci svemu osudu, ze se te hyeny zbavil.
  Mne se to stalo v zivote dvakrat, pokazde to bylo stejne, stejny scenar i konec.
  Vidime to vsude tam kde to skripe, nejvic v Nemecku.

 • Návštěvník - Jarmila

  Dobrý den, bylo to dost ubohé, ta facka, to měli spíše vyhodit toho zastupitele ale napřed by se měl všem co nadával,omluvit, přeji hezký den.Jarmila

 • Návštěvník - Austin

  http://www.anpud.org/author/pinga89/ The main focus on a grotto is Santa himself and he really in order to offer be re-decorating. kind of human. Firstly he in order to offer have an actual beard and real grey hair. The fake beards and wigs are always obvious to children help to make them start question actuality of increased. His suit does not have to be like a traditional Santa it also does would need to look like real clothes rather rather than a costume. These shoes shouldnt spoil the costume either. Black boots and wellies work fine, having said that i have seen Santas with trainers which dont look right at just.