A to, že reklama na demonstrace běží po 24 hodin ve veřejnoprávních médiích těchto zemí je také jenom náhoda. Možná i ty vraždy na Slovensku jsou jenom náhoda zrovinka do doby nepokojů vsazená.

 

A také nevěřte tomu, že řetězce miniwebů sdílející informace s ČTK a Českou televizí jsou koordinované. Vše je spontánní a kdo by pochyboval, vytvářel by HOAX a Fake News. To, že Česká televize a Český rozhlas včetně ČTK informuje, kdy proevropské demonstrace vypuknou není zaručeně vyhnat lidi do ulic, ale proto, že jsou veřejnoprávní média strašně poctivá a strašně poctivě informují, co se kdy a kde bude dít.

A tyto služby dělají rády a pro blaho občanů.

A že nepouští nikoho s názorem proti Evropské unii do veřejnoprávních médií?

V tom skutečně, ale skutečně není úmysl zabránit pluralitě názorů, ale pouze proto, že schází vysílací čas pro tyto názory...

 

Tak třeba Slovensko

Včera byli Slováci nejvíce prosperující zemí v regiónu, lepší než Česká republika a euro jim strašně pomohlo a dnes Kiska hlásá, že je na tom strašně. A takový prezident Kiska ví, o čem mluví. Když řekne, že je tam strašně tak je to pravda a nic než pravda. Fakt je záhadou, proč slovenské noviny s jásotem psaly, jak dohnaly Českou republiku a Bratislava je na tom už dokonce líp, než Praha. Že by se to k tomu inteligentnímu prezidentovi na Slovensku nedostalo? Proč to před ním tajili?

 

Jenom by bylo fajn, kdyby nedělali z lidí hlupáky. Vraťme se do Čech.

 

Normální člověk by řekl, že protestovat budou ti, kteří tíhu totality nesli na svých bedrech. Ale zrovna ti (až na výjimky) se těchto orgií nezúčastnili.

Proč zrovna této generaci je to lhostejné? Není to tím, že s komunisty a Ondráčkem to nemá nic společného, ale Člověk v tísni a další NGO po celé zemi a i u sousedů vytváří organizované protesty, protože jsou v těžké defenzívě? Má, nebo nemá pravdu Fico o Sorosovi? Nikoliv, že by se všude účastnil osobně.

 

Fakt je jenom náhoda, že všude vyrážejí do ulic převážně mladí lidé, fakt je náhoda, že většinou jsou organizovány lidmi, napojenými na Open Society Praha? A kdo že to je? Samozřejmě organizace, dělající povstání na půlce světa - jsou to profesionální demonstranti vytvářející arabská jara, Majdany a dnes se to přesunulo na území V4. Vlastně ne, V3, protože maďarský premiér Orbán s nimi vyrazil dveře i s futry a nyní je tam relativní klid.

 

A zde jsou další snímky generace, co úpěla pod komunistickou diktaturou, ukázky z Aktuálně.cz

detaily jako další důkazy

 

 

A do třetice

 

Prostě po propadáku Báry Štěpánové to muselo s akcí "student v tísni" organizovaně vyjít

 

Obrovská demonstrace s Bárou proti komunistům, co nám předložila Čt a ČTK a jaká byla skutečnost!

 

 Otázka je: kolik novinářů je zaháčkováno v OPEN SOCIETY SOROS PRAHA a kolik je skutečných, slušných novinářů, hledajících fakta? A takto se manipuluje v demokracii s celými národy, dokud nevypuknou Majdany a neupalují se lidé. To pak jsou žně: ti novináři mají o čem psát a odměny se zvyšují.

Ale je ten hyenismus skutečná demokracie?

 

 

 Nebuďme ovce, všímejme si, kdo stojí v pozadí a nenechávejme s sebou manipulovat. Protože ta manipulace je skutečná totalita! Nikoliv falešné obviňování!

 

Nebuďte ovce, ověřujte si vše z různých pohledů. Jedině tak získáte skutečný obraz, o co ve skutečnosti jde!

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Teraz tomu opravdu neverím. Na druhú stranu, keby Fico padol, nahradia ho euroskeptici typu Sulík a Matovič, to nie je žiadna výhra pre eurohujerov. takže pochybujem, že by za tým bol Soros. Aj keď je mi jasné, že Soros má prsty všade. Fakt  konšpiracia mi tu nedáva zmysel.

  http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Martin

  Dovolím si odpovědět: vždy v nějakém prostoru nastanou povstání. A vždy neziskovky. A vždy se jedná údajně o pomoc Romům a běžencům. I na včerejší otázku řekl Soros, že s Kiskou jednal o Romech. A že žádá běžence do Evropy je důkaz dokonce z OSN. A stačí si zadat Open Society Praha Soros u nás a je každý v šoku, kdo je tam propojen. Proč mu jde o destabilizaci však nedokáži ani odhadnout natož odpovědět. I v USA žádají, aby byl persona non grata.

 • Jana

  V odpovědi na: Martin

  Ehm, jde o to, že volby můžou být nejdříve za 6 měsíců, je to tak? Takže otěže přebírá Kiska. Fico se už kdysi vyjádřil, že snad nehodlá ani kandidovat nebo ano? A i kdyby, stačí se podívat na to, co se má příštích 6 měsíců důležitého řešit. Je to Dublin IV a je to změna celosvětových pravidel v rámci migrace na půdě OSN a taky oslabení V4? Fico je eurohujer, takže půjde spíš o ty uprchlíky, bez nich nemůžou některé strany udržet do budoucna svůj vliv v EU.

  Teď uvidíme, jestli nějak změní situaci výsledky v Itálii, už ztrácí tolik, že to začíná být na hození ručníku do ringu a obnovení podmínek spolupráce svobodných států jako to bylo kdysi, což bychom všichni asi chtěli, že? ;)

 • Jakub

  Tohle je opravdu skrytá pravda jako řemen, proč jste se nezeptali? Bych vám to všechno řekl a popsal jak to bylo? Navíc to není úplný. 
  Přesně jak píšete, v pátek, hned jak byl zvolen nějakej ten Ondráček nebo co, se mi ozvaly hned 2 neziskovky (Člověk v tísni nebo co a Sorosova mládež). Ta první nabídla 300Kč, druhá 500Kč za účast na pondělním demíčku. Určitě je vám tedy hned jasné, jakou jsem zvolil.
  Prý se budou bojkotovat komunismusti, co nepatřej do vrcholnejch pozic policie nebo co?! Nevím přesně co to je, nebo bylo. Prý zavraždili nějakou Horákovou a spoustu dalších. Tu ale neznám a nikdy jsem o ní neslyšel. Taky prej mlátili a utlačovali kohokoliv kdo se jim znelíbil a za hranice se nemohlo. Pak taky něco s Masarykem bla bla bla.
  "Řeknu vám, přednášek z historie už mám dost, pořád mě chce někdo poučovat," pověsil jsem telefon paní z neziskovky. S prosíkem zavolala znou, že prý stačí když jenom příjdu. Že jde stejně úplně o něco jiného, vyšší dobro globalistů/fotbalistů, že prej musíme porazit Rusko v hokeji a já nevím co ještě. Ten hokej mě fakt naštval, to je pravda.
  Každopádně pětistovečka se hodí, navíc prej pade za každý nasdílení na FB a další kilíčko za každýho, koho vezmu s sebou. Vyšlo to parádně, dva kámoši se chytli hned na můj první postíček(ani jeden z nich ale nevěděl co že se to chystáme dělat). Když prej navíc budou dva, proplatí mi nějakej strýc Soros i benzín. "No tý jo, asi to musí bejt fakt velký. Možná bych si o těch Komunistech měl něco přečíst, ať tam nestojím jako trubka a vím co mám křičet," říkal jsem si.
  Jenomže přišel zvrat, v Hradci prej bude taky nějaký demo a možná i za víc. Můžu si prej vybrat a nemusím jet až do Prahy...co stím, sakra. Spočítal jsem prašulky a rozhodl se pro Prahu.
  Jen co jsme přijeli na Václavák, všude samej organizátor s páskou přes ruku. "Tady máš bílej papír mladej, sroluj si ho do ruličky," podal mi jeden z nich A4. "Kdyby se někdo ptal, co to jako je, řekni že symbolickej obušek,"dopověděl. Dobře, dobře, kroutil jsem hlavou nad tím nesmyslem. Přiběhl další: "Chlapi, poslouchejte co budeme křičet." Komunisty nechceme, Babiše nechceme, Okamuru nechceme. "Prostě poslouchejte a chytnete se," dodal a odběhl. Další! "Bože můj," pomyslel jsem si, ty nám snad nedaj pokoj! Prej že se máme podepsat kuli účetnictví a pak na druhej papír kuli nějaký poklici/petici nebo tak něco.
  Jenom jsme to dopsali, začal rachot, jakej jsem neslyšel ani na posledním koncertu Sepultury. Bylo to tak hustý, že jsem si musel omotat dredy kolem uší, abych nezešílel. Po dost nepříjemném pohledu jednoho z organizátorů, jsem se ale taky musel přidat.
  Všude okolo samý mladý holčiny z neziskovek (už je z nám z předešlých demíček) roznášely čaj s rumíčkem (zima byla, to jo). Těch starejch páprdů všude okolo, jsem si po pravdě radši ani nevšímal (trochu mě děsej a navíc mě dost prudí, že za stejnou práci dostávaj víc).
  No a tak jsem zase zamakal. Nic na tom není, brigádka. Prašulky od hodnejch strejdů, se válej doslova na zemi. Stačí je sebrat. Snad jste si nemysleli, že by mě taková pitomost mohla napadnout samotnýho. O tom, kam se točí tahle planeta prostě nevím tolik jako vy. Ale přeci se kuli tomu nemusíme hádat. Že ne? 
  A teď už mě nechte, du si dát brko. Takže, slunce v duši a nohy v teple lidi, ono to nějak dopadne. Posílám srdíčko.
  PS: Příště se rovnou zeptejte, už jsem to říkal na začátku, ale ten článek není přesný.

 • Jakub Načeradský

  V odpovědi na: Jakub

  Haha... Opravdu vtipné. Jestli si myslíte, že OSF a podobné organizace se nezabředají do politiky a ovlivňování lidí, tak naivita s vámi asi jen cloumá. Nikdo neříká, že musí obvolávat lidi, už jen to, že o věci dopředu informovala zpráva ČTK nebo o ní mluvili v průběhu několika dní na ČT(a 24), a myslím, že se zmínila i Prima a Nova... To je poměrně zvláštní, protože u jiných demonstrací, třeba proti Nečasově vládě o takových demonstracích vůbec nemluvily dopředu, nebo neřekli určite čas nebo neudávali na webech odkazovanou internetovou událost na fb (Fb ČT24, ale i web Aktuálně)...Před velkou demonstrací odborů Stop Vládě, kde byla celá řada iniciativ a odborových organizací, se zmínili předem že nějaká demonstrace bude, a udali chybné datum a nezmiňovali konkrétní čas, pro přirovnání.
  A u nás asi volí tyhle jemnější metody, ale nezapomínejme kdo rozdával neprůstřelné vesty, helmy a obušky na Euromajdanu, svobodně a mírumilovně, místo jídla o němž tady mluvily, když tam vyjeli.

 • Jakub

  V odpovědi na: Jakub Načeradský

  Máte pravdu, cloumá. Dyť Vám to v tom komentáři píšu! Vy tomu rozumíte lépe než já. Dnes mi volali znovu, že prý si mám vyzvednout vestu :( vůbec nechápu proč sakra?! Kdybych si tu demonstraci aspoň našel sám, nebo jí snad, nedej Bože, sám chtěl v Hradci uspořádat třeba ze svého osobního přesvědčení, ale oni mi volali, chápete to? Všude samá reklama na demonstraci už týden dopředu!!! Je to děsný! Uličníci! Křiklouni! Ani jeden důveryhodnej kamarád tam nebyl! Ani jeden starší člověk ze své vlastní vůle, kterého bych znal! Všichni jako já, na brigádce. Ovce zmanipulovaný! Fuj, hanba, podvod, manipulace! A to s těmi médii mi ani neříkejte. Je to jako na houpačce, jednou mě pozvou na demo proti nějaký tý nový Branný povinnosti, abychom prý nesloužili pro nějký NATO v zahraničí a plivou na mě všichni že jsem fašista, pak jdu na demo na Václavák proti nějakýmu Ondráčkovi a hned, že prej piju hodně kafe nebo co. Obě demíčka přitom pěkně zaplacený. Je to hnus. Ještě jednou, svůj vlastní názor nemám, je to brigáda!

  Mějte se hezky. Posílám srdíčko :)

 • *

  Zajímavé je jedině, že chazarská menšina v Česku se poškorpila. Šimon Pánek (Člověk v tísni) proti Andreji Babišovi, který jako ministr financí posílal štědré dotace těmto politickým neziskovkám.

 • *

  V odpovědi na: *

  V roce 2016 připlulo Člověku v tísni 147 milionů ze státního rozpočtu České republiky, 618 milionů ze zahraničních státních rozpočtů, 523 milionů od Evropské komise, 172 milionů z agentur OSN.
  https://www.finance.cz/497479-neziskovky-a-stat/

 • novota

 • Anna Shetty

  Prašulky od hodnejch strejdů, se válej doslova na zemi. Stačí je sebrat. Snad jste si nemysleli, že by mě taková pitomost mohla napadnout samotnýho. router login