V poslanecké sněmovně vznikla eurosvazácká iniciativa pod názvem Evropská platforma. Poslanci z celkem sedmi klubů opět zahajují spacákovou revoluci číslo 2.  Prý projekt má být alternativou k dezinformacím. Bohužel slavná bojovnice narazila na vidle, které si sama nastavila.

 

Eurosvazačka Adamová Pekarová se nestačila divit. Pan poslanec za SPD naprosto věcně a s klidem rozebral její eurosvazácká hesla a výkřiky, kdy ani Witowská nestačila zírat. Pan Volný totiž na otázku Witowské reagoval, že se domnívá, že zahraniční politika nereflektuje veřejné mínění občanů naší země. A přes provokativní otázky, že 500 000 voličů není většinový názor a průzkumem CVVM se prý potvrdilo, že veřejné mínění je většinou proti,  exaltatované výkřiky slavné svazačky z EU ukázaly frašku, na které je tato spacáková revoluce číslo dvě založena: umlčet a zadupat. 

spacák Ruml Česká televize v roce 2000

 

Bylo na ní vidět, že demagogie dokáže pan Volný s klidem odpálkovat a ještě kontrovat: CVVM je prolhaný výzkum a jedině referendum prokáže náš vztah k Evropské unii. A na to nelze nijak odpověď zmanipulovat. 

 

Asi není daleko od pravdy: protože toto ukázala propaganda zfalšovaného výzkumu České televize na manipulaci diváků

 

 

A toto je dost seriozní průzkum z ministerstva vnitra - EUROSKOP

 

EUROSKOP: "Pouze" 61% Čechů je v září proti Evropské unii

 

 

 

Zde jsou přímo exaltované, zoufalé výkřiky eurosvazačky v přímém přenosu

Evropská platforma vs. čeští euroskeptici

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  Jo jó, "kvůli chybě externího dodavatele spadl web s průběžnými výsledky voleb" a najednou byli TOPiči nad 5 % a z Pekarové Adamové, Kalouska, Schwarzenberga, Langšádlové, Dominika Feriho poslanci.
  21. října 2017 Volební temno. Statistikům vypadává web, narychlo spustili náhradní
  https://www.novinky.cz/domaci/452555-volebni-temno-statistikum-vypadava-web-narychlo-spustili-nahradni.html
  A ejhle, ve Švédsku teď v září přesně to samé!
  12. 9. 2018 Švédské volby: Je to celé divné. Lístky, občané za plentou, chování migrantů. Vážné informace
  Víkendové volby ve Švédsku skončily pro mnohé překvapivě. Zejména liberálně levicový mainstream přijal výsledky s úlevou. Na povrch vyplouvající podrobnosti o průběhu těchto voleb ale vzbuzují spíše zděšení.
  Podivné věci se děly i po uzavření volebních místností. Během sčítání hlasů spadly webové stránky volebního úřadu, a to ve chvíli, kdy démonizovaní „extrémně pravicoví“ Švédští demokraté měli virtuální zisk 24 procent. Když stránky opět naskočily, měla tato strana už jen 17 procent a toto číslo se už do skončení sčítání nezměnilo.
  Pozoruhodnou okolností bylo i to, že ačkoliv oficiální volební web na několik minut spadl, na obrazovce švédské veřejnoprávní televize i na webu deníku Expressen stále nabíhala nová čísla, aniž by někdo tušil, odkud se brala.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Svedske-volby-Je-to-cele-divne-Listky-obcane-za-plentou-chovani-migrantu-Vazne-informace-551101

 • Návštěvník - *

  Tak koukám, že tím externím dodavatelem ČSÚ pro parlamentní volby 2017 byla pověstná firma DATASYS s.r.o., Datasys napojená na kmotra ODS Ivo Rittiga, jak zjistili novináři už v roce 2014! Datasys dál dostává veřejné zakázky, dokonce zakázky vztahující se k volbám a počítání volebních výsledků! Otřesné!

  Veřejná zakázka Českého statistického úřadu: Povýšení výkonu databázových serverů dočasnou aktivací procesorů a operační paměti RAM pro potřeby voleb do poslanecké sněmovny
  Číslo zakázky: P17V00000025
  Cena: 1 320 000 Kč
  Smlouva podepsána: 15. 8. 2017
  https://www.hlidacstatu.cz/hledat?Q=icoPlatce:00025593%20AND%20icoPrijemce:61249157
  https://ezak-czso.cz/contract_display_212.html

  Majitel firmy Datasys Miloslav Novák spolupracoval s primátorkou Prahy Adrianou Krnáčovou (ANO) ve firmě New Times Publishing a společnosti Restart_edu. Zároveň je spoluvlastníkem firmy Datasys Services, kde drží další podíl rakouská firma Klymene, která podle České televize patří do impéria lobbisty Ivo Rittiga. Společnost Klymene, která do dubna 2011 sídlila na adrese Rittigovych dvorních právníků Šachta and Partners, získala mimo jiné zajímavé zakázky v ČEZ. Jednatelem Datasys Services byl v rozmezí let 2009 až 2012 jeden z Rittigových firemních administrátorů Ferdinand Überall.
  https://www.euro.cz/archiv/protikorupcni-bojovnice-krnacova-pusobila-v-rittigove-dosahu-1124754
  https://www.euro.cz/archiv/predrazis-zaplatis-nevycerpas-1187748

  Protikorupční policie řeší podezřelou zakázku pro firmu Josefa Tesaříka
  Olomouc – Na ministerstvu pro místní rozvoj v Praze zasahovala ve čtvrtek protikorupční policie. Detektivové měli shromažďovat důkazy ohledně údajně předražené zakázky na počítačový monitorovací systém. Jedním z dodavatelů je olomoucká firma Tesco SW, kterou vlastní Josef Tesařík, bratr senátora Martina Tesaříka. Zakázku za více než miliardu korun získala olomoucká firma Tesco SW a společnost Datasys.
  https://olomoucky.denik.cz/zlociny-a-soudy/protikorupcni-policie-resi-dalsi-podezrelou-zakazku-olomoucke-firmy.html
  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1519450-it-zakazka-za-13-miliardy-audit-zjistil-vazna-pochybeni-brusel-ji-mozna-neproplati

  Firma Datasys services pracuje pro ČEZ na řadě projektů, jedním z nich je třeba projekt inteligentních měřidel, která odečítají spotřebu elektřiny v domácnostech on-line. Zajímavější však je, kdo vlastní zbylých 25 procent firmy Datasys services: Jde o rakouskou firmu Klymene a ta je ze sta procent vlastněna společností Certonia, která sídlí na Kypru – tedy v jednom z daňových rájů. Firmu Certonia vlastnil v roce 2008 Ivo Rittig, pak ji ale prodal společnosti se sídlem na Britských Panenských ostrovech. Pak vlastnictví firmy putovalo na Kypr a poté zpět na Britské panenské ostrovy: „Těm říkáme offshore daňový ráj, Britské Panenské ostrovy se mohou používat pro to, aby skuteční vlastníci zakryli své vlastnictví,“ vysvětluje Petra Štěpánová, expertka na vyhledávání firemních vztahů. Podle šéfa české pobočky Transparency International Davida Ondráčky se prý vlastnictví firmy Certonia řešilo u soudu a nikdo nerozporoval tvrzení, že jde o Rittiga. „Tento systém bohužel přesně připomíná, jak u nás funguje tzv. kmotrovský systém. To znamená, že standardní firma, která realizuje svoji vlastní obchodní činnost a dělá ji úplně normálně, tak aby mohla získat veřejné zakázky a zapojit se do obchodu s veřejnými institucemi, velmi často musí připustit, že se na ni přisaje i nějaká pijavice z venku.“
  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1015784-cast-penez-cezu-tekla-do-danoveho-raje-firmu-vlastnil-rittig

 • Návštěvník - Dan

  Ve Francii prohrala Le Penova jenom kvuli falsovani voleb, ktere volebni zakon umoznuje. Natrzene volebni listky jsou neplatne. Tak je tam masove natrhavali a nikdo se nad tim nepozastavil. Le Penova mela ty volby vyhrat!

 • Návštěvník - Karel

  Opravdu 'vyvazena' diskuse CT! Proti Volnemu byla Pekarova, moderatorka CT i Reznicek. Volny ale velmi dobre argumentoval na hloupe i dogmaticke otazky. Pekarova potvrdila, ze TOP09 se sama odrovnala u volicu svymi nazory.

 • Návštěvník - Zimmerman

Nejčtenější články za poslední měsíc